Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Sosnowiec
Katowice
Będzin
Dąbrowa Górnicza
Czeladź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjski60 - 90 / 60 min

Anna Tyka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Zapraszam Cię na ciekawe i rozwijające umiejętności językowe lekcje!

Mam na imię Anna. Pracuję jako nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na kierunku Filologia rosyjska. Chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, ucząc Cię języka rosyjskiego i rozwijając Twoje kompetencje językowe.

Dlaczego warto uczyć się u mnie?

Ukończyłam studia magisterskich na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na kierunku Filologia, specjalność język rosyjski. W trakcie studiów miałam okazję doskonalić moje kompetencje językowe na łotewskim Uniwersytecie w Daugavpils. Podczas pięciomiesięcznego stypendium uczestniczyłam w zajęciach na kierunku Filologia rosyjska. Jednocześnie odbyłam praktyki w Państwowym Gimnazjum Polskim im. Józefa Piłsudskiego, również w Daugavpils, ucząc języka polskiego osoby rosyjskojęzyczne – dzieci, młodzież i dorosłych. Ukończyłam także studia doktoranckie w zakresie literaturoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Mam dziesięcioletnie doświadczenie jako nauczyciel i lektor języka rosyjskiego. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w kursach i szkoleniach organizowanych zarówno w Polsce, jak i w Rosji.

Lekcje odbywają się w przyjaznej i nieformalnej atmosferze. Staram się zapewnić komfortowe warunki do nauki. Chętnie odpowiem na każde nurtujące Cię pytanie i wspólnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości językowe. Dostosuję program zajęć i materiały do Twoich potrzeb i poziomu zaawansowania.

Na zajęciach korzystam z ciekawych materiałów, w tym materiałów wideo i audio, quizów, artykułów prasowych, tekstów blogowych i vlogów oraz nowoczesnych podręczników rosyjskojęzycznych. Dzięki nim nauka staje się bardziej interesująca i praktyczna. Przygotuję specjalnie dla Ciebie ćwiczenia obejmujące zarówno zagadnienia gramatyczne, jak i leksykalne. Jeśli tylko zechcesz, mogę pomóc Ci poznać również rosyjską kulturę, literaturę i zwyczaje. Wspólnie rozwiniemy Twoje umiejętności pisania, czytania, mówienia i rozumienia ze słuchu.

Jeśli uczysz się języka rosyjskiego w szkole podstawowej, technikum lub liceum, mogę pomóc Ci przygotować się do egzaminów, korzystając z podręczników wpisanych do podstawy programowej.

Oferuję zajęcia u siebie lub online. Zazwyczaj proponuję zajęcia 45-, 60- lub 90-minutowe, ale chętnie wysłucham Twojej propozycji odnośnie do czasu trwania lekcji.

Zadzwoń lub napisz e-mail bądź SMS, a chętnie odpowiem na Twoje pytania. Jeśli nie będę mogła odebrać telefonu, wyślij wiadomość, a na pewno oddzownię.

Do zobaczenia!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2011
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Magister
Filologia, język rosyjski
09.2009 - 01.2010
Daugavpils Universitāte (Łotwa)
Filologia rosyjska (wyjazd stypendialny w ramach programu ERASMUS)
10.2011 - 06.2015
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Literaturoznawstwo, studia doktoranckie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2012 - aktualnie
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Nauczyciel akademicki na kierunku Filologia rosyjska
03.2015 - aktualnie
Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach
Lektor języka rosyjskiego
07.2017 - 06.2021
The Link — Szkoła Języków Obcych i Komunikacji Międzykulturowej w Katowicach
Lektor języka rosyjskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2019

Korepetycje zdziałały cuda! Nie przypuszczałam, że roczne zaległości uda się tak szybko nadrobić. Teraz córka radzi sobie samodzielnie, ale nie zapomniałyśmy o Pani, pani Aniu :-)
Polecamy! Rzetelne i skuteczne korepetycje!
Zadowolona mama i córka - Weronika

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.