Anna Hajdukowicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Kim jestem?

Prywatnie 25-letnią otwartą i uwielbiającą podróże, języki i przygody dziewczyną o ogromnej ilości zainteresowań, począwszy od sztuki, muzyki, plastyki, teatru, fotografii, tańca i architektury, poprzez różnorodne sporty, zwłaszcza zimowe i wodne. Zawodowo - lekarzem, absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego oraz niemieckiego Uniwersytetu w Greifswaldzie, na którym aktualnie robię doktorat. Ukończyłam XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie, podczas którego jeszcze przed 18. Urodzinami uzyskałam certyfikat CPE z języka angielskiego (poziom C2) oraz DSDII z języka niemieckiego (poziom C1), z którego aktualnie również legitymuję się certyfikatem na poziomie C2. Uczestniczyłam w wielu projektach zagranicznych na różnych kontynentach, zwiedziłam dotąd 26 krajów.

Co mnie wyróżnia?

Wysoki poziom, wymowa native-speakera, możliwość dostosowania zajęć do zainteresowań, zwracanie uwagi na niuanse językowe, możliwość nauki języka medycznego czy większy nacisk na konwersacje. Indywidualne podejście do każdego ucznia, niezależnie od wieku. Całe zajęcia mogą być prowadzone w języku obcym, co uważam za najskuteczniejszą metodę nauczania, również z autopsji.

Czym się dzielę?

Pasją do języków!

Czego oczekuję?

Osób, którym zależy na efektach! Czyli zaangażowania i radości z robionych postępów.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2019
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
lekarski
10.2016 - 06.2019
Universität Greifswald
Humanmedizin
Kursy i szkolenia
06.2012
CPE - Certificate of Proficiency in English
12.2012
DSD II - Deutsches Sprachdiplom II
08.2017
OLS Sprachzertifikat
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.