Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki30 - 70 / 60 min

Ania

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii

Opis ogłoszenia

OSTATNIE WOLNE TERMINY NA NAJBLIŻSZE MIESIĄCE - Zapraszam na profesjonalne zajęcia indywidualne oraz grupowe online z języka niemieckiego.

[*MOJE KWALIFIKACJE: *]
Posiadam wykształcenie filologiczne (ukończone z wyróżnieniem studia na filologii szwedzkiej UJ z językiem niemieckim jako drugim), a wielokrotne pobyty w krajach niemieckojęzycznych oraz kontakty z ich mieszkańcami pozwoliły mi wyjątkowo dobrze poznać kulturę niemiecko-austriacką.

Ukończyłam także intensywny wakacyjny kurs języka niemieckiego na poziomie B2 (2018) na Uniwersytecie w Wiedniu. Potwierdzeniem mojej zaawansowanej znajomości języka niemieckiego jest zdanie Goethe Zertifikat na poziomie C2 (luty 2020). Obecnie kontynuuję studia magisterskie na kierunku „Tłumaczenia” [polski, niemiecki, francuski] na Uniwersytecie w Wiedniu.

SPOSÓB PROWADZENIA ZAJĘĆ:

Na zajęciach korzystamy z większości dostępnych na rynku podręczników do nauki języka niemieckiego oraz moich autorskich materiałów.

Staram się prowadzić zajęcia w taki sposób, aby uwzględnić preferencje uczniów przy jednoczesnym nacisku na rozwijanie wszystkich sprawności językowych niezbędnych do efektywnego komunikowania się: mówienia, pisania, rozumienia tekstu pisanego oraz rozumienia tekstu mówionego. Rozwijanie słownictwa jest integralną częścią każdej lekcji. 

Jeśli tylko poziom ucznia na to pozwala, korzystamy z autentycznych audycji, podcastów i artykułów, które następnie omawiamy pod kątem słownictwa oraz struktur gramatycznych . Niejednokrotnie uczeń może sam wybierać teksty oraz audycje, które chciałby omówić – opracowuję wówczas do nich słownictwo i pytania.

Na początku współpracy tworzę plik Google Docs, który jest naszą tablicą w trakcie zajęć. Wszystkie materiały udostępniane są na platformie Google Classroom. Przeprowadzam regularne sprawdziany mające na celu weryfikację robionych przez ucznia postępów oraz znalezienie słabych punktów, nad którymi należy się skupić.

Zajęcia grupowe są ukierunkowane bardziej na konwersacje .Nie zawsze dysponuję wolnymi miejscami w jakiejkolwiek grupie, dlatego proszę o pytanie o dostępność.

Przygotowuję do egzaminów na studiach, certfikatów, kolokwiów oraz pomagam w pisaniu wypracowań, nadrabianiu materiału w szkole lub na studiach. Uczę osoby mieszkające na stałe w Niemczech, przygotowujące się do studiów lub wyjazdu na Erasmusa.  Możliwość zajęć ukierunkowanych na słownictwo specjalistyczne (medyczne, prawnicze, hotelarskie). 

W związku ze stałym zamieszkaniem w Wiedniu, prowadzę zajęcia wyłącznie przez Skype.  

[*CENA ZAJĘĆ: *]

[*45 minut -  55zł; *]
60 minut - 70 zł;
[*90 minut - 90 zł.  *]

Pakiety [płatność z góry]:
10 jednostek [45 minut] - 520 zł [52 zł za jednostkę]
10 jednostek [65 minut] - 670 zł [67 zł za jednostkę]
10 jednostek [90 minut] - 850 zł [85 zł za jednostkę]

Zajęcia grupowe 60 minut [w przypadku dołączania do gotowej grupy, płatność z góry za 5 jednostek]:
2-osobowe: 45 zł/osoba
3-osobowe: 35 zł/osoba
[*4-osobowe: 30 zł/osoba *]

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela07:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 06.2019
Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
Filologia szwedzka
09.2020 - aktualnie
Universität Wien
Magister
Translation
Kursy i szkolenia
07.2015
Test de connaissance du français B2
07.2018
Deutschkurs B2, Universität Wien
08.2019
UISS International Summer Camp C1.1
02.2020
Goethe Zertifikat C2 (Großes Deutsches Sprachdiplom)
Doświadczenie
09.2019 - 10.2019
Wirtualna szkoła językowa „Przy Kawie”
02.2020 - aktualnie
Wirtualna szkoła językowa „Przy Kawie”

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Fantastyczna nauczycielka, bardzo ciepliwa i wyrozumiała, a zajęcia prowadzone w ciekawy i motywujący sposób.
Polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2020

Tak jak Ania napisała w swoim ogłoszeniu - zajęcia PROFESJONALNE!
Zajęcia wypełnione zarówno zadaniami jak i miłą atmosferą od pierwszej do ostatniej minuty :) Moja szanowna nauczycielka stara się wprowadzać urozmaicone elementy - słuchanie, czytanie, pisanie, gramatykę itp. i bierze pod uwagę moje sugestie co do kolejnych tematów zajęć.

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2020

Punktualna i zawsze przygotowana. Zajęcia są prowadzone w inny sposób niż w szkole, przez co lubię je i chętnie przychodzę na kolejne.
Jestem zadowolona z postępów w nauce języka dzięki motywacji oraz materiałom udostępnianym przez Anię.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2020

Bardzo dobra korepetytorka, a przede wszystkim pasjonatka, języków obcych. Jest cierpliwa dla ucznia, a wiedza jest przekazywana w sposób systematyczny oraz zaplanowany. Z czystym sumieniem polecam.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2020

Ania jest bardzo miła, a jej prowadzenie zajęć bardzo pomaga w przyswojeniu wiedzy. Poleciłbym jej lekcje każdemu, kto chce poznać język szwedzki :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2020

Ania prowadzi zajęcia w zróżnicowany sposób, dostosowując się do poziomu ucznia i wprowadza miłą atmosferę. Sposób przekazywania wiedzy ułatwia naukę jednocześnie motywując do poszerzania umiejętności poza lekcjami.
Gorąco polecam Anię!

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2020

Ania jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć na których dużo rozmawiamy i uczymy się nowych słówek oraz zwrotów. Dzięki Ani robię bardzo duże postępy w nauce. Lekcje przez Skype bardzo mi odpowiadają ponieważ nie muszę wychodzić z domu i tracić czas na dojazd.
Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjaznej i wesołej atmosferze

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2020

Bardzo polecam, osoba z dużą wiedzą i doświadczeniem. Lekcje prowadzone bardzo profesjonalnie. Prowadząca udostępnia dużo materiałów i książek przydatnych w nauce jak również dzieli się cennymi wskazówkami ułatwiającymi zapamiętanie materiału.
Z braku czasu wybrałem opcję lekcji przez Skype, zakładając, że to rozwiązanie tymczasowe. Jestem miło zaskoczony jak efektywne mogą być lekcje online z odpowiednim nauczycielem!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2020

Świetnie przeprowadzone korepetycje, nacisk położony na najważniejsze dla mnie rzeczy. Polecam z całego serduszka.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lutego 2020

Polecam. Pełen profesjonalizm, dużo różnorodnych materiałów. Wspaniała nauczycielka.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2020

Prowadząca posiada wysokie umiejętności oraz zdolność do przekazywania językowych informacji . Zawsze dobrze przygotowana do zajęć, podchodzi bardzo indywidualnie do swoich uczniów. Zajęcia są prowadzone w urozmaicony sposób. Na lekcjach panuje miła atmosfera. Naprawdę gorąco polecam zajęcia z Anią!

avatar
Gabriel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2020

Bardzo profesjonalnie prowadzone lekcje. Indywidualne podejście i miła atmosfera na zajęciach.

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2019

Bardzo polecam Panią Anię. Ma podejście do swoich uczniów. Zawsze jest przygotowana do lekcji. Korzysta z różnych materiałów, nie tylko z podstawowej książki. Wszystkie słówka i zagadnienia gramatyczne zapisuje w Wordzie, lekcja po lekcji, więc szybko i skutecznie można się uczyć i wyszukiwać potrzebne informacje. Są też materiały dźwiękowe dostosowane do poziomu ucznia. Jest super!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.