Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Warszawa (Wilanów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Ukończyłam pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną z terapią pedagogiczną. Posiadam doświadczenie w nauce czytania i pisania oraz certyfikat trenerski z szybkiego czytania i technik pamięciowych. Z przyjemnością udzielę korepetycji. Jestem nauczycielką z ośmioletnim doświadczeniem. Moi absolwenci ukończyli przedszkole z umiejętnością czytania całymi zdaniami. W czasie nauki czytania staram się dobrać treści, którymi dziecko się interesuje, aby nauka była ciekawa i urozmaicona. Pomogę również w odrabianiu zadań domowych.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 07.2007
Akademia Świętokrzyska
Magister
ZEWiP z terapią pedagogiczną
Kursy i szkolenia
03.2011
Kurs trenerski
07.2020
Wczesna Edukacja Montessori
Doświadczenie
09.2015 - aktualnie
Niepubliczne przedszkole

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.