Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Język rosyjski50 / 60 min

Anita

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje online! Korepetycje z Języka Rosyjskiego z absolwentką Fliologii Słowiańskiej! Jestem pasjonatką języków obcych, ukończyłam 3 kierunki studiów: Filologia Germańska, Słowiańska: rosyjski i serbsko-chorwacki, uzyskałam tytuł Magistra. Przyjazna, bezstresowa atmosfera. Cierpliwie wytłumaczę każdy, nawet najbardziej zawiły temat.  Mam doświadczenie w pracy z dziećmi z trudnościami i dysfunkcjami. Gwarantowane szybkie postępy w nauce!
Zapraszam do kontaktu pod nr: 695079840! :)

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1996 - 06.2001
Uniwersytet Wrocławski
Licencjat
Filologia Rosyjska
10.1996 - 06.2001
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Filologia Słowiańska
10.2003 - 06.2006
Wyższa Szkoła Filologiczna
Licencjat
Filologia Germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.