Anna Grzywacz

Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Online
Poznań
Warszawa

Anna Grzywacz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Anna Grzywacz

O mnie

WYJĄTKOWE ZAJĘCIA JĘZYKOWE W CIEPŁEJ, MOTYWUJĄCEJ I PEŁNEJ HUMORU ATMOSFERZE!Jestem absolwentką filologii rosyjskiej UAM.

Mam do czynienia z językiem rosyjskim na codzień w pracy. Moją pasją jest nauczanie języków obcych. Wspólnie ustalimy poziom znajomości języka i dopasujemy sposób nauczania do twoich potrzeb. Każdy uczeń jest traktowany indywidualnie.

Ze mną nauka rosyjskiego to:

- korepetycje, – nauka indywidualna – wszystkie poziomy

- konwersacje – wszystkie tematy

- przygotowanie do egzaminów (gimnazjum, matura,inne).

Uczę języka rosyjskiego zarówno uczniów, studentów jak i osoby dorosłe.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w nauce języka lub chcesz poznać ciekawą kulturę to zapraszam do kontaktu.1h - 40 zł

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 07.2017
UAM
Licencjat
Filologia rosyjska
09.2017 - 12.2019
UAM
Magister
Filologia rosyjska
Kursy i szkolenia
06.2008
Program wymiany studenckiej, Irkuck(Rosja)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2021

Z p. Anną podjąłem trzecią próbę nauczenia się języka rosyjskiego. W końcu udaną! Stąd zdecydowałem się na zamieszczenie bardzo pochlebnej opinii. W czasie poprzednich prób korzystałem z oferty renomowanej szkoły językowej i ze spotkań z native speakerem. Niestety żadna z tych metod nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Dopiero z p. Anną zacząłem obserwować zauważalne postępy w znajomości języka. Pierwszy rok nauki poświęciliśmy na oswojenie gramatyki - bardzo profesjonalnie, aczkolwiek przystępnie przedstawianej przez p. Anną. W drugim roku zajęć skoncentrowaliśmy się na mówieniu po rosyjsku. Obecnie - dwa lata od pierwszej lekcji - rosyjski jest językiem, w którym pracuję zawodowo i nie mam problemów z codzienną komunikacją z kontrahentami z Moskwy. Szczerze polecam p. Annę. Mimo młodego wieku ma kompetencje bardzo dobrego lektora; jedna z najlepszych nauczycielek, którą spotkałem w całej swojej edukacji.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.