Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Gliwice
Zabrze
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski70 / 60 min

Ania Z

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Bonjour!

Jestem laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka francuskiego. Posiadam również certyfikat DELF - Diplôme d’études en langue française. Mam stały kontakt z językiem francuskim, który od wielu lat jest moją pasją.

Prowadzę zajęcia zarówno poszerzające wiedzę (w tym przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, matury, certyfikatów DELF i DALF), jak i te dla całkiem początkujących. Nauczę Cię rozmawiać oraz przybliżę gramatykę, zajęcia dostosujemy do Twoich preferencji.
Stale współpracuję z native speakerami, dzięki czemu mogę zapewnić Ci dostęp do autentycznego francuskiego.

Zapraszam osoby z każdej grupy wiekowej, gwarantuję również możliwość dodatkowych konwersacji po francusku ułatwiających używanie języka w praktyce.

Chętnie odpowiem na wszystkie Wasze pytania.
Serdecznie zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
05.2014
DELF B2
07.2015
CAE
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2019

Pani Ania to najlepsza nauczycielka z jaką miałem okazję pracować! Wcześniej mimo licznych prób nie udawało mi się nauczyć tego podchwytliwego języka a dzięki Pani Ani mogłem wyjechać do Francji i sprawnie porozumiewać się. Dziękuję!:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.