Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Tarnowskie Góry
Zbrosławice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki25 / 60 min

Ania

Opis ogłoszenia

  • Witam. Jestem studentką, która chętnie podejmie się wyzwania jakim jest nauka języka obcego ucznia. Posiadam certyfikaty, takie jak GDS (Großes Deutsches Sprachdiplom) oraz DaF (Deutsch als Fremdsprache), potwierdzające znajomość języka. Językiem niemieckim posługuję się od dziecka. Mogę przygotować z zakresu podstawówki, gimnazjum oraz szkoły średniej. Do pracy z dziećmi podchodzę z cierpliwością i wyrozumiałością :) Służę pomocą z zadaniami domowymi i aktualnym materiałem. Lekcje mogą się odbywać w domu ucznia lub korepetytorki. W przypadku zainteresowania korepetycjami proszę o kontakt.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.