Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Wysoka
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Absolwentka NKJO we Wrocławiu, Filologii Germańskiej (studia dzienne) Uniwersytetu Wrocławskiego, nauczyciel Liceum - przygotowanie do matury, Gimnazjum i Szkoły Podstawowej, Egzaminator TELC, tłumacz. Doskonałe przygotowanie metodyczne, bardzo dobry kontakt z uczniem, skuteczne nauczanie. Więcej o mnie na stronie unitalent.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Anitta
ul.Kolorowa 7
52-200 Wysoka
NIP: 9680405923

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2019

Do Pani Anitty trafiliśmy w zeszłym roku z polecenia, ponieważ nasz syn dostał się we Wrocławiu do liceum z rozszerzonym niemieckim, którego wcześniej praktycznie nigdy się nie uczył. Po roku syn nie tylko nadrobił wszystkie zaległości, w co wielu nie mogło uwierzyć, ale na dodatek w tej chwili jest najlepszy w klasie i jest zdecydowany zdawać niemiecki na maturze. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem podejścia, umiejętności i skuteczności Pani Anitty. Bardzo żałujemy, że nie możemy znaleźć nikogo podobnego do dodatkowej nauki angielskiego. Oczywiście z przyjemnością polecamy zajęcia u Pani Anitty.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2018

Polecamy naukę języka niemieckiego u Pani Anity. Przed rokiem planowałyśmy z dwiema koleżankami osobne douczanie dzieci. Po rozmowie z Panią Anitą stanęło na jednej grupie. Cała trójka robi postępy, którymi jesteśmy zachwycone. W grupie wychodzi też nieco taniej, a dzieci są bardzo zadowolone, nie chcą słyszeć o żadnym innym nauczycielu i obecnie wolą język niemiecki od języka angielskiego! W tym roku oczywiście kontynuujemy naukę.

avatar
Bianka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2017

Polecam prywatne lekcje u pani Anity. Każda lekcja jest świetnie przygotowana i daje to niesamowite efekty. Według mnie naprawdę warto.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2017

Po czterech miesiącach od września ub. roku umiem dużo więcej niż po rocznym kursie. Tak powinna wyglądać nauka języka. Jest drożej, ale coś za coś. Dla mnie super, wiec szczerze polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2016

Na lekcje Pani A. uczęszcza dwójka moich dzieci, z szóstej klasy szkoły podstawowej i drugiej klasy gimnazjum. Jedno i drugie robi szybko postępy. W zeszłym roku dzieci chodziły na kurs niemieckiego do szkoły językowej i nie nauczyły się niczego. Teraz wygląda to całkiem inaczej, więc jestem bardzo zadowolona. Polecam!

avatar
Bogdan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2016

Byłem już na kursie i próbowałem konwersacji z lektorem Niemcem. I powiem tak: kurs był nudny jak flaki z olejem, czytanie z książki, jakieś piosenki i zadania, a lektora Niemca prawie w ogóle nie rozumiałem. Koniec końców nie zrobiłem żadnych postępów. W tym przypadku jest zupełnie inaczej i wreszcie widzę postępy, z czego bardzo się cieszę. Polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2016

Chciałabym bardzo polecić kursy prowadzone przez panią A. Przygotowuję się do wyjazdu do Niemiec i po to są te lekcje. Zaczęłam je w miesiącu styczniu, teraz są wakacje i jest przerwa, ale od września będę się uczyć dalej do wyjazdu na wiosnę. Do tej pory przypomniałam sobie wszystko czego się uczyłam w szkole średniej i poza tym nauczyłam się dużo więcej. Bardzo szybko zaczęłam normalnie rozmawiać po niemiecku, jeszcze robię błędy, ale wiem, że już będę mogła się dogadać. Wcześniej próbowałam na kursach grupowych ale niewiele mi to dawało, teraz lekcje są bardzo ciekawe bardzo dużo zapamiętuję. Przynajmniej wiem, że nie wyrzucam pieniędzy w błoto, a tak było wcześniej. Polecam!

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

Przesympatyczna osoba, ale bardzo konkretna. W kilka tygodni uwierzyłam, że mogę zapanować nad niemieckim. Polecam serdecznie!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2016

Bardzo porządnie uczy, z wielkim zaangażowaniem, na żadnej lekcji nie można się nudzić. Dziecko w gimnazjum nagle polubiło niemiecki, woli teraz od angielskiego. Zamiast trójczyn zaczęło brać udział w konkursach językowych. Jestem pod wielkim wrażeniem!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2015

Pełen profesjonalizm. Bardzo sympatyczna osoba. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.