Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Szczecin
Język angielski30 / 60 min

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witam wszystkich zainteresowanych korepetycjami z j. angielskiego. Aktualnie jestem studentką na Akademii Morskiej, lecz przez rok żyłam i uczyłam się w Danii w j. angielskim, więc ten język nie jest mi obcy. ;)
Chętnie udzielę korepetycji na poziomie przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Poziom i metodę nauczania dostosowuję do indywidualnych potrzeb kursanta, tak by nauka nie była żmudnym "wkuwaniem", lecz przyjemnością.
Pozdrawiam ciepło, Ania :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2014

Zawsze biologia była moją słabą stroną. Przeważnie dominowały oceny dopuszczające, czasem jakaś trójka. Po kilku lekcjach z p.Anią oceny stopniowo zaczęły być coraz wyższe. Nie ma wkuwania na blachę, tylko krok po kroku wszystko jest jasno tłumaczone. Wszelakie wątpliwości są rozwiązywane od razu POLECAM DOSŁOWNIE KAŻDEMU! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.