Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Puławy (CENTRUM)

ANITA

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika ANITA

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Serdecznie polecam! Kiedyś matematyka sprawiała mi mnóstwo problemów i bałam się każdej szkolnej lekcji. Z biegiem czasu zmieniło się to o 180 stopni! Korepetycje na naprawdę wysokim poziomie. Cały plan nauki dokładnie zaplanowany a także oparty na licznych materiałach dodatkowych. Umiejetność w tłumaczeniu i cierpliwość Pani Anity sprawiły, że matematyka nie jest już dla mnie problemem. Polecam gorąco.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.