Karolina Jekiełek

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Bielsko-Biała (Mikuszowice Krakowskie +1)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Lekcje przez Skype lub stacjonarnie z j. angielskiego od A1 do C2. Gwarantuję materiały do nauki, podręczniki oraz wsparcie on-line.

Jestem nastawiona na indywidualne nauczanie, ponieważ każdy uczeń jest inny, każdy ma inne wymagania i każdy uczy się inaczej. Lekcje są dostosowywane do osobistych potrzeb, które w zależności od gramatyki, słownictwa bądź używania języka angielskiego na co dzień mogą się znacznie różnić. Nie wymagam umawiania się na zajęcia regularne, lub w stałym terminie.

Prowadzę:

- Konwersacje (ogólne, biznesowe, medyczne, techniczne ),

- Lekcje gramatyczne (ogólne, w tematyce medycznej oraz biznesowej),

- Przygotowanie do egzaminów:
FCE, CAE, CPE, LCCI, TELC, BEC Preliminary/Vantage/Higher, TOEFL oraz IELTS w wersji General oraz Academic, egzaminy resortowe MSZ, olimpiada i konkursy j. angielskiego

- Lekcje od podstaw dla dzieci oraz dorosłych,

- Angielski dla pielęgniarek
- Angielski w medycynie (w szczególności praca z tekstami do egzaminu specjalizacyjnego, pracowałam z tematyką onkologiczną, urologiczną, pediatryczną, psychologiczną, neurologiczną, a także genetyką i farmacją kliniczną)
- Angielski dla stomatologów i asystentek stomatologicznych
- Angielski biznesowy (w tym tematyka studiów MBA)
- Angielski w logistyce
- Angielski w księgowości
- Angielski dla pracowników kontroli jakości
- Angielski dla pracowników firm motoryzacyjnych
- Angielski dla studentów studiów filologicznych języka angielskiego (historia literatury angielskiej i amerykańskiej, współczesna literatura brytyjska i amerykańska, PZJA, fonetyka i fonologia, historia i kultura Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych, językoznawstwo, gramatyka opisowa, gramatyka historyczna języka angielskiego, gramatyka dydaktyczna, metodyka). W szczególności służę pomocą przy analizie dzieł literackich i tekstów krytycznych, a najbardziej lubię zagadnienia historyczne i kulturowe.

- Angielski dla doktorantów i przygotowanie językowe habilitanta, w tym język formalny do pisania artykułów i występów na konferencjach

- Rozmowa kwalifikacyjna
- Inne, na życzenie ucznia

Długość lekcji może być indywidualnie dopasowana od 15 do 120 minut.

Jeżeli chcesz sprawdzić jak wyglądają zajęcia, umów się na darmową lekcję próbną (15 min).

W czasie zajęć nie odbieram telefonów, dlatego jeżeli nie mogą Państwo się ze mną skontaktować telefonicznie, bardzo proszę o wiadomość e-mail, bądź tekstową ws. lekcji - odpiszę, lub zadzwonię tak szybko, jak będzie to możliwe.

Gwarantuję jakość i profesjonalizm, jestem metodykiem i autorem wielu artykułów, a także publikacji książkowych dla uczniów i nauczycieli. Jestem opiekunem metodycznym wiodących na rynku wydawnictw i autorem 15 egzaminów próbnych CAE. Biorę udział w ciągłych szkoleniach i seminariach, stąd zawsze na bieżąco jestem ze zmianami w egzaminach językowych i oczekiwaniami egzaminatorów. Posiadam własną biblioteczkę książek uproszczonych i w oryginałach, audiobooków, oraz pytań do różnego rodzaju materiałów audio-wizualnych.

Na życzenie wystawiam fakturę. Jestem samozatrudnionym nauczycielem języka angielskiego.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela07:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Karolina Jekiełek
ul. Kosmiczna 39
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 5492285642

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2015

Mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że Pani Karolina jest najlepszą nauczycielką jaką miałam. Przez ponad rok brałam korepetycje z angielskiego stosowanego w pracy (business english). Zajęcia były dostosowywane do moich potrzeb, były bardzo ciekawe a Pani Karolina posiada bardzą dużą wiedzę merytoryczną również na tematy biznesowe, w związku z czym prowadziłyśmy ciekawe konwersacje. Panią Karolinę cechuje wysoki profesjonalizm - nie odwołuje zajęć, jest zawsze przygotowana i dostarcza dużą ilość materiałów na zajęcia i poza nimi, bardzo szybko odpowiada na maile z dodatkowymi zapytaniami, nie marnuje ani minuty zajęć na "pogaduszki" o sobie, poświęca całą uwagę uczniowi. Uczeń nie traci także czasu na robienie notatek - Pani Karolina robi to za nas. Gdy nie mogłam dotrzeć na zajęcia, była również możliwość zajęć zdalnych przez Skype, które również były bardzo dobrze przygotowane. Zajęcia warte swojej ceny. Pozdrawiam.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2013

Pani Karolina spełniła wszystkie moje oczekiwania, co do tego jak powinno wyglądać przygotowanie ucznia do ustnej części egzaminu CAE. Imponująca, naprawdę perfekcyjna znajomość języka, piękny akcent, przemiły głos, znajomość przebiegu egzaminu i bezinteresowna pomoc poza opłaconymi lekcjami (jakże cenne sprawdzanie testów i nagrań) to najważniejsze dla mnie atuty zajęć. Polecam wszystkim, którzy chcą uczyć się angielskiego z nauczycielem pełnym pasji, cierpliwości i ciepła. Poza tym lekcje przez SKYPE okazały się dla mnie niezwykle praktyczne, bo nie musiałam nigdzie wychodzić i tracić czasu na dojazd z mojej wioski. DZIĘKUJĘ jeszcze raz !

avatar
AGNIESZKA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2013

Bardzo, bardzo polecam wszystkim chcącym uczyć się języka angielskiego. Profesjonalnie, bardzo miło. Jestem bardzo zadowolona z lekcji które są zróżnicowane interesujace dostosowane do mojego poziomu . Pod kazdym wzgledem idealnie . Polecam. Pani Karolina jest przemiłą i otwartą osobą z talentem w kierunku języka angielskiego.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2013

Zaznaczyłabym więcej gwiazdek gdyby to tylko było możliwe. Pani Karolina zasługuje na więcej niż ocenę bardzo dobrą.Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.Każda lekcja jest bardzo interesującą poprzez wykorzystywanie internetu, materiałów wizualnych.Teraz wiem, że gramatyka faktycznie nie jest nudna.Wsparcie on-line w każdej chwili, zapewnienie dodatkowych materiałów do pracy jest nieocenione, gdyż to prawie w o ogóle nie jest spotykane u innych korepetytorów.Serdecznie polecam współpracę ! :)

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2012

Biorę u pani Karoliny lekcje już ponad pół roku.
Udało się jej z powodzeniem rozruszać mój bierny angielski - a już nie wierzyłam, że to możliwe! A wszystko to w miłej, przyjaznej atmosferze. Spore wrażenie zrobiło na mnie też to, że pani Karolina poświęca dużo wolnego czasu na sprawdzanie i komentowanie moich pisemnych prac domowych oraz na przygotowania do indywidualnie dopasowanych do moich zainteresowań (i zachcianek) lekcji i nie wpływa to na cenę. No i jeszcze przemiły głos pani Karoliny!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.