Anna Dominiuk

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Gdańsk (Strzyża)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem magistrem filologii angielskiej z wieloletnim doświadczeniem w pracy na UG. Uczę dorosłych, studentów i uczniów szkół średnich i podstawowych.
Pomogę w zdaniu matury z j angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz uzyskaniu certyfikatu FCE , CAE , BE (Business English). 
ceny za 60min lekcji:
- indywidualnej – 50zł/os (A1-B1, matura podstawowa,matura rozszerzona)
- indywidualnej – 70zł/os (B2-C1, BE)
- 2 osoby w grupie – 40zł/os(A1-B1, matura podstawowa,matura rozszerzona)
- 2 osoby w grupie – 50zł/os(B2-C1, BE)
- 3 osoby w grupie – 30zł/os(A1-B1, matura podstawowa,matura rozszerzona)
- 3 osoby w grupie – 40zł/os(B2-C1, BE)

jestem solidna i sumienna Serdecznie zapraszam na lekcje
A1 - elementary
A2 - pre-intermediate
B1 - intermediate
B2 - upper-intermediate
C1 - advanced
BE - Business English

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Anna Dominiuk
ul. Zamenhofa 14
80-284 Gdańsk
NIP: 584-245-64-82

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Bardzo Polecam Panią Anię. Bardzo miła i świetna korepetytorka z Języka angielskiego :) Dzięki niej zrozumiałam wiele trudnych dla mnie tematów ( ze względu na słabą nauczycielkę w gimnazjum, a później w liceum). Jeżeli chodzi o umawianie się na zajęcia to wszystko szło bardzo sprawnie :).
Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2020

Z wielką przyjemnością mogę polecić Panią Anię. Jest to nauczyciel, który sprawił, że bardzo polubiłam angielski i chciałabym rozwijać się dalej w kierunku tego przedmiotu. Przede wszystkim nauczyłam się swobodnej rozmowy, która obecnie sprawia mi przyjemność (wcześniej wywoływało to u mnie stres). Oczywiście lekcje również podwyższyły poziom mojej gramatyki.Pani Ania korzystała z wielu źródeł naukowych i zawsze pomagała w rozwiązaniach na nurtujące mnie pytania. Jest bardzo rzetelną oraz sympatyczną osobą.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2018

Jeśli szukacie nauczyciela , który przygotuje Was do matury to bardzo polecam panią Anię, jest rzetelna, potrafi przekazać wiedzę w sposób indywidualnie dopasowany do ucznia.Oprócz wiedzy merytorycznej podnosi na duchu w chwilach zwątpienia. Bardzo miło wspominam lekcję z panią Anią.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2018

Dzięki pani Ani w pełni przygotowałem się do matury. Przede wszystkim pani Ania posiada bardzo wysokie doświadczenie i wiedzę na temat języka. W bardzo szybkim tempie nadrobiłem mniejsze zaległości i bezproblemowo podszedłem do matury. Jeżeli poszukujesz dodatkowych zajęć z angielskiego, to sądzę iż lepiej nie trafiłeś. Serdecznie polecam!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2017

Pani Ania to świetna nauczycielka- sumienna i skuteczna. Można na nią liczyć w każdej sytuacji, sposób i plan prowadzenia lekcji dobiera do potrzeb i preferencji ucznia, zawsze gotowa na odstępstwa od utartych reguł. Dodatkowo posiada przeobszerny zapas materiałów i słowników, tak więc nigdy nie brakuje jej ćwiczeń z danego zakresu. Pani Ania opracowywany temat zawsze ma w małym palce- niczym nie da się jej zaskoczyć. Jakby tego było mało to jeszcze przyjemnie się z nią pracuje ponieważ zawsze jest pogodna i uśmiechnięta! Serdecznie polecam Panią Anię!!!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2016

Pani Ania to przykład pracowitości i zaangażowania w realizację przygotowania ucznia , w moim przypadku, do zdobycia certyfikatu CAE. To nauczyciel z pasją , który potrafi wsłuchać się w potrzeby ucznia i od razu wychwytuje braki. Ponad to, pani Ania to bardzo miła i serdeczna osoba , znakomicie przygotowana merytoryczne do prowadzenia lekcji. Krótko mówiąc profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2016

W 100 procentach polecam Panią Anię :). Zaczęłam chodzić na korepetycje w klasie 3, jako uczeń niezbyt lubiący ten przedmiot, a skończyłam przed maturą, wiążąc z językiem angielskim swoją przyszłość. Teraz, kończąc studia licencjackie na filologii angielskiej, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Pani Ania nie tylko świetnie uczy, ale też potrafi (jak w moim przypadku) rozbudzić pasję!

avatar
H
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2015

Polecam Panią Anie, jest rzetelna, zawsze przygotowana do zajęć i posiada własne materiały, posiada odpowiednia wiedzę, a także kwalifikacje do nauczania, także na wyższych poziomach. . Pani Ania jest także elastyczna pod względem godzin zajęć, a także potrzeb ucznia, dostosowując sie do wymagań i tego ile jesteśmy w stanie pracować w domu.

avatar
M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2015

Polecam zajęcia u Pani Ani :) Świetny nauczyciel. Profesjonalne podejście, duża wiedza i rzetelność. Poza tym, co dla mnie było bardzo ważne, potrafi się dostosować do potrzeb ucznia, a moje były znacznie inne niż standardowe. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze- czas na nich mija bardzo szybko. Jeszcze raz polecam :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2015

Bardzo dobra korepetytorka. Pani dobrze tłumaczy, dostosowywuje się do możliwości i poziomu ucznia/studenta. Posiada własne materiały. Godzina lekcyjna to pełna godzina zegarowa. Miła i przyjazna atmosfera podczas lekcji. No i najważniejsze, korepetycje przynoszą w konsekwencji na egzaminie oczekiwane efekty a nawet większe. Naprawdę polecam. :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2015

W 100% potwierdzam, że pani Ania jest solidną i sumienną korepetytorką, do tego w pełni profesjonalną i elastyczną - potrafi dostosować się do oczekiwań ucznia, które w moim przypadku znacznie odbiegały od standardów. Atmosfera podczas samych zajęć jest bardzo przyjazna. Szczerze polecam, a pani Ani dziękuję za pomoc :)

avatar
uczeń
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2014

Mam pytanie czy wystarczy uczęszczać na zajęcia raz w tygodniu na 1 godzinę czy lepiej na 1,5 godz? Wasze dobre eefekty mozna równiez osiągnąć po 1 h zajęc? Rozumiem że i tak to wszystko zalezy od nauki w domu. Zastanawiam się poprostu na jak długie zajęcia uczęszczać.Proszę o pomoc.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2014

Pani Ani to osoba wymagającą, zarówno od swojego ucznia jak i od siebie. Miła atmosfera nauki, dużo materiałów dodatkowych. Polecam

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2014

Bardzo dobry nauczyciel! Dzięki fachowej pomocy pomocy przygotowanie do egzaminu językowego FCE bylo dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. Nie tylko bardzo dobra znajomość języka, ale rownież umiejętność zachęcenia i pokazania drogi do samodzielnej nauki to cechy dobrego nauczyciela. Takie właśnie cechy posiada Pani Ania. Sumienność, rzetelność, miła atmosfera nauki, dużo materiałów dodatkowych to kolejne punkty, o których należy wspomnieć. Ròwnież osoby z wyższymi aspiracjami w nauce języka będą na pewno bardzo zadowolone.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2014

Pani Ania jest przemiłą osobą, która świetnie uczy. Pomogła mi przełamać niechęć do jezyka i barierę językową, a także zmobilizować do nauki za co do dziś jestem wdzięczna. Lekcje są ciekawie prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze. Świetny nauczyciel;) gorąco polecam

avatar
uczeń
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2014

Polecam. Pani Ania solidnie przygotowuje do egzaminów. Ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu i jest sumiennym nauczycielem. Jej uczniowie z sukcesem realizują swoje plany językowe - także te bardziej ambitne (studiowanie filologii angielskiej).

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2014

Pani Ania jest najlepszym nauczycielem języka angielskiego jakiego znam. Uczyła mnie od gimnazjum aż do końca studiów. Dzięki niej mówię płynnie po angielsku. Nie mam również problemów z pisaniem tekstów - tych krótszych, użytkowych, jaki i dłuższych, takich jak opowiadania. Zajęcia prowadzone przez nauczyciela były zawsze na bardzo wysokim poziomie. Oprócz gramatyki poznawałem również literaturę angielskojęzyczną, czytając autorów brytyjskich i amerykańskich. Gdyby nie Pani Ania, moje umiejętności językowe byłyby na duuużo niższym poziomie.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2014

Bardzo dobra nauczycielka. Znakomicie przygotowana do każdej lekcji. Dobrze tłumaczy i potrafi być wymagająca.
Zajęcia przebiegają w sympatycznej atmosferze i są dostosowane do twoich potrzeb. Z jednej strony są uporządkowane, z drugiej zaskakujące i ciekawe.

Dzięki Niej udało mi się zwalczyć słabości językowe i bez problemu zdać Maturę.
Obecnie na zajęciach przygotowuję się do CAE
:) Gorąco polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.