Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Sopot
Gdańsk
Chojnice
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia30 - 50 / 60 min

Angelika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką chemii wydziału chemicznego Politechniki Gdańskiej. Obecnie studiuję technologię kosmetyków, polimerów i materiałów funkcjonalnych również na Politechnice Gdańskiej.

Byłam nauczycielem w szkole korepetycji.  

Udzielę korepetycji dla uczniów podstawówki, liceum i studentów. Pomogę w przygotowaniu do zajęć i egzaminów. Spróbuję wytłumaczyć w łatwy sposób trudne zagadnienia obejmujące chemię. 

Serdecznie zapraszam do kontaktu ;)

Proszę o wiadomość sms, jeżeli nie odbieram, odezwę się jak najszybciej. ;) 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - 02.2019
Politechnika Gdańska
Inżynier
Chemia
02.2019 - aktualnie
Politechnika Gdańska
Technologia chemiczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Cecylia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2019

Angelika bardzo pomogła mi nauczyć się chemii do matury. Dobrze i cierpliwie tłumaczy, zachęca do dalszej nauki. Nie rzadko siedziałyśmy dłużej, jeśli nie starczyło czasu na wszystkie zadania. Zajęcia z nią to ogromna przyjemność. Bardzo polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2018

Bardzo polecam Angelike. Przyszedłem do niej bo miałem braki w liceum przez słabego nauczyciela i narobiła ze mną cały materiał, a teraz na bieżąco przygotowywuje mnie do wszystkich zaliczeń. Świetna korepetytorka!!!!

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2018

Bardzo mocno polecam Angelikę jako korepetytora. Pomogła mi na poziomie akademickim, na uczelni medycznej. Wiele korepetytorów nie chciało nawet podjąć się tych tematów! A Angelika nie miała żadnych problemów z zakresem materiału. Zawsze jest dobrze przygotowana, cierpliwie tłumaczy każdy szczegół, jest również pomocna poza korepetycjami - wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Nie traci czasu na pogaduszki i wyczerpuje czas maksymalnie. Nie raz przedłużyła korepetycje żeby wyczerpać temat. Trzeba jeszcze dodać, że każdy profesor ma inny sposób liczenia i inne teorie. Dla Angeliki nie stanowi to większego problemu. Mało jest takich korepetytorów jak Angelika (a miałam ich kilku). Polecam w ciemno!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2018

Bardzo polecam korepetycje u Pani Angeliki

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2018

Serdecznie polecam korepetycje u Angeliki! Jestem studentką Collegium Medicum i potrzebuję korepetycji na poziomie akademickim. Angelika nie ma problemu z przekazaniem wiedzy również na takim poziomie, tłumaczy w zrozumiały sposób, zawsze bardzo dba o to, aby wykorzystać każdą minutę lekcji do maxium, niejednokrotnie siedziałyśmy dłużej, bo taka akurat była potrzeba. Jest uczciwa i sumienna. Tylko dzięki Angelice zaliczyłam chemię na pierwszym roku moich studiów za co jej serdecznie dziękuję !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.