Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Online
Gdynia
Sopot
Rumia
Język polski140 / 60 min

Ania

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/532 opinie

Opis ogłoszenia

EGZAMINATOR

ED on-line

100% ZDAWALNOŚĆ
MATURA PODSTAWOWA I ROZSZERZONA, POPRAWKI

SPRAWDZANIE ONLINE WYPRACOWAŃ MATURALNYCH Z KOMENTARZEM

KOREKTA PRAC DYPLOMOWYCH

Doświadczenie w edukacji domowej on-line

POPRAWKI MATURALNE
Zajęcia są tak rozplanowane, by nie zabrać całych wakacji ani mi, ani Maturzyście. Zajęcia do poprawki trwają zawsze 90 minut (200 zł), odbywa się między 10 a 15 spotkań i taka ilość wystarcza do zdania poprawki. Na pierwszych zajęciach ustalamy grafik wszystkich spotkań.

Od kilku lat z dużymi sukcesami przygotowuję uczniów do egzaminu maturalnego, ostatnio także do sprawdzianu ósmoklasisty, a także wyrównuję szanse edukacyjne uczniów na wszystkich szczeblach edukacji. Jestem czynnym nauczycielem i egzaminatorem maturalnym oraz egzaminatorem sprawdzianu ósmoklasisty. Szybko przekonuję moich uczniów, że język polski jest bardzo logiczny i można go polubić. Uczę pisać zgodnie ze standardami egzaminacyjnymi, "wbijać" się w schemat, a także poszerzam ogólną wiedzę o języku, literaturze, kulturze i historii.
Ponadto uczę w szkole, która została objęta programem „Szkoła przyjazna dyslektykom”.
Przeszłam szkolenia, dzięki którym potrafię pomóc młodzieży borykającej się z takim problemami.

Zakres działania:
-matura, również nowa od 2023 r. (podstawowa i rozszerzona, pisemna i ustna),
-pomoc uczniom szkół podstawowych, w tym egzamin ósmoklasisty,
-studia humanistyczne,
-korekta prac pisemnych,
-praca z dzieckiem dyslektycznym,
-bieżąca pomoc (prace domowe, lektury, sprawdziany).

NIE PISZĘ GOTOWYCH PRAC

poprawa online wypracowań:
maturalnych - od 45 zł podstawa
                       - 50 zł rozszerzenie
egzamin ósmoklasisty: 40 zl
wyprwcowanie szkolne: 40 zł (klasy 4-6)
(poprawiam bardzo szczegółowo, z obszernym komentarzem)

Cennik:
100 zl/45 minut
140 zł/60 minut (doraźna pomoc)
200 zł/90 minut (90 min - regularna praca z ósmoklasistą/,maturzystą)

Ania
tel. 513-208-514

KOREPETYCJE Z ZAKRESU KOREKTY PRAC ZALICZENIOWYCH, LICENCJACKICH, MAGISTERSKICH

Promotor powiedział, że Twoja praca jest dobra, tylko nie do końca po polsku napisana? Nie wiesz co z tym zrobić? Dobrze trafiłeś. Pomogę poprawić Twoją pracę tak, by była dobrze napisana pod względem językowym.
Pamiętaj, że korekta tekstu to bardzo żmudna praca, w ciągu godziny można poprawić około trzech stron. Oceń, więc logicznie ile czasu potrzeba, by sprawdzić np. 100 stron.

Cennik:
1 strona druku znormalizowanego 15 zł
1 strona druku znormalizowanego sprawdzana "na już" 25 zł
*druk znormalizowany: (A-4, czcionka Times New Roman, rozmiar 12, odstęp 1,5, marginesy 2,5)

Jeśli przypisy nie są ujednolicone i wymagają dużej korekty, są dodatkowo płatne: 200 zł

Jak przeliczyć ilość stron znormalizowanych w Wordzie?

Recenzja - Statystyka wyrazów - Znaki ze spacjami - i całość należy podzielić przez 1800, wtedy wyjdzie ilość stron.

Ania
tel. 513-208-514

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 08.2009
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Nauczyciel dyplomowany
filologia polska, edytorstwo, nauczanie języka polskiego jako obcego
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2009 - aktualnie
Liceum i szkola podstawowa

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 32
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2022

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Anią, której dałam do korekty całą (niekrótką) pracę dyplomową. Rozdziały były sprawdzane na bieżąco, a my byłyśmy w ciągłym kontakcie mailowym. Jestem wdzięczna za zaangażowanie, dodatkowe komentarze i szczegółowe wyjaśnienia wszystkich moich niepewności związanych z interpunkcją, ortografią i gramatyką języka polskiego.

avatar
Kajetan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2021

Bardzo polecam. Dobry kontakt, wszystko szybko i co najważniejsze dla mnie, niezwykle szczegółowa ocena prac pisemnych. Naprawdę pomaga w nauce do matury.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Bardzo polecam Panią Anię- bardzo lubiana i wyjątkowo merytoryczna, kompetentna i rzetelna. Bezcenna pomoc:)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Bardzo polecam Panią Anię, mimo to że wiele wymaga, atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjemna. Do matury przygotowała mnie świetnie, szczególnie do matury ustnej której bardzo się bałam. Po zajęciach z Panią Anią naprawde potrafiłam odpowiedzieć chyba na każde możliwe zagadnienie jakie mogło się na niej znaleźć.

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2017

Na 4 miesiące przed maturą zorientowałam się, że mam ogromne braki z języka polskiego. Pani Ania, mimo tak krótkiego czasu, zdołała wszystko ze mną nadrobić i świetnie przygotować zarówno do części pisemnej, jak i ustnej. Jestem jej niezwykle wdzięczna i polecam każdemu.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2016

Przetestowałam 7 korepetytorów z polskiego w Trójmieście i masakra. Pani Ania to jedyna korepetytorka na jaką natrafiłam, która nie ściemnia, a uczy bardzo konkretnie. Świetnie prowadzone lekcje, miła atmosfera, trochę wycisku, ale przed maturą to konieczność. Jest super. Polecam, choć mam za sobą dopiero cztery zajęcia, wiem, że zdam maturę po roku pracy z panią Anią

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2016

Pani Ania, w moim przypadku, sprawiła cud! Na początku roku bałem się, że nie zdam a otrzymałem z ustnej matury 96 %, pisemnej 69%.
Bardzo serdecznie polecam Panią Anię i dziękuję! :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2016

Najlepsza Pani korepetytor w trójmieście! Uczęszczałem do różnych korepetytorów przez liceum, ale Pani Ania zdecydowanie jest numerem jeden. Jeszcze 2 miesiące przed maturą byłem w czarnym lesie jeżeli chodzi o Polski. Jestem umysłem ścisłym i do samego końca odkładałem przygotowanie się do matury z polskiego. We wcześniejszych latach również brałem korepetycje u Pani Ani i wiedziałem, że się nie zawiodę. W 8-10 zajęć przygotowała mnie ŚWIETNIE do matury, głównie ustnej, ponieważ tej najbardziej się bałem. Wchodząc do sali maturalnej moja pewność siebie wzrosła z zera do wysokiego poziomu. W ogóle się nie stresowałem. Zdałem na 85% mając temat językowy. Zajęcia przebiegały w bardzo miłej atmosferze, przygotowuje bardzo rzetelnie i dokładnie. Trzeba liczyć się z tym, że jeżeli chcecie się przygotować do matury w kilka zajęć to będziecie oblegani przez prace domowe. Jest wymagająca, ale o to w tym chodzi! Uzupełnia wszelkie braki wiedzy, wychodząc z lekcji czułem się mądrzejszym człowiekiem. Bardzo ciekawe pomysły na zajęcia i przede wszystkim skuteczne. Z lekcji zawsze wychodziłem w lepszym humorze z myślą o tym, że na prawdę czegoś się nauczyłem :) Zdecydowanie polecam, bo drugiej takiej korepetytorki nie znajdziecie!

Ania

Dzięki Patryk za tak rozbudowany panegiryk :)

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2016

Jestem umysłem ścisłym, z językiem różnie u mnie. Korekta - warto. Zrobiona rzetelnie, widzę każdą zmianę, promotor w końcu zaakceptował pracę. Duża świadomość językowa i wiedza sprawdzającej są tu pomocne.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Na początku roku klasy maturalnej byłem pewny ,że nie zdam egzaminu z Polskiego. Natomiast po dwóch miesiącach pracy z Panią Anią zmieniłem zdanie ! Każde zajęcia odbywały się w bardzo miłej atmosferze. Pani Ania świetnie tłumaczy dlatego nauka przychodzi bardzo szybko. Oprócz dużej wiedzy z języka polskiego, dowiedziałem się także o historii polski, która jest bardzo przydatna. Chciałem zdać mature na okolo 50% a zdałem na 86 !!!
Dlatego gorąco polecam korepetycje z Panią Anią, ponieważ wiem że świetnie przygotuje was do każdego egzaminu !

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Na poczatku, jak przyszedlem do Pani Ani zobaczylem ze nie mam pojecia, ani o jezyku polskim ani o Polsce. Dzieki lekcjom przez rok dowiedzialem sie wielu niezbednych rzeczy oraz bez problemu zdalem nowa mature, ustny na 85%, pisemny na 71%. Pani Ania jest wymagajaca, jednak to wszystko skutkuje, poza tym lekcje sa bardzo przyjemne. Polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2014

Nowa matura 2015 to jakaś masakra, w szkole tylko straszą. Jak wracam z lekcji od pani Ani czuję się lepiej. Naprawdę fajna babka i dobrze tłumaczy. Do mnie dociera i uczy pisać. Polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2014

Pani Ania to naprawdę świetna nauczycielka. Pomogła mi dobrze przygotować się do matury z języka polskiego na poziomie rozszerzonym. Dowodem jest mój wynik - 98%! Pani Ania to rzetelna, cierpliwa, spokojna osoba. Polecam! :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2013

Nie myślałem, że zdam maturę z polaka. P. Ania nauczyła mnie pisać, aż ciężko uwierzyć, na 80%. Tłumaczy tak logicznie, że każdy zrozumie. Jest świetna, niezastąpiona. Już mojego brata jej podesłałem. Śmiało polecam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2013

Lepszej korepetytorki nie mogłam sobie wymarzyć, dzięki Pani Ani maturę rozszerzoną z języka polskiego napisałam prawie na 100 procent, dzięki czemu dostałam się na wybrane studia, zajęcia prowadzone są rzeczowo i sprawnie w bardzo miłej atmosferze, naprawdę polecam z całego serca!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2013

Pani Ania przygotowuje do matury rewelacyjnie w swobodnej atmosferze. Ma znakomite podejście i motywuje do działania. Zdecydowałam się na korypetycje przed rozszerzeniem z polskiego z czego jestem w 100% zadowolona. Polecam każdemu Panią Anie bo takiego nauczyciela ze świecą szukać !

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2013

Najlepsza korepetytorka jaką miałem, a miałem ich wiele :) Chociaż spotkaliśmy się dopiero 3 razy, już wiem na co muszę zwrócić szczególną uwagę podczas przygotowań do matury. Ma dar do uczenia i niezwykłą cierpliwość. Cenię sobie jej podejście do tego, co robi, bo niewielu nauczycieli wkłada tyle serca i zaangażowania w pracę. Dzięki niej nauka przychodzi z przyjemnością.

avatar
Andrzej UG
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2012

Długo się zastanawiałem czy skorzystać z takiej usługi, jaką jest korekta. Szczędziłem kasy, bo wydało mi się dużo. Ale promotor ciągle się czepiał, że piszę nie po polsku. Pani Ania doprowadziła moją pracę do porządku. Wszystkie poprawki są zaznaczone, więc wiem, co źle robiłem, przez cały czas sprawdzania byliśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym, na bieżąco wiedziałem, która strona jest sprawdzana. Efekt - promotor zadowolony, a dla mnie spokój. Z całą pewnością polecam.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2012

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panią Anią. Moja praca dyplomowa wymagała edycji a z panią Anią wszystko się udało. Promotor nie miał żadnych zastrzeżeń. Na pewno w przyszłości pewno korzystał z dalszej pomocy. Gorąco polecam, nie ma co się wahać !

avatar
prawie licencjat Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2012

Pani Ania jest wymarzoną osobą dla osób które są mistrzem finiszu. Praca licencjacka poprawiona w jedną noc!! promotor który zawsze zasypywał mnie uwagami nie poprawił nic :) Bardzo bardzo polecam!!! :)
pozdrawiam

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2012

Pani Ania świetnie potrafi przygotować do egzaminu ustnego z języka polskiego. Posiada ogromną wiedzę, również w zakresie pozaszkolnym. Jest w stanie pomóc nawet przy najbardziej nietypowym temacie prezentacji. Dzięki Pani Ani, zdałam polski ustny na 100%. Gorąco polecam!

avatar
Dymitr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2012

Gorąco polecam Panią Anie :) Bardzo miła i sympatyczna. Świetnie przygotowała mnie do matury pisemnej jak i do ustnej :) Jestem bardzo zadowolony. ustny Polski zdałem na 80 %. Naprawde polecam :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2012

Pani Ania jest doskonałym nauczycielem. Świetnie przygotowuje zarówno do matury podstawowej jak i rozszerzonej. Jest to osoba wymagająca i jednocześnie wyrozumiała. Dysponuje szerokim wachlarzem materiałów maturalnych. Gorąca polecam !!!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2012

Profesjonalny korepetytor- doda Ci wiary w siebie i swoje możliwości. Język polski w przyjemnej atmosferze- polecam!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2011

Korepetycje na wysokim poziomie, pełen profesjonalizm. Pani Ania przygotowuje mnie do matury i wiem, że dzięki niej poradzę sobie w maju. Świetnie tłumaczy, wyłapuje braki wiedzy i umiejętności. Doceniam doświadczenie i zaangażowanie. Świetna nauczycielka, polecam!!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2011

Pani Ania była moją ostatnią deską ratunku i nie zawiodłam się. Atmosfera w jakiej pracowałyśmy była bezstresowa i przyjemna. Bardzo mi pomogła w mojej pracy maturalnej, podsuneła mi wiele ciekwych pomysłów, poprawiała błędy. Polecam każdej osobie, której przyda się pomoc z języka polskiego ; ) Gwarantowana niezawodna pomoc. Pozdrowienia dla Pani Ani ;)

avatar
Seba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2011

Pani Ania nauczyła mnie jak pisać wypracowania maturalne:) Jest miła i kompetentna. Polecam.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2011

korzystałem z pomocy p. gdy jeszcze studiowała i było super. przygotowała mnie do egzaminu gimnazjalnego, a teraz korzystam z pomocy tylko sporadycznie. najlepsza korepetytorka jaka mialem:)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2011

Byłem na dwóch lekcjach i na pewno zostanę. Pani Ania nie wyręcza w nauce, a tłumaczy i pomaga i robi to bardzo dobrze. jest do tego bardzo sympatyczna.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2011

Pani Ania bardzo dobrze tłumaczy. Przygotowała mojego syna do matury z polskiego. Dodatkowo pomagała mu nadrabiac zaległości z matematyki. Polecam ją.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
10 stycznia 2011

Pani Ania udzielała korepetycji mojej córce przez całe gimnazjum i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Jest miła, a zarazem wymagająca. Mogę ją z czystym sumieniem polecić.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2011

Kompetentny korepetytor, p. Anna jest sympatyczną, miłą ale wymagającą nauczycielką. Prowadziła mnie w klasie maturalnej i nie dopuszczała abym ja sobie odpuszczał. Pozdrawiam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.