Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdynia
Sopot

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Anna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Filozofia, Filologia polska, Project Management
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2020

dziękuje pani Ani bardzo za pomoc.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2020

Pani Aniu, bardzo dziękuję za pomoc w napisaniu prac zaliczeniowych. Miałam nóż na gardle, a w czasie pandemii ciężko o tak rzetelną i szybką pomoc. Bardzo gorąco polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2020

Po paru zajęciach z Anią zrozumiałam zagadnienia z filozofii z którymi miałam problemy. Bardzo dobre przygotowanie do zajęć ale przede wszystkim pasja która się udziela oraz otwarte podejście do nauczania i samej nauki wyróżnia Anię na tle innych korepetytorów. Na spotkaniu nie czułam się jak na zwykłym sztywno prowadzonym wykładzie na studiach, wspólnie rozwiązywałyśmy problematyczne dla mnie zagadnienia. Szczerze polecam ! Na pewno w dalszym toku studiów będę korzystać z pomocy Ani.

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2020

Po kontakcie z Panią Anią mam wrażenie, że wymówka pt. ,,Nie mam czasu"- nie istnieje! Otwartość oraz profesjonalne podejście do sprawy przywracają wiarę w człowieka. Wszystko przebiegało sprawnie i na temat. Taką pomoc polecam każdemu :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.