Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kraków (Śródmieście (Plac Inwalidów))
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki40 / 60 min

Ania

Opis ogłoszenia

Oferuję profesjonalne lekcje języka niemieckiego w [*centrum Krakowa (okolice Placu Inwalidów).  *]

[*Kwalifikacje: *] Posiadam wykształcenie filologiczne (ukończone z wyróżnieniem studia licencjackie na filologii szwedzkiej, z językiem niemieckim jako drugim - zajęcia z filologią germańską). Obecnie kontynuuje studia na czwartym roku filologii szwedzkiej.

Wielokrotne pobyty w krajach niemieckojęzycznych, w tym ukończenie miesięcznego intensywnego kursu języka niemieckiego na Uniwersytecie w Wiedniu, pozwoliły mi na poznanie kultury niemieckiej oraz austriackiej.
 
[*Dla kogo?
Zapraszam zarówno osoby początkujące , które chciałyby zacząć swoją przygodę z językiem niemieckim jak również [*osoby średniozaawansowane i zaawansowane. *] Możliwość zajęć w formie konwersacji, korepetycji przygotowujących do sprawdzianów, nadrabiania zaległości. 

Forma prowadzenia zajęć:   Zapewniam wszystkie potrzebne materiały. W czasie lekcji staram się pracować w porozumieniu z uczniem i uwzględnieniem jego potrzeb oraz rozwijać wszystkie sprawności niezbędne do skutecznej i poprawnej komunikacji w języku niemieckim (słuchanie, czytanie, poszerzanie słownictwa, mówienie, tworzenie wypowiedzi pisemnych).

Dostępność : Do początku października jestem dostępna przez siedem dni w tygodniu. W czasie roku akademickiego zapraszam do kontaktu, dostępność jest uzależniona od ilości wolnych terminów.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 06.2019
Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
Filologia szwedzka
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Filologia szwedzka
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Filologia francuska
Kursy i szkolenia
07.2015
Test de connaissance du français B2
07.2018
Deutschkurs B2, Universität Wien
08.2019
UISS International Summer Camp
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.