Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Chorzów
Katowice
Bytom
Gliwice
Sosnowiec
Zabrze
Ruda Śląska

Ania Ka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/542 opinie
Dla użytkownika Ania Ka

O mnie

Nazywam się Ania. Jestem energiczną, cierpliwą, profesjonalną nauczycielką oraz śpiewaczką. Od lat nauczam dzieci, młodzież oraz dorosłych. Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe, kursy, warsztaty zarówno z emisji głosu mówionego jak i śpiewanego. Posiadam wszelkie dyplomy ukończenia szkoły muzycznej podstawowej, średniej oraz Akademii Muzycznej (Wydział Wokalny) kursy mistrzowskie u światowej sławy śpiewaków oraz uprawnienia pedagogiczne. Moją drugą miłością po śpiewie i muzyce jest sport. Uważam, że rola nauczyciela jest ogromna i zawsze podczas zajęć daję z siebie 100 %. Jestem nauczycielką z zawodu oraz pasji. Uwielbiam ludzi oraz obserwować jak moi uczniowie pięknie się rozwijają. Zawsze dbam o dobre relacje z uczniami.Ze względu na formę pracy, chętne osoby proszę o kontakt telefoniczny lub smsowy. Z przyjemnością odpiszę i prześlę namiary, gdzie można dowiedzieć się o mnie więcej;)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2016
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego
Magister
Wokalistyka
Kursy i szkolenia
06.2016
Uprawnienia pedagogiczne
Doświadczenie
10.2010 - aktualnie
Akademia Śpiewu

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 42
avatar
Lucek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2020

Ania jest najlepszą specjalistką w zakresie rehabilitacji głosu, potrafi zdiagnozować każdy problem w emisji głosu w mowie, zauważyć nieprawidłowości czy nawet schorzenia. Jako osoba pracująca głosem często nadużywałem go, przemęczałem i kończyło się to epizodami utraty głosu - Ania pokazała mi, jak mówić, żeby nie szkodzić sobie i jak dbac o głos. Dodatkowo popracowaliśmy nad obniżeniem brzmienia mojej mowy i widzę, jak ludzie zaczęli mnie bardziej szanować i chętniej słuchać. Pełen profesjonalizm, troska, zaangażowanie w pracę i świetny kontakt z uczniem. Polecam każdej osobie, która ma problemy z prawidłową mową i ciągłymi chrypkami.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
19 lutego 2020

byłem na kilku lekcjach 2 lata temu, więc pewnie się dużo zmieniło, pani wiedza itp.ale z tego co zauważyłem to głównie pani Ania zna się na Śpiewie Klasycznym, nawet piosenki popowe proponuję śpiewać w sposób zbliżony do klasycznego np. Mimika twarzy itp. Nawet na kanale na Youtube nie zauważyłem ani jednej lekcji lub jakiegoś wykonania ucznia aby śpiewał w normalny rozrywkowy sposób np. Piosenkę pop. Dlatego myślę że kwestia oddechowa jak najbardziej na plus i klasyka opera również,ale chciałbym zobaczyć czy potrafi pani uczyć techniki śpiewu na piosence popowej, bez narzucania mimiki śpiewu klasycznego i generalnie elementów z klasycznej(operowej)techniki. Zachęcam to rozwijania kanału na Youtube i pokazywania więcej ;)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2019

Wspaniały pedagog, ciekawa osobowość i piękna uroda to słowa najlepiej opisujące Anię. Jeśli ktoś potrzebuje odrobiny wytchnienia i chce rozwijać swój głos, trafił pod odpowiedni adres.

Ania Ka

Bardzo dziękuję Mateuszu za tak miłe słowa;))

To już jutro dalej ćwiczymy Twój głos podczas warsztatów;)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2019

Bardzo polecam zajęcia i ćwiczenia ze względu na indywidualne podejście, wyrozumiałość i otwartość na człowieka a nie tylko techniczne wykonywanie ćwiczeń.

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2019

Z całego serca polecam zajęcia z Panią Anią!!! Ma Ona bardzo miły sposób bycia, jest opiekuńcza, troszczy się o dobry nastrój uczniów, jak ktoś przychodzi zestresowany, to robi herbatę owocową i pozwala się wygadać, a potem się uczymy. Ja na początku byłam bardzo nieśmiała, ale Ania potrafiła mnie rozkręcić i już teraz zupełnie się nie stresuje jak mam coś zaśpiewać
Trochę się już uczę u Ani i nigdy po zajęciach nie bolało mnie gardło, kompletnie nigdy. Teraz śpiewam mega wysoko i nic mi nie jest :)

Ania też bardzo fajnie gra na pianinie i potrafi zagrać to co mam zaśpiewać do każdej piosenki

W Akademii są też sympatyczni ludzie i super kotka, którą wszyscy nazywają Niunia, ale tak naprawdę nazywa się Nutka ;)

Ania Ka

Kochana bardzo się cieszę, że zajęcia tak Ci się podobają i nie odczuwasz żadnego dyskomfortu w aparacie głosowym, nawet przy bardzo intensywnych zajęciach - na tym właśnie polega prawidłowa emisja głos - możesz śpiewać i nic Cię nie boli;)) Cieszę się, że podkreśliłaś to, że robię Ci herbatkę owocową, gdyż jak wiadomo klasyczna herbata bardzo wysusza śluzówkę i nie należy jej pić podczas śpiewania. Zasady higieny głosu masz opanowane do perfekcji, jestem z Ciebie dumna;))

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
3 maja 2019

Zajęcia są skuteczne, ale sposób w jaki Pani Anna je prowadzi pozostawia wiele do życzenia. Nie pamiętam ani jednych zajęć, na których w pełni poświęciłyśmy się ćwiczeniom. Oczywiście nie mam nic przeciwko 5 min rozmowie przed zajęciami (żeby złapać dobry kontakt z prowadzącym), ale wszystko musi znać umiar i mieć granice, które nie raz zostały przekroczone - zaczynając na bezsensownym zagadywaniu kończąc na wyzwiskach i plotkach o innych uczniach. A przypominam, że taka jedna godzina nie jest tania, zwłaszcza jak nie wykorzystuje się jej w pełni. Osobiście czułam się jakbym płaciła za rozmowę z przerwą na ćwiczenia oddechowe.
Podsumowując: Polecam ze względu na technikę, ale nie na klimat.

Ania Ka

Zajęcia odbywają się indywidualnie, to uczeń decyduje czy ma ochotę odpocząć, porozmawiać, pośmiać się czy pogłaskać kota. Niestety nie wiem czyja to opinia i nie potrafię przytoczyć konkretnych sytuacji, ale gwarantuję, że nie zagaduję uczniów na siłę - uczeń mówi gdy ma ochotę powrócić do ćwiczeń. A miła i swobodna atmosfera zajęć mają kluczowe znaczenie w procesie edukacji. Nikt nie jest robotem - ja też nie jestem maszyną do uczenia, lecz człowiekiem dla którego liczy się ten uczeń, który stoi aktualnie przede mną. Czasem zdarzają się lekcje, które bardziej przypominają spotkanie znajomych, ale tylko wtedy, gdy uczeń tego potrzebuje, jest zbyt zestresowany by przyjmować skomplikowaną wiedzę techniczną. A ćwiczenia oddechowe są podstawą w rozwoju prawidłowej emisji głosu. W wypadku niezadowolenia ze sposobu prowadzenia zajęć uczniowie zawsze mają możliwość porozmawiania czy skontaktowania się po zajęciach i zgłoszenia swoich sugestii na przyszłość. Nie pamiętam, by ktokolwiek w ostatnim czasie zgłaszał chęć zmiany sposobu prowadzenia zajęć, lecz jeżeli pojawią się takie głosy, z pewnością się postaram zrobić tak, by każdy podczas zajęć czuł się komfortowo i usatysfakcjonowany.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
3 maja 2019

Zajęcia prowadzone przez panią Anię są bardzo profesjonalne. Można liczyć na bardzo duże postępy w bardzo krótkim czasie. Jednak nie są to zajęcia dla osób ze słabymi nerwami. Nowy uczeń musi liczyć się z tym, że wszystko co zostanie powiedziane i zrobione przez niego na zajęciach trafi do uszu innych uczniów, poza tym będzie musiał lubić obgadywać i wyśmiewać innych, gdyż to ulubione zajęcie Pani Ani.

Ania Ka

Oj Weroniko, nagrałaś mi wiadomość głosową, po czym zablokowałaś mnie na FB, a ja przypadkowo usunęłam ją, więc domyślam się, że otrzymałam coś podobnej treści. Dopiero wchodzisz w dorosłe życie i uwierz mi, nie wierz we wszystko co opowiadają Ci koleżanki (szczególnie te, które z radością i przyjemnością opowiadają o tym, co robisz podczas innych zajęć). Dodatkowo w życiu jednak trzeba mieć odrobinę pokory i świadomość, że gdy chce się być wszędzie gwiazdą, wtedy czasem niepotrzebnie samemu wystawia się na pośmiewisko. Postępy wokalne to nie wszystko, trzeba jeszcze mieć taki charakter, by ludzie chcieli słuchać i wierzyć w szczerość emocji jakie wokalista pragnie wyśpiewać. Krążące na Twój temat plotki, to wina nauczyciela śpiewu? Gdy przychodzi na lekcję Twoja koleżanka i opowiada jak się samouwielbiasz na zajęciach teatralnych to wina pedagoga? Ma zamknąć usta koleżance czy zatkać uszy i powiedzieć: nie, nie będę tego słuchać, nie wolno mi? Każdy uczeń opowiada o sobie, swoich znajomych i swoich sprawach i pozostawiam dla siebie, gdyż wyobraź sobie w jakiej atmosferze odbywałyby się zajęcia grupowe gdybym autentycznie wszystko o wszystkich rozpowiadała? Więc zanim kogoś publicznie oskarżysz o plotkowanie na Twój temat, lepiej dobrze sprawdź swoje "źródło". Mimo wszystko życzę powodzenia w dążeniu do wielkiej sławy.

avatar
Sehun
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
14 stycznia 2019

Przy braku odpowiedzi na wiadomości, zaczęła dzwonić po godzinie dwudziestej w weekend co uważam za bardzo niekulturalne, zwłaszcza że pierwszy raz kontaktowałam się z innego numeru telefonu (należącego do starszej cioci) a później poprosiłam o kontakt na inny. Pani bombardowała ciocię pytaniami, bardzo nachalnie.

Ania Ka

Każda osoba umawiająca się na zajęcia otrzymuje wiadomości SMS jak należy się przygotować do zajęć, dokładny adres, link do strony internetowej, by pierwsze zajęcia mogły odbyć się w miłej i swobodnej atmosferze. Kilkakrotnie prosiłam smsowo o potwierdzenie obecności, gdyż mam wielu uczniów (pomimo tej negatywnej opinii od osoby, która NIGDY NA ZAJĘCIACH NIE BYŁA) i dzwoniła z telefonu obcej osoby, która nie była w stanie potwierdzić/odwołać obecności. Szanując swój czas oraz dbając o uczniów, którzy nie mają problemów w dzisiejszych czasach z komunikacją, poinformowałam "Ciocię", że anuluję termin skoro nie ma kontaktu z zainteresowaną zajęciami. Dzwoniłam w weekend, a dokładnie w sobotę, gdyż byłyśmy umówione na NIEDZIELĘ. Uważam za nieodpowiednie, niesprawiedliwe i wręcz złośliwe wstawianie negatywnej opinii, gdy nie pojawiłaś się na zajęciach i nie byłaś łaskawa poinformować o tym fakcie (jakkolwiek - można nawet napisać maila, na stronie internetowej są wszystkie dane). Nie skontaktowałam się już ponownie pomimo próśb, gdyż zajęcia cieszą się ogromną popularnością i nie brakuje mi uczniów, którzy szanują mnie oraz mój czas. Nie byłam i nie jestem zainteresowana współpracą z takimi osobami.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2018

Gorąco polecam zajęcia z Anią! Od zawsze chciałam śpiewać, ale myślałam, że trzeba posiadać wielki talent i niektórzy się do tego zwyczajnie nie nadają. Ania pokazała mi, że potrafi każdego wprowadzić w muzyczny świat i wystarczy jedynie zaangażowanie i systematyczność, a postępy zauważalne są już po kilku lekcjach! Zajęcia są niezwykle energiczne i w niesamowitej atmosferze. Ania wytwarza wokół siebie atmosferę zrozumienia dla błędów początkującego ucznia, cierpliwości, a także zaufania. Nie traktuje nikogo jak maszyny do wydobywania dźwięków, lecz skupia się na indywidualnych potrzebach ucznia. Zawsze szczerze zainteresowana samopoczuciem ucznia, uśmiechnięta i życzliwa, a do tego bardzo kreatywna. Niewielu jest nauczycieli, którzy po całym dniu pracy jeszcze piszą do uczniów i pytają o ewentualne problemy z wykonywaniem ćwiczeń czy tworzą motywacyjne posty. Plan treningowy to bardzo wygodna forma ćwiczenia oddechu i w dodatku co chwilę pojawiają się nowe projekty, kursy czy warsztaty. Prawdziwa nauczycielka z powołania!

avatar
Tosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2017

Z całego serca polecam lekcje u Ani! Jest to miła, ciepła, a przede wszystkim kompetentna nauczycielka. Lekcje z Anią to ogromna przyjemność. Dodatkową wiedzę z zakresu emisji glosu można zdobyć czytając jej bloga, czy uczestnicząc w warsztatach. Prowadzi również treningi oddechowe,podczas których można wzmocnić swój oddech, ktory, jak Ania wielokrotnie zaznacza, jest podstawą prawidłowej emisji głosu. Stworzyła ona także indywidualny plan treningowy, dzięki któremu uczniowie mogą ćwiczyć oddech samodzielnie w domu. Ania ma świetny kontakt z uczniami i każdego traktuje indywidualnie. Serdecznie polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2017

Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie. Nie żałuję, że zaczęłam się kształcić u Pani Ani.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
22 grudnia 2017

Nie polecam Pani Ani. Daje błędne wskazówki co do rozwijania naszych głosów. Niedawno odbyłem lekcję u Profesora Akademii Muzycznej w Katowicach i jego wskazówki były przeciwne do wskazówek Pani Ani, więc jednak świadczy to o braku kompetencji tej nauczycielki. Dodatkowo, dla tej Pani nie liczy się rozwój jej uczniów, tylko robi wszystko, aby zarobić jak najwięcej pieniędzy na uczniach. Z całego serca nie polecam.

Ania Ka

Portal z korepetycjami zdecydowanie nie jest odpowiednim miejscem do załatwiania swoich personalnych rozgrywek. Ukończyłam Akademię Muzyczną, od lat nauczam śpiewu ( skutecznie - o czym świadczą liczne pozytywne komentarze). Jest wiele szkół i technik nauczania śpiewu. Wybór pedagoga zależy tylko od ucznia, jeżeli "Kacper" (nikogo o takim imieniu ostatnio nie nauczałam) nie był zadowolony z techniki którą ja proponuję - oparcie całego głosu na oddechu, zadbanie o otwarcie krtani oraz odpowiedni rezonans oraz technika pozwalająca swobodnie czuć się w każdym rodzaju muzyki, to oczywiście szanuję jego decyzję. Lecz zdecydowanie nie zgadzam się na oszczerstwa dotyczące moich kompetencji. Posiadam dyplom magistra sztuki o specjalizacji wokalistyka oraz uprawnienia pedagogiczne. A insynuacje, że zależy mi jedynie na pieniądzach... już przy pierwszym kontakcie widać, że nauczanie jest moją pasją ( piszę bloga na temat emisji głosu oraz prowadzę kanał na YT gdzie ZA DARMO daję wskazówki dotyczące nauki śpiewu). Gwarantuję, że nikomu nie zrobię krzywdy w zakresie emisji głosu;)

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2017

Jestem bardzo zadowolona z lekcji u Ani. Profesjonalne podejście, miła atmosfera, brak stresu. Polecam! :D

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2017

Absolutnie polecam. Lekcje z Ania sa bardzo profesjonalne. Ania to wymagajaca ale cierpliwa i mila nauczycielka.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2017

Spokojna, rzeczowa nauczycielka, której fantastyczna energia tylko zachęca do ciągłej pracy nad sobą i swoim głosem. Bardzo ciekawe i innowacyjne ćwiczenia, które w moim przypadku szybko podniosły wydolność i stabilność oddechu. Jeśli chodzi o kształcenie głosu na śląsku Ania jest the best there is. :)

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2017

Polecam!!! Zajęcia prowadzone w luźnej i miłej atmosferze. Lekcje nie szablonowe i podejście nie standardowe do ucznia. Ogromna wiedza i pasja!!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2017

Moim problemem byl zbyt wysoki glos podczas wystapien publicznych i w sytuacjach stresowych. Ciesze sie ze znalazlam Anie. Pracuje nad emisja glosu od kilku miesiecy. W tym czasie z Ania przerobila ze mna zarowno oddech jak i aspekty logopedyczne. Podziwiam organizacje i personalne podejscie. Odpowiada mi atmosfera podczas zajec i moj indywidualny program . Polecam i zyczliwie rekomenduje.

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2017

Przede wszystkim na tych zajęciach prowadząca utrzymuje spokojną, rozluźnioną atmosferę, zdenerwowanie i napięcie szybko mijają, można się skupić na przyswajaniu informacji. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2017

Gorąco polecam lekcje śpiewu z Anią. Ma bardzo dużą wiedzę, którą potrafi przekazać w ciekawy i skuteczny sposób. Jednocześnie jest bardzo sympatyczną osobą, dzięki czemu łatwiej sobie poradzić ze stresem. Słyszy wszystko! Każda fałszywa nuta lub zły oddech zostaną wychwycone. :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2017

Znakomite podejście do ucznia oraz ogromna wiedza. Polecam serdecznie !

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2017

Polecam wszystkim, którzy chcą rozwijać się w zakresie prawidłowej emisji głosu! Na zajeciach panuje przyjazna, swobodna atmosfera, co sprawia, że nauka jest przyjemna i bezstresowa (a mówi to osoba, która stresuje się wszystkim). Ania wspaniale potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane tematy, słyszy każdy błąd i jest w stanie podać jego przyczynę. Przy pełnym zaangażowaniu ucznia efekt gwarantowany!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2017

Świetny klimat zajęć i szybkie postępy w nauce!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2017

Polecam Wszystkim lekcje u Ani. Jest ambitną, cierpliwą, serdeczną a przede wszystkim profesjonalną nauczycielką. Potrafi zachęcić i zmotywować nawet najoporniejszych uczniów. Atmosfera, która panuje na zajęciach jest bezstresowa i przyjazna.Poziom nauki jest dostosowany indywidualnie do potrzeb i możliwości ucznia. Poza tym Ania prowadzi wiele ciekawych zajęć dodatkowych, które usprawniają naukę śpiewu i przyśpieszają jej tempo. Zawsze skrupulatnie wszystko tłumaczy i przypomina. Wysyła mnóstwo przydatnych informacji dotyczących zajęć indywidualnych jak i grupowych, aby usprawnić współpracę z z uczniem.Dostosowuje się do możliwości czasowych każdego z osobna.Komunikacja z Anią na każdej płaszczyźnie jest nienaganna. Życzę Wszystkim, aby trafili na tak sumienną i szczerze zaangażowaną nauczycielkę, a nie będzie to czas zmarnowany. Aniu dziękuję za świetne lekcje. Miło być w gronie Twoich uczniów.

avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
6 grudnia 2016

Ja oceniam naukę u Pani Ani słabo . Podchodzi do wszystkich tak samo .Stara szkoła przepony , wyliczane sekundy do końca ćwiczeń , Taśmowo . Zmieniłem nauczyciela we Wrocławiu i nie żałuje !!!

Ania Ka

Każda osoba mająca chociaż minimalne pojęcie o emisji głosu jest świadoma, iż to właśnie oddech dla poprawnej fonacji ma kluczowe znaczenie. Dzieje się tak dlatego, że dopiero pod wpływem wydychanego powietrza struny głosowe pobudzone są do drgań i w ten sposób powstaje dźwięk. Wiele autorytetów pedagogicznych ciągle podkreśla, że nauka właściwego oddychania jest podstawą w nauce śpiewu. Ponadto pragnę podkreślić iż właściwy tor oddechowy to brzuszno- przeponowo- żebrowy, co ciągle podkreślam ucząc śpiewu, a więc zarzucanie mi nauki samej "przepony" świadczy jedynie o podejściu ucznia oraz jego stosunku do zajęć i zaangażowania. Niestety nie da się skutecznie nauczyć kogoś w dwie lekcje śpiewać, na co liczył Pan Emil ciągle podkreślając, iż nie lubi śpiewać, a naukę rozpoczął jedynie, by coś udowodnić swojej matce... Niestety najpierw trzeba mieć odpowiednią motywację i chęci do nauki, odpowiednio zaangażować się, słuchać rad nauczyciela, a nie mieć tzw. "patent na rację". Życzę powodzenia z szybką nauką śpiewu. A potencjalnych uczniów zapewniam, iż jako WYKSZTAŁCONY I DOŚWIADCZONY PEDAGOG ŚPIEWU PODCHODZĘ DO KAŻDEGO UCZNIA INDYWIDUALNIE;)

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2016

Świetna, bombowa, wspaniała, cudowna, śmieszna, cierpliwa, to tylko kilka rzeczy które można o Ani napisać. Wszystko super tłumaczone, atmosfera bardzo domowa, zero stresu, pełna profeska. Jeśli chcesz się uczyć jednocześnie mając z tego radochę, serdecznie polecam tą panią!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2016

Ania jest cudownym nauczycielem z słuchem idealnym. Na zajęciach panuje rodzinna i wesoła atmosfera. Pani nauczycielka oprócz zajęć indywidualnych organizuje także liczne warsztaty grupowe oraz treningi oddechowe. Potrafi z każdego wyciągnąć to co najlepsze. Rok zajęć zarówno z aktorstwa, jak i że śpiewu dał mi solidne podstawy do dalszego kształcenia. Z chęcią będę wracać na zajęcia do genialnej pani profesor.

P.S. Każdą niezdecydowaną osobę zachęca do zainwestowania w siebie. :)

avatar
GRZEGORZ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2016

Cud, miód, nic tylko iść na lekcję ! Miła atmosfera, zero stresu, jeśli nadal zastanawiasz się do kogo iść na lekcję wokalne, to idealny traf ! Polecam jak nikogo innego, i żadna to pseudoreklama tylko czysty fakt. Jeśli nawet masz wątpliwości mimo wszystko to idź i spróbuj, bo warto, a na pewno na jednej lekcji nie skończysz, pełna profeska i pełne zadowolenie :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2016

Polecam tę nauczycielkę. Miła atmosfera na zajęciach, pełny profesjonalizm i zaangażowanie w lekcje. Myślę, że można oddać swój głos w jej ręce z pełnym zaufaniem. Wymagająca, ale jednocześnie wyluzowana.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2015

Po pierwsze słuch absolutny, po drugie sopran dramatyczny ze zdolnościa do koloratury, po trzecie sympatyczny i kompetentny pedagog. Pani Profesor lekcje prowadzi w przyjaznej atmosferze i oraz w sposób jasny i przystępny, także dla osób bez wiedzy muzycznej ;) Poza tym jest bardzo pomocna, a uczenie i postępy uczniów sprawiają jej duża satysfakcję :-)
P.S. Nie uczy tylko i wyłacznie śpiewu klasycznego, ale rownież rozrywkowego i emisji głosu mówionego.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2014

Polecam, ponieważ lekcje są prowadzone w przystępny i profesjonalny sposób. Ponadto na zajęciach zawsze panuje przemiła atmosfera!!! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2014

Serdecznie polecam zajęcia z Anią. Dla mnie najważniejsze było profesjonalne podejście i to uzyskałam na zajęciach.

avatar
Olaf
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2014

Polecam ! Wspaniała nauczycielka, ciekawie prowadzone zajęcia, miła atmosfera i pełen profesjonalizm ... aż chce się wracać :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2014

Ania jest świetną nauczycielką, daje sobie radę nawet z tzw. beznadziejnymi przypadkami i osobami zupełnie zielonymi w kwestii śpiewu. Na lekcjach jest fajna, luźna atmosfera, a wiedza jest przekazywana w przystępny sposób. Polecam!

avatar
Miriam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2013

Ania pomogła mi rozwinąć moje umiejętności wokalne. Jest młodą nauczycielką z dużym doświadczeniem. Prowadzi lekcje w sposób przystępny dla ludzi o różnych poziomach rozwoju muzycznego. Jest serdeczną, ciepłą kobietą, wiele można wziąć z jej nauczania.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2013

Ania jest świetną nauczycielką! Prowadzi zajęcia bardzo profesjonalnie, a jednoczesnie w bardzo przyjemnej, miłej atmosferze. Polecam !

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2013

Ania prowadzi zajęcia bardzo profesjonalnie, a jednocześnie w miłej i luźniej atmosferze, posiada duuuużą wiedzę :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2013

Ania jest genialną nauczycielką. Od pierwszych zajęć łapie się z nią świetny kontakt, lekcje są na luzie, w dobrej atmosferze. Można szybko rozwinąć się wokalnie, pod warunkiem, że się słucha nauczycielki :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2013

Świetna atmosfera na zajęciach, jest wesoło i bardzo profesjonalnie. Ania posiada bardzo dużą wiedzę. Szybko wyłapuje wszelkie nieprawidłowości w śpiewie i w jasny sposób tłumaczy jakie błędy popełnia uczeń i co powinien zrobić żeby się ich pozbyć. Gorąco polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2013

Ania bardzo dobrze uczy. Ma indywidualne podejście do każdego ucznia oraz stara się przekazać wiedzę w sposób bardzo przejrzysty. Ogólnie równa, serdeczna i wyluzowana babka z bardzo dobrym zapleczem pedagogiczny,

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2013

Gorąco polecam nauke u Pani Anii, świetna atmosfera, profesjonalne i indywidualne podejście do ucznia. Zdecydowane 5/5 ;)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2013

Bardzo duże doświadczenie w nauczaniu i luźna atmosfera serdecznie polecam:-)

avatar
Kama_od_Wojtka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2013

Miła atmosfera, profesjonalne podejście do ucznia, brak jakiegokolwiek napięcia czy stresu. Bardzo polecam Panią Anię jako profesjonalnego pedagoga/instruktora nauki śpiewu :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.