Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Ukończyłam szkołę średnią w Cambridge (UK). Mówię biegle w języku angielskim zarówno w formie formalnej jak i nieformalnej. W Anglii języka uczyłam się w różnych środowiskach, w sali wykładowej, czytając lektury w oryginalnym języku, pisząc maturę brytyjską, oraz w gronie przyjaciół. Jestem w stanie zapewnić Wam lekcję, z której z całą pewnością wyniesiecie wiedzę jak swobodnie posługiwać się językiem angielskim. Mam 27 lat i od dziewięciu lat przygotowuje osoby na różnym poziomie zaczynając od młodych uczniów w wieku od lat 5 poprzez maturzystów na poziomie zarówno podstawowym jak i rozszerzonym, po dojrzałych uczniów którzy potrzebują języka angielskiego w pracy, dotąd odnosząc jedynie sukcesy. Z racji, iż mam na koncie certyfikaty z wielu szkół językowych zarówno polskich jak i angielskich zaznajomiłam sobie wiele technik nauki, tak, aby z lekcji wynieść jak najwięcej wiedzy praktycznej, która zostaje w pamięci na wiele lat.

Udzielam również lekcji z języka angielskiego medycznego, o specjalności stomatologicznej, języka biznesowego oraz osób pragnących zaznajomić terminologię z zakresu muzyki

Polecam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2014

Idealna nauczycielka!
Nauka przebywa w miłej atomosferze, a po lekcji z tą Panią zrozumiesz dosłownie wszystko.
Polecam i jednocześnie rezerwuję na moje korepetycje :)

Jak dla mnie 10/10

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.