Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Tłuszcz
Radzymin
Marki
Ząbki
Warszawa (Saska Kępa +4)
Sopot
Gdańsk
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki100 - 150 / 55 min

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii

Opis ogłoszenia

Tłumaczka, nauczycielka, pasonatka języka niemieckiego, mgr Filologii Niemieckiej z oferuje zajęcia z języka niemieckiego dla firm, dorosłych, młodzieży i dzieci. Absolwentka Germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Filologicznego na Uniwersytecie Ludwika Maxymiliana w Monachium w Niemczech.

Dlaczego warto rozpocząc zajęcia własnie u mnie?

 • posiadam doświadczenie w nauczaniu niemieckiego w szkole w Niemczech
 • przygotowuję autorskie materiały
 • posiadam uprawnienia egzaminacyjne
 • szalenie dużą uwagę kładę na wymowę
 • prowadzę projekty badawcze z zakresu nauczania j. obcych

Pomogę Ci przygotować się do:

 • matury (podstawowej i rozszerzonej)
 • certyfikatu (wszytskie poziomy od A1 do C2)
 • egzaminu na studiach
 • wyjazdu do Niemiec
 • klasówki
 • nadrobić zaległości w szkole

 

Jeśli korzystasz z mediów społecznościowych zapraszam do śledzenia mojego profilu na instagramie o niemieckim: lern_deutsch_mit_anna, Anna unterrichtet Deutsch.

Zapraszam serdecznie!

Beste Grüße
Anna

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - 09.2017
Ludwig-Maximilian-Universität München
Magister
niemiecki jako język obcy
Kursy i szkolenia
09.2015
Unterrichtsgestaltung Goethe Institut
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2023

Pani Ania jest świetną nauczycielką! Potrafi wytłumaczyć wszystko w bardzo przystępny sposób. Bardzo pomogła mi z nauką języka przed wyjazdem do Niemiec. Na lekcjach online przerabiamy to co jest mi naprawdę potrzebne. Po nauce w liceum byłam bardzo zniechęcona do nauki niemieckiego, Pani Ania go odczarowała ☺️ Serdecznie polecam!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2023

Pani Ania bardzo dobrze prowadzi lekcje. Ja po 25 latach od zakończenia nauki szybko wszystko sobie przypominałem Gorąco polecam lekcje i korepetycje

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2022

Pani Ania to pedagog z prawdziwego zdarzenia oraz przemiła osoba. Prowadzi zajęcia w sposób interesujacy dla ucznia a przy tym z doskonałymi efektami edukacyjnymi- egzamin 8-klasisty zdany na 100%.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2022

Pani Ania świetnie nawiązuje kontakt z uczniem. Pomimo trudności z koncentracją syna, pani Ani udalo się zachęcić i zainteresować go lekcjami i jezykiem. Dziecko złapalo bakcyla

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2022

Pani Anna pomogła mi bardzo w wyjeździe do Szwajcarii. Potrafi dopasować się do potrzeb ucznia. Lekcję nie są nudne, mijają wręcz bardzo szybko :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2021

Wspaniały nauczyciel. Do lekcji z dziećmi zawsze przygotowana z dużą ilością gier i zabaw. Bardzo miła i serdeczna. Moje córki bardzo lubią lekcje z Panią Anią.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2021

Doskonały nauczyciel i przemiła osoba!
Od trzech lat korzystam razem z dziećmi z możliwości nauki u Pani Ania: przygotowała mnie w ekspresowym tempie do egzaminu na poz. B2, który był od razu dużo mniejszym stresem, z konkretnych zagadnień, ze znajomością jak de facto wygląda taki egzamin, na co zwrócą uwagę lektorzy.
Dzieci mam trójkę w różnym wieku i z bardzo odmiennymi stylami nauki. Mamy też doświadczenie nauki online u różnych nauczycieli językowych- u Pani Ani żadne z moich dzieci nie miało problemu z koncentracją, zawsze czekały na zjęcia (nawet w czasie etapu "nienawidzę szkoły"), na efekty wcale nie trzeba było długo czekać. Po pierwszym spotkaniu z córką (po przerwie) natychmiast otrzymałam od Pani Ani kompletny plan działania nad czym należy popracować, co tylko doszlifować.
Już dawno nie spotkałam tak kompetentnego Nauczyciela i Pedagoga.

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2021

Pani Ania jest dobrze zorganizowana i przygotowana do zajęć. Jest miłą i cierpliwą osobą. To bardzo dobry korepetytor, na pewno będę korzystać jeszcze z jej usług. Ma dobry kontakt z dziećmi.

avatar
MARYLA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2021

Pani Ania jest kreatywnym korepetytorem godnym polecenia. Bardzo dobrze zorganizowana i przygotowana do zajęć.Lekcje prowadzi na konkretach i ciekawych materiałach. Świetne lekcje nastawione na praktyczną naukę języka, indywidualne podejście i cierpliwość. Jest ciepłą , otwartą i sympatyczną osobą co bardzo ułatwia pracę.Pani Ania prowadzi zajęcia z moja córka i naprawdę super , a co najważniejsze są tego efekty. Serdecznie polecam zajęcia z Panią Anią.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Jeśli nauka niemieckiego to tylko z Panią Anną, ponieważ dzięki jej indywidualnemu podejściu do każdego celu naukowego jej uczniów, niemożliwe staje się możliwe. Czas spędzony z tą ciepłą i bardzo pracowitą osobą jest wart każdej złotówki. Serdecznie polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2021

Profesjonalne lekcje oraz bardzo miła i przyjazna atmosfera. Doskonałe podejście i zrozumienie ucznia. Efektywne nauczanie oraz pomoc w doborze pomocy naukowych. Lekcje ciekawe i w łagodnej formie a efekty bardzo dobre. Serdecznie polecam.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2017

Skuteczna nauka, profesjonalne podejście i lekcje w miłej atmosferze! Pani Anna uczy moje dzieci niemieckiego i angielskiego! Polecam gorąco!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2016

Pani Ania ma świetne podejście do nauczania! Bardzo miła i ciepła osoba. A co najważniejsze bardzo skuteczna! Moja córka w trzy tygodnie nadrobiła z Panią Anią materiał z pierwszej klasy gimnazjum. A co najwazniejsze moja córka w końcu polubiła niemiecki! Bardzo bardzo polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2016

Nauka stała sie przyjemnością :) dziękuje Pani Anno !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.