Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia90 / 45 min

Ania S

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/552 opinie

Opis ogłoszenia

 ZAPRASZAM NA KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO MATURY - 2020/2021 :)
Jestem absolwentką biologii oraz biotechnologii i od 16 lat zawodowo przygotowuję uczniów do matury zgodnie z programem CKE

W ostatnim roku moi uczniowie uzyskali do 93% na maturze :)

W tym roku, podobnie jak w poprzednich prowadzę intensywny kurs przygotowujący do matury z biologii.
Na zajęciach największy nacisk kładę na naukę rozwiązywania zadań maturalnych i udzielania odpowiedzi tak aby trafiać w klucz :) Kurs obejmuje wszystkie tematy ujęte w wymaganiach maturalnych i trwa do kwietnia. Dzięki takiemu rozplanowaniu zajęć, jest czas na spokojne przerobienie wielu arkuszy maturalnych oraz powtórzenie najbardziej problematycznych tematów.
Podczas zajęć bardzo duży nacisk kładę na sprawdzanie postępów w nauce , dzięki czemu nie ma obawy że jakiś temat zostanie niedostatecznie opanowany. Po każdych zajęciach uczeń otrzymuje listy zadań do rozwiązania w domu (średnio jest to ok 60-100 zadań), które następnie sprawdzam zgodnie z wymaganiami CKE.
W przeciwieństwie do większości korepetytorów, zadania domowe uczniów sprawdzam poza godzinami naszych spotkań ; dzięki temu czas samych zajęć jest maksymalnie wykorzystany.

Pomoce naukowe, opracowania zagadnień, testy, zadania domowe (bardzo bardzo dużo :), arkusze maturalne i prezentacje w ppt uczniowie otrzymują gratis . Nie ma potrzeby korzystania z podręczników, zbiorów zadań lub repetytoriów :)

zajęcia odbywają się indywidualnie lub w grupach max2 osobowych

gwarantuję doskonałe wyniki i miłą atmosferę :)
731 389 689

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 52
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Gorąco polecam korepetycje z Anią. Zna na wylot wymagania CKE, świetnie tłumaczy nawet bardziej skomplikowane zagadnienia. Do każdego tematu dołącza bogate w informacje prezentacje. Dużym plusem jest miła i swobodna atmosfera podczas zajęć. Wykonanie wszystkich zadań podsyłanych przez Anię wymagało sporo czasu i wysiłku, jednak dzięki temu w kilka miesięcy powtórzyłyśmy całość materiału z liceum i omówiłyśmy kilkadziesiąt arkuszy maturalnych, co przełożyło się na mój wynik na maturze - 93%.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2020

Z całego serca polecam korepetycje z biologii u Ani! Ogrom materiałów, które są rzetelnie sprawdzane i omawiane. Każde niezrozumiałe zagadnienie wyjaśniane do skutku. Ania to najlepsza nauczycielka biologii, z jaką miałam okazję współpracować (a było ich kilka). Mimo to, że zajęcia zaczęłyśmy od stycznia udało mi się poprawić maturę i bez problemu dostać na wymarzone studia.
Oprócz przekazywania ogromu merytorycznej wiedzy, Ania bardzo wspiera swoich uczniów, co uważam za bardzo ważne.
Żałuję, że nasze korepetycje trwały tylko pół roku, bo tak dokładnie tłumaczonej biologii mogłabym słuchać jeszcze i jeszcze.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2019

Przyjście na korepetycje do Ani było moim najlepszym wyborem w sprawie matury z biologii. Przygotowując się do pierwszego egzaminu nie chodziłam na żadne zajęcia, bo myślałam , że spokojnie poradzę sobie sama. Niestety napisałam tylko na 58%, co nie wystarczyło aby dostać się na weterynarię. W tym roku udało mi się połączyć pracę z nauką do poprawy, a uzyskany wynik 85% sprawił, że dostałam się bez żadnych problemów. Do tego zajęcia prowadzone były w bardzo miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona dlatego polecam wszystkim poprawiającym maturę i tym piszącym pierwszy raz :) :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Dzięki korepetycjom u Ani udało mi się poprawić mój wynik na maturze. Zadanie było skomplikowane, ponieważ w tym samym czasie studiowałam inny kierunek i pracowałam. Zajęcia zajmowały niewiele czasu ale zrobienie zadań, które dostawałam po każdych zajęciach było już bardzo czasochłonne. Mimo tych trudności dostałam się wreszcie na wymarzoną stomatologię. Zajęcia z Anią polecam z całego serca!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2018

Najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. Dzięki pracy z Ania udało się dostać na wymarzony kierunek wygrywając z szablonem matury z biologii. Zajecia prowadzone w miłej atmosferze, rzetelnie i konkretnie, dużo ilość zadan wykonywana pod okiem Ani nie może nie zaowocować wynikiem na maturze.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2018

Najlepsze korepetycje jakie w życiu miałam! Przyjazna atmosfera a każde zagadnienie i zadanie wytłumaczone w tak obrazowy sposób, że w jednej chwili wszystko staje się łatwe :) I oczywiście to co na maturze z biologii najważniejsze - nauka wstrzelenia się w klucz wyuczona do perfekcji :) Dzięki Ani udało mi się dostać na wymarzoną medycynę :) Bardzo, bardzo polecam!

avatar
Olka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2018

Bardzo polecam zajęcia z Anią, dzięki nim udało mi się poprawić wynik o kilkanaście procent :) były to najlepsze korepetycje jakie miałam, aż szkoda że Ania nie uczy też chemii :) Polecam :))

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Gorąco polecam! Ania bardzo konkretnie i w uporządkowany sposób poprowadziła mnie w nauce do powtórki matury. Przygotowuje zarówno merytorycznie jak i w zakresie udzielania odpowiedzi pod klucz, co jest najważniejsze. Poprawiłam wynik do 88%, co w tym roku było niemalże nieosiągalne i pozwoliło mi dostać się na medycynę. Dodatkowo jest przesympatyczną osobą i każde spotkanie było przyjemnością.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2017

Polecam! Ania jest świetną korepetytorką. Dostosowywuje się do potrzeb ucznia, zawsze przygotowana, bez marnowania czasu podczas zajęć, a atmosfera zawsze przyjazna.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2017

Ania to najlepsza korepetytorka biologii jaką znam .Profesjonalne podejście do nauczania ,zawsze przygotowana i uśmiechnięta .Gdyby nie Ania nigdy nie nauczyłabym się rozwiązywać tych zadań .Bardzo polecam :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2017

Ania jest osobą, która potrafi dotrzeć do każdej osoby i nauczyć nawet tego co wydaje się nam niemożliwe . Można się z nią kontaktować w każdej sprawie i nigdy nie odmawia pomocy. Ma bardzo dużo materiałów dzięki którym można bardzo dobrze przygotować się do matury ! polecam !!!!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2017

Zdecydowanie polecam! Ania ma bardzo profesjonalne podejście i przemyślany plan działania. Przed każdym spotkaniem otrzymywałam mnóstwo zadań, które Ania dokładnie sprawdzała, a na zajęciach omawiałyśmy te, które sprawiły mi problem - wszystkie zagadnienia dokładnie i sensownie wytłumaczone. Lekcje odbywały się w miłej atmosferze, to była czysta przyjemność. Jeszcze raz polecam Anię!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2017

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Anią. Od samego początku Ania powiedziała mi na co mam być gotowa i jak wyglądać będą nasze zajęcia i tryb nauki. Musisz wiedzieć, że najwięcej zależy od ciebie i to ile z siebie dasz, ale pomoc Ani w wytłumaczeniu niektórych mechanizmów jest nieoceniona. Naprawdę duża liczba zadań domowych do zrobienia, ale myślę, że jeśli ambitny to warto

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2017

Bardzo serdecznie polecam Anię ! Potrafi świetnie przekazać potrzebne informację oraz posiada ogromną wiedzę. Nigdy nie spotkałam lepszej korepetytorki :)

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2017

Bardzo polecam Anię! Najlepsza korepetytorka na jaką mogłam trafić, przychodzenie na zajęcia było czystą przyjemnością :) Bardzo dobrze i skrupulatnie tłumaczy wszystkie działy, sprawdza zadania domowe a do tego jest przesympatyczną osobą, z którą można porozmawiać nie tylko o biologii. Właśnie skończyłam pisanie matur z biologii i chemii i gdyby nie te zajęcia wiem, że nie dałabym rady. Serdecznie polecam!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2016

Chciałabym polecić wszystkim przygotowanie do matury u Ani.

Kiedy zdecydowałam, że chcę studiować medycynę wiedziałam, że będę potrzebowała korepetycji aby dobrze napisać maturę. Przez długi czas szukałam odpowiedniego korepetytora, niestety nie było to wcale łatwe, trafiłam na kilka niekompetentnych osób, przez które zmarnowałam dużo czasu. Próbowałam też nauki przez skype, ale okazało się to złym pomysłem. Na szczęście udało mi się spotkać Anię. Mimo iż zajęcia zaczęłyśmy bardzo późno, bo w styczniu to udało się nam przerobić wszystkie działy i typy zadań maturalnych. Ale co najważniejsze zajęcia były skuteczne, dostałam się na PUM na kierunek lekarski :D

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2016

Polecam te korepetycje wszystkim, którzy chcą osiągnąć wysoki wynik na maturze rozszerzonej.Ania jest najlepszą korepetytorką jaką w życiu udało mi się poznać ale przychodząc do niej na zajęcia trzeba nastawić się na cięzką pracę w domu. Z zajęc na zajęcia trzeba przygotować naprawdę bardzo duże ilości zadań domowych co sprawia, że na maturze nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Mieszkam pod Wrocławiem i na zajęcia musiałem dojeżdżać dwie godziny w jedną stronę ale z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że było warto ponieważ poprawiłem maturę aż o 25%. Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i pozdrawiam :)

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2016

Bardzo polecam wszystkim Panią Anię przede wszystkim osobą,które nie boją się ciężkiej pracy i są ambitne .Potrafi wytłumaczyć każde zagadnienie,daje dużą liczbę zadań dzięki czemu można szybko przyswoić i powtórzyć materiał ,a w dodatku jest bardzo miłą i cierpliwą osobą :)

avatar
Małgosia K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Polecam wszystkim Anię! To świetna nauczycielka, z doskonałym podejściem do ucznia, która zawsze zadba, by nie zabrakło Ci pracy domowej ;) Na zajęciach przerabiasz każdy typ zadań, co sprawia, że odrobienie bardzo dużej ich ilości w domu nie sprawia trudności. Miłe i swobodne prowadzenie lekcji, dużo ciekawostek na tematy biologiczne sprawia, że lekcje zupełnie nie są męczące . Ania z wielką cierpliwością tłumaczyła trudniejsze zagadnienia, nawet kiedy po raz kolejny popełniałam ten sam błąd ;) Polecam te korepetycje zdeterminowanym osobom, które nie boją się dużej ilości pracy i chcą dobrze napisać maturę :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Zdecydowanie najlepsza korepetytorka, z jaką miałam do czynienia. Przekazuje wiedzę w sposób jasny i łatwy do zrozumienia, a przy tym potrafi zainteresować tematem i zmotywować do pracy w domu. Poza tym Ania jest przemiłą osoba, z którą można porozmawiać na wszystkie tematy, nie tylko o biologii. Zdecydowanie polecam :D

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Bardzo podobały mi sie zajęcia. Dużo materiałów było ułożonych przez p.Anię , do tego na koniec trzeba rozwiązać około 40 matur z poprzednich lat ,które były na bieżąco sprawdzane i omawiane.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2016

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji u Ani :) Nie były to moje pierwsze korepetycje z tego przedmiotu ale jeszcze nigdy nie dostałam takiej ogromnej ilości zadań. Dzięki temu każdy dział był dobrze opracowany i na maturze żadne zadanie mnie nie zaskoczyło. Do tego zajęcia prowadzone są w bardzo miłej i swobodnej atmosferze, jak najbardziej polecam. :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2016

Super atmosfera na lekcjach, życzliwe podejście do ucznia (nawet takiego jak ja, który ma problem z motywacją) i przygotowanie do matury na najwyższym poziomie. Ania posiada olbrzymią wiedzę na temat kluczy maturalnych i sposobu oceniania matur, co jest niezbędne podczas przygotowywania maturzystów. Zadaje bardzo dużo zadań domowych, przez co wie kto ma największy problem z jaką partią materiału i nie prowadzi zajęć schematycznie, tylko dopasowuje je do wiedzy i umiejętności ucznia. Szczerze polecam.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2016

Bardzo polecam przygotowania do matury u Ani! Zajęcia prowadzone w przemilej atmosferze, każde problematyczne zagadnienie wyjaśnione, do domu masa zadań, z czego każde bylo później dokladnie sprawdzone i w razie wystąpienia jakichkolwiek błędów omówione. A jak wiadomo robienie zadan to podstawa do napisania matury na zadowalającym poziomie. ;) Wszystko tłumaczone jest w prosty, przystępny sposób, tak aby zrozumieć przerabiany temat w jak największym stopniu. Dużym plusem są takze prezentacje na dany temat, które Ania wysyla po zajeciach, co ułatwia naukę. Polecam każdemu, kto szuka dobrych korepetycji z biologii u wykfalifikowanej, a oprócz tego sympatycznej osoby! :)

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2016

Najlepsze korepetycje z biologii, jakie kiedykolwiek miałam (a troche ich było). Ania ma super podejście i uczy samych przydatnych rzeczy, zawsze potrafi wszystko wytłumaczyć w sposób prosty i zrozumiały. Od początku robi się zadania maturalne, co potem mega ułatwia dopasowanie się w klucz. Gorąco polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2015

Korepetycje u Ani były strzałem w dziesiątkę :)
Dzięki nim udało mi się poprawić wynik z matury i dostać się na wymarzone studia, czyli medycynę. Zajęcia u Ani dały mi wszystko, co potrzebne do uzyskania wysokiego wyniku na maturze (mój odwieczny problem z pisaniem "pod klucz" został szybko rozwiązany właśnie dzięki Ani !;] ). Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą rzetelnie przygotować się do matury z biologii. Ogromnym plusem jest nie tylko ogromna ilość zadań utrwalających cały materiał, ale również to, że zajęcia prowadzi osoba o przemiłej osobowości, co dodatkowo motywuje do nauki ;) Pragnę jeszcze dodać, że na korepetycje dojeżdżałam z miejscowości położonej 80 km od Wrocławia, ale naprawdę było warto!
Szczerze polecam ! ;-)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2015

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji u Ani :) Jest to osoba niezwykle sympatyczna, lekcje prowadzone sa w miłej atmosferze i nie ma mowy o stresie :) Dodatkowym plusem zajęć sa dobrze przygotowane prezentacje w ppt, które otrzymuje się po każdej lekcji i ogromne ilości zadań. Jeśli chcesz uczyć się w przyjemnej atmosferze, wyciągnąć z nauki jak najwięcej się da i dobrze zdać maturę - Ania to idealna korepetytorka dla Ciebie!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2015

Numer do Ani dostałem od koleżanki, która rok temu dostała się dzięki
tym korepetycjom na farmację. Musiałem nadrobić bardzo dużo materiału,
ponieważ w szkole miałem biologię na poziomie podstawowym a do matury
rozszerzonej nawet nie podchodziłem. Dopiero w tym roku stwierdziłem, że
chcę spróbować swoich sił i zdawać na weterynarię. Dzięki zajęciom z
Anią udało mi się nadrobić cały materiał i napisać biologię na 80% za
pierwszym razem. Z czystym sumieniem polecam tym którzy chcą mieć dobre
wyniki i nie boją się dużej ilości pracy. Pozdrawiam :)

avatar
Klaudia :)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2015

Najciekawsze korepetycje z biologii! Ania pomogła mi w przygotowaniu do poprawy matury w niecałe 4 miesiące! Zajęcia prowadzone są bardzo efektywnie. Ania prezentuje wiedze w sposób prosty i taki który Tobie najbardziej odpowiada: dla mnie to były kolorowe rysunki i schematy z najważniejszymi hasłami. Spotkania z Ania są ogromna dawka inspiracji, motywacji.. to nie tylko nauka, ale też miła rozmowa przy kawie. Na Anie można liczyć o każdej porze :) Jeśli chcesz się wiele dowiedzieć, to dobre miejsce, jednak musisz pamiętać, że sporo zależy od pracy, którą wykonasz w domu, bo jednak zadań do zrobienia w domu jest bardzo, bardzo dużo, ale to jest gwarancja sukcesu! Mogę jeszcze dodać, że jeśli miałabym jeszcze raz wybrać korepetytora, to byłaby to Ania :)
Ps. Mature poprawiłam :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2015

Ania to przesympatyczna osoba, która dzieli się wiedzą w prosty i łatwy do zrozumienia sposób oraz motywuje do nauki. Zawsze przygotowuje ogromne ilości materiałów na zajęcia i pokazuje proste sposoby na zapamiętanie pewnych informacji. Na zajęciach atmosfera jest bardzo przyjazna, nigdy nie obawiałam sie zadać pytania, czy poprosić o powtórzenie jakiegoś materiału. Na korepetycje dojeżdżałam z innego miasta i naprawdę było warto, bo poprawiłam swoją maturę z 78% na 90% : ) Jestem bardzo zadowolona z kursu i serdecznie polecam każdemu komu zależy na świetnych wynikach!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2015

Jeśli zależy Wam na dobrych wynikach na maturze to szczerze polecam korepetycje z Anią :-) Pełen profesjonalizm i przede wszystkim - skuteczność ! Wreszcie dostałam się na wymarzone studia!

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2015

Bardzo polecam korepetycje u Ani! Wszystkie zagadnienia do matury zostały dokładnie przerobione, mnóstwo zadań domowych, bardzo dużo pracy ale warto! Dostałam się na kierunek na który chciałam. Ania potrafi wszystko świetnie wytłumaczyć, jest bardzo wymagająca a przy tym szalenie symapatyczna.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2015

Bardzo gorąco polecam korepetycje u Ani! Jest to osoba cierpliwa, zorganizowana i posiada ogromną wiedzę. Potrafi wszystko wytłumaczyć i rozrysować tak, że nawet najtrudniejsze rzeczy stają się zrozumiałe i klarowne. Maturę zdałam z bardzo dobrym wynikiem. Jeszcze raz serdecznie polecam :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2015

Dzięki Ani zdałam maturę z rozszerzonej biologii na 90% i dostałam się na kierunek lekarski :) . Ania zadaje naprawdę duuuużo zadań, po których przerobieniu caly materiał na maturę jest ogarnięty i dobrze utrwalony (dzięki zadaniom powtórkowym) i nabywasz umiejętność "trafiania w klucz maturalny". Zadania są dokładnie sprawdzane(i w dodatku na czas-mimo tak dużej ich ilości), a błędy wyjaśniane w prosty sposób. Na większości zajęć piszesz szybkie wejściówki, które uczą działania pod presją czasu, co jest bardzo ważne na maturze. Na zajęciach panuje miła atmosfera, a sama korepetytorka jest niezwykle przyjazną, nie dającą się nie lubić osobą. Dlatego szczerze polecam korepetycje z Anią i życzę powodzenia na maturze :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2015

Witam,
Ania jest najlepszym nauczycielem biologii jakiego spotkałam. Kiedy szukałam korepetytora wszyscy proponowali wspólne robienie zadań, z Anią jest inaczej. Dostawałam miliony zadań do domu, które zawsze były sprawdzone przed zajęciami, więc nie traciłyśmy czasu, tylko od razu przechodziłyśmy do tego co sprawiało mi kłopoty. Przychodzenie na zajęcia sprawiało mi prawdziwą przyjemność, Ania ma ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać, jest profesjonalistką. Gorąco polecam :)

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
30 czerwca 2015

Witam!
Bardzo wszystkim polecam przygotowanie do matury z Anią. Nigdy nie przykładałam dużej wagi do lekcji chemii, w liceum zmieniali mi się nauczyciele, próbnej matury z chemii nie zdałam, więc kończąc liceum do prawdziwej nawet nie podeszłam. Ale zamarzyła mi się medycyna i trafiłam na najlepszego nauczyciela chemii, jaki mógł mi się trafić. Jestem leniwa, raczej nieuważna i robię masę głupich błędów, nie mówiąc już o tym, że trzy lata nauki musiałam nadrobić w rok, bo nie umiałam praktycznie nic, zero podstaw. Ania wszystko wytłumaczyła mi w przystępny sposób, dała mi potrzebne materiały - z jej notatkami i zadaniami przez cały rok nie musiałam zajrzeć do żadnej książki, nie tknęłam też żadnego zbioru, przerobiłyśmy cały materiał szybko, został czas na powtórki i arkusze. Każda godzina u Ani była w stu procentach wykorzystana. Maturę z chemii zdałam na 85%, co zawdzięczam Ani :). Polecam gorąco każdemu, zwłaszcza, jeżeli stara się iść na lekarski, sukces gwarantowany!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2015

Straaasznie ciężko jest obecnie porządnie zdać maturę, co dopiero jak się ma przerwę i chce się dostać na dalesze studia. Do Ani trafiłam z polecenia dziewczyny, która zdała biologię i chemię na 90-tkach. Samo to daje pozytywne wrażenie :) Jak zaczęłam jeździć na zajęcia, to były już tylko same pozytywy, od atmosfery, po plan nauki, aż - co najważniejsze!!!! - wyrozumiałość i świetne zdolności tłumaczenia treści zadań, czy ogólnego materiału. O ile moje zdanie się na coś przyda, to szczerze polecam zajęcia u Ani, czy to dla uczniów, czy absolwentów! :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2014

Jeśli jeszcze się zastanawiasz, to szybko łap za telefon i rezerwuj miejsce u Ani! Przerobiłam już wielu korepetytorów, ale żaden nie był w stanie nauczyć mnie pisać matury, aż trafiłam tutaj. Z biologii rozszerzonej po tych korepetycjach poprawiłam wynik o 20% w porównaniu do poprzedniego roku (85%) co dało mi możliwość studiowania na PUM.
Ogrom materiału, nie tylko z danego tematu, ale też z tematów poprzednich, przez co wciąż była utrwalana wiedza.
Szczerze polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2014

Korepetycje na bardzo wysokim poziomie, które są prowadzone typowo 'pod maturę' tj. uczy się na nich trafiania w klucz i maturalnego toku myślenia . Ilość zadań, które się dostaje do zrobienia w domu jest ogromna i trzeba poświęcić chwilami dużo czasu i energii na ich rozwiązywanie. Mimo takiej ilości zadań, są one zawsze sprawdzane na czas i sumiennie omawiane na następnych korepetycjach, zarówno pod kątem błędów jak i uwag/rad do tych, które mogą uchodzić za podchwytliwe bądź szczególnie trudne i wymagające określonego sposobu rozumowania. Do tego cały czas dostaje się zadania z uprzednio przerobionych działów w ramach powtórek, więc ma się prawie pewność, że pozyskanej wiedzy z głowy nie wywieje. Ogólnie korepetycje prowadzone są w tak luźnej i przyjemnej atmosferze, że aż czasami nie chce się wychodzić. :-) Sama korepetytorka jest bardzo miła, cierpliwa, sympatyczna, ma bardzo dużą wiedzę i świetnie się z nią rozmawia; jeśli ma się jakieś dodatkowe pytania, coś trzeba wytłumaczyć, czuje się, że ilość zadań jest niewystarczająca, zawsze służy pomocą. Naprawdę polecam osobom, którym zależy na maturze z biologii, sam dzięki Ani maturę napisałem świetnie (90% z rozszerzenia za pierwszy podejściem) i właśnie będę zaczynał przygodę z medycyną (kierunek lekarski) na PUM.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2014

Korepetytorka bardzo wymagająca, dająca miliony zadań do robienia, dzięki którym uczy się 'trafiania w klucz' , a z czasem, gdy zaczyna się rozwiązywać arkusze maturalne pojawia się niewiele zaskakujących zadań . Jeżeli czegoś nie rozumiesz, wytłumaczy Ci to na wielu ciekawych przykładach, które zostają w pamięci, aż w końcu uda się pojąć dane zagadnienie. Na zajęciach uczy się rzeczy typowo maturalnych , a nie takich, które nigdy nie pojawią się na maturze. Po ośmiu miesiącach uczęszczania na lekcje do Ani uzykałam z matury rozszerzonej z biologii 82 % , dzięki czemu dostałam się na wymarzoną stomatologię. Dlatego szczerze polecam te korepetycje, bo bardzo pomagają w przygotowaniu do matury ;)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2014

Najlepsza i najbardziej wymagająca korepetytorka, jaką miałam. Tysiące zadań i ciężka praca, ale efekty widoczne przy wynikach naboru na studia.
Jeśli marzycie o studiach, które wymagają od Was uzyskania wysokich wyników punktowych, idźcie do Ani, a zobaczycie, że Wasza praca popłaca.
Zdecydowanie POLECAM:)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2014

Najlepsze przygotowanie do matury! Korepetycje jak najbardziej godne polecenia. Mnóstwo pomocnych materiałów, świetny trening przed rozwiązywaniem zadań z matury i trafianiem w "klucz". Super sposób nauczania, bardzo dobre podejście do ucznia, rzetelnie przemaglowany każdy temat z obu przedmiotów oraz ogromna wiedza Korepetytorki. Jak najbardziej polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2014

Najlepsze korepetycje na jakie do tej pory uczęszczałam! Dzięki nim znacznie podwyższyłam swój wynik na maturze. Polecam każdemu, kto chce nauczyć się trafiać w klucz i nie obawiać się matury z biologii.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2013

Również bardzo polecam te korepetycjei. Dzięki nim poprawiłam maturę w 2011 i od tego czasu jestem bardzo zadowoloną studentką weterynarii. Szczerze polecam !

avatar
Jędrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2013

W zeszłym roku dzięki tym zajęciom poprawiłem maturę z chemii. W tym zapisałem się na biologię i mam nadzieję, że zdam ją równie dobrze :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2013

Świetne przygotowanie do matury, cierpliwosc i duża ilość materiałów :) polecam w100% :)

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2013

Jestem w pełni zadowolony z zajęć. Dużo zadań i materiałów dodatkowych. Polecam wszystkim.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2013

Polecam te korepetycje tym, którzy chcą osiągnąć super wynik na maturze Bardzo dużo wymaga, daje rzeczywiście bardzo dużo zadań i dzięki temu widać wyniki.
Ja osiągnęłam 88% na maturze rozszerzonej z biologii. Jeżeli komuś zależy na dobrym wyniku to z pewnością korepetycje u Ani pomogą.

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2013

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji u Ani, dzięki nim dostałam się w końcu na weterynarię (wcześniej próbowałam już 2 razy, niestety za każdym razem miałam za mało punktów). Jeszcze raz bardzo dziękuję za czas i ogromną cierpliwość :) pozdrawiam serdecznie :)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2013

Korepetycje godne polecenia, jestem w 100% zadowolony !

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2013

Jak najbardziej POLECAM! Świetne zajęcia pozwalające zmobilizować się do regularnej pracy.

avatar
joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2013

Bardzo polecam zajęcia u Pani Ani :) Lekcje prowadzone w bardzo ciekawy i przystępny sposób a co najwazniejsze sa skuteczne - dostałam się na wydział lekarski za pierwszym podejściem :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.