Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Poznań (Wilda)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam,

Jestem absolwentką filologii rosyjsko-angielskiej UAM. Mam kilkuletnie doświadczenie w prywatnym nauczaniu (zarówno języka angielskiego, jak i rosyjskiego), dodatkowo w trakcie studiów odbyłam praktyki pedagogiczne w liceum ogólnokształcącym.  Pracowałam również jako lektor języka angielskiego w szkole językowej oraz nauczyciel języka angielskiego w szkole publicznej.
Obecnie jestem lektorem w prywatnej szkole językowej.

Mam doświadczenie w przygotowaniu do matury, certyfikatów oraz egzaminów. Prowadzę zajęcia dostosowane do potrzeb ucznia. Posiadam ogromną ilość różnorodnych materiałów, które udostępniam swoim uczniom. 

Moje wyjazdy do krajów anglojęzycznych pozwoliły mi zrozumieć jak bardzo język książkowy różni się od języka autentycznego. Dlatego uważam, że najważniejszy jest kontakt z żywym językiem, więc staram się pracować na materiałach autentycznych. Podczas zajęć najważniejsze jest dla mnie ćwiczenie umiejętności konwersacyjnych . Ważne jest dla mnie, aby uczniowie rozumieli i byli w stanie wypowiadać się po angielsku. Na zajęciach nie zajmujemy się robieniem żmudnych ćwiczeń gramatycznych, staramy się ćwiczyć gramatykę w praktyce.

Staram się pokazać, że nauka języka może być przyjemnością . Moi uczniowie uczą się poprzez oglądanie seriali, słuchanie piosenek czy granie w gry edukacyjne (i nie tylko!). Staram się wyszukiwać ciekawostki, interesujące strony i inne narzędzia, które ułatwią uczniom przyjemną naukę.

Zajęcia tworzone są indywiudalnie - przy ich przygotowaniu staram się brać pod uwagę zainteresowania uczniów. Ważny jest również powód, dla którego uczycie się angielskiego - jeżeli nie zdajecie matury czy certyfikatunie będę męczyła Was inwersją! :)

Chętnie pomogę również w nauce poprawnej wymowy amerykańskiej, której jestem ogromnym fanem. Poza ukończeniem filologii angielskiej z akcentem amerykańskim kilkakrotnie odbyłam również kilkumiesięczny pobyt w USA. Ćwiczenie fonetyki to nie tylko praca nad Waszą wymową, ale również oglądanie i jeszcze raz oglądanie! Brzmi przyjemnie, prawda? :)

Zajęcia stacjonarne odbywają się w Poznaniu (Wilda) lub online, nie ma możliwości zajęć w domu ucznia

Pozdrawiam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek08:00 - 12:00
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek08:00 - 13:30
Piątek16:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:30 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 07.2015
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
filologia angielsko-rosyjska
10.2015 - 06.2018
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
filologia rosyjska
Kursy i szkolenia
02.2014
Certyfikat znajomości języka biznesowego Akademii Puszkina w Moskwie
02.2014
Certyfikat znajomości języka ogólnego Akademii Puszkina w Moskwie
Doświadczenie
01.2015 - 12.2017
Skuteczna nauka języków obcych
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 23
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2019

Bardzo, bardzo polecam lekcje języka angielskiego z Anią! Wszystkie zajęcia są bardzo dobrze przygotowane, dokładnie opracowane i dopasowane do mojego poziomu. W dodatku poruszane na zajęciach tematy są bardzo interesujące. Kiedy przyszłam na pierwszą lekcję poziom mojego angielskiego był nieciekawy. Po półtora roku zajęć z Anią potrafię wypowiadać się na różne tematy, a przede wszystkim mam zdecydowanie mniejszy opór przed mówieniem po angielsku. Z pewnością to zasługa tego, że zajęcia są nastawione w dużej mierze właśnie na rozmowę. Jeszcze raz bardzo polecam wszystkim, którzy szukają nauczyciela na wysokim poziomie! :)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2019

Polecam lekcje angielskiego z Panią Anią. Jest bardzo kompetentną i rzeczową osoba, jest bardzo dobrym nauczycielem. Posiada dużą wiedzę i masę ciekawych materiałów. Szczerze polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2019

Bardzo polecam korepetycje z Anią ;) Przede wszystkim za organizację pracy - wszystko z czym przychodziłam zawsze realizowałysmy a jeśli np zabrakło juz czasu zawsze miałam pewność, że mogę napisać do niej wiadomość i w ten sposób mogła mi np cos poprawić albo wyjaśnić. To mega ułatwiało bo zawsze miałam zapas, że w razie „sytuacji awaryjnej” może mi pomóc. Sam charakter zajęć jest bardzo odpowiadający, ponieważ Ania to młoda osoba, która łatwo łapie kontakt z ludźmi i prościej wtedy otwarcie mowić z czym ma sie problem i jakie ma się oczekiwania. Zwłaszcza jeśli chodzi o profesjonalne podejście do samych korepetycji jest rzetelna, ponieważ wszystko bardzo dobrze i ze spokojem tłumaczy oraz często daje materiały, które mnie osobiście pózniej przydały sie bardzo. Dlatego serdecznie polecam!

avatar
Zuanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2018

Bardzo lubię zajęcia z Anią i mogę z czystym sumieniem polecić ją jako lektora. Jest profesjonalna. Dzięki niej robię bardzo duże postępy i przede wszystkim uczę się nie tylko suchej gramatyki, ale też mówić w języku obcym, co dla mnie jest najważniejsze. Pracujemy na ciekawych i zróżnicowanych materiałach.
Polecam :)

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2018

Bardzo polecam Anię, jako korepetytora. Świetnie przygotowuje zajęcia- każde mają ciekawy temat. Jak mało kto ( a chodziłam na zajęcia wcześniej do wielu nauczycieli) Ania wykorzystuje bardzo ciekawe narzędzia do nauki, które czynią ją przyjemną, a nie konieczną. Przez swoje pobyty w USA, Ania zwraca uwagę na naukę języka praktycznego, a nie tylko książkowego, daje dużo przykładów, odniesień, popularnych zwrotów, co ułatwia naukę. Najważniejszą jednak cechą jest fakt, że Ania potrafi obudzić motywację do pracy nad językiem , systematyczność tej nauki i chęć częstszego obcowania z angielskim co udaje się niewielu osobom uczącym język obcy.

avatar
beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Ania jest jedną z najlepszych nauczycielek języka z jaką miałam kontakt. Jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć, ciągle proponuje coś nowego czym motywuje i zachęca do nauki. Lekcje prowadzone są w ciekawy sposób, a co najważniejsze Ania jest osobą która potrafi przekazać wiedzę.

avatar
Amelia Szostak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2018

Jedna z lepszych korepetytorek jakie miałam możliwość poznać dotychczas i brać udział w zajęciach :) Po otrzymaniu wyników z próbnej matury z angielskiego zaczęłam się zastanawiać w ogóle nad sensem pisania jej na poziomie rozszerzonym, jednak Ania już na pierwszych zajęciach wybiła mi to z głowy i dobrze, że jej posłuchałam:) Mój wynik to 90% z podstawy i 80% z rozszerzenia!

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2018

Ania jest nauczycielem bardzo cierpliwym, w mig wychwytującym elementy wymagające poprawy. Lekcje są ciekawe-dostosowane do zainteresowań ucznia. Serdecznie polecam.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2018

Wspaniała nauczycielka pełna zaangażowania i wiedzy. Zawsze przygotowana do zajęć. Pani Ania z cierpliwością tłumaczy i motywuje do nauki. Jest zawsze mobilna i ustala indywidualne godziny zajęć .Serdecznie polecam lekcje z Panią Anią!!!!

avatar
Błażej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2018

Zawsze przygotowana do zajęć, z ogromną wiedzą i doświadczeniem! Ciekawie prowadzone zajęcia, dostosowane do poziomu umiejętności i zainteresowań ucznia. Polecam i ze względu na wiedzę i umiejętności, jak również ze względu na cierpliwość!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2018

Ania jest miłą i bardzo zaangażowaną dziewczyną, a do tego fenomenalną nauczycielką! Z jej pomocą i wskazówkami dużo łatwiej wychodzi nauka angielskiego. Poza tym ma ogromną wiedzę, która imponuje podczas każdych zajęć. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze, Ania z cierpliwością tłumaczy i motywuje do nauki. Jest niezwykle mobilna i ustala indywidualne godziny zajęć, co dla osoby pracującej/studiującej jest ogromnym plusem. Serdecznie polecam lekcje z Anią!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2018

Polecam! Bardzo kompetentna korepetytorka. Ciekawie prowadzi zajęcia, zawsze dobrze przygotowana, niesamowicie zaangażowana w swoją pracę. Wymagająca - dzięki Pani Ani w końcu staram się systematycznie uczyć słówek. Lekcje nie są nudne, a artykuły i prezntacje interesujące więc nauka angielskiego to przyjemność! :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2017

Profesjonalna i niezwykle zaangażowana korepetytorka.
Jestem zachwycona lekcjami oraz przygotowaniem P.Ani do każdej lekcji. Bardzo, bardzo, bardzo polecam! :)

avatar
Bogna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2017

Elastyczna i nie boi się wyzwania, nawet jeżeli ma do czynienia z bardzo początkującym uczniem. Potrafi zachęcić i zainteresować przedmiotem nauczania. Efekty są świetnie. Jestem bardzo zadowolona!

avatar
Bogusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2017

Rzeczowa, kompetentna. Zaczyna od rozmowy, dzięki której orientuje się w poziomie zaawansowania językowego. Wspólnie dobieramy sposób i kąt pod jakim prowadzone jest nauczanie, w zależności od potrzeb. Duży wybór materiałów, różnorodny sposób prezentacji czynią lekcje bardzo ciekawymi, prez co łatwiej można przyswoić materiał. Bardzo dziękuję i szczerze polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2017

Pani Ania jest świetną korepetytorką. Bardzo precyzyjnie i cierpliwie tłumaczy każde zagadnienie. Potrafi odpowiedzieć na każde pytanie i objaśnić nurtujący temat. Nauka angielskiego z Panią Anią to czysta przyjemność:)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2016

Świetny nauczyciel! Cierpliwy, kompetentny i niezwykle kreatywny. Nauka języka z Panią Anią jest prawdziwą przyjemnością, a na efekty nie trzeba długo czekać. Gorąco zachęcam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2016

Pani Ania jest naprawdę kompetentnym nauczycielem, posiada bardzo dużo materiałów i wiele pomysłów na przeprowadzenie zajęć. Nie ma problemu z umówieniem się na dogodną godzinę czy dzień. Bardzo serdecznie polecam !

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2016

Polecam zajęcia wszystkim bardzo serdecznie! Pani Ania jest fantastyczną osobą, która prowadzi zajęcia w sposób profesjonalny, a co najważniejsze w miej atmosferze. Chodzę na zajęcia z języka angielskiego i rosyjskiego i jestem tak samo zadowolona, a efekty widać bardzo szybko. Pani Ania dysponuje wieloma materiałami, przez co zajęcia są urozmaicone. Kolejną zaletą jest elastyczność godzinowa. Nic dodać, nic ująć, nauczyciel z języka angielskiego i rosyjskiego idealny!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2016

Bardzo polecam panią Annę. Zarówno zagadnienia z rosyjskiego, jak i angielskiego (zapisałam się na oba) tłumaczy w sposób tak zrozumiały, że nawet językowe beztalencie załapałoby o co chodzi. Lekcje są prowadzone w naprawdę ciekawy sposób :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2014

Po pierwsze nie ma problemu z umówieniem się na dogodną porę, Pani Ania to bardzo elastyczna osoba. Po drugie potrafi bardzo dobrze wyjaśnić wszelkie wątpliwości w bardzo przystępny sposób. Po trzecie bardzo pozytywna osoba. Ogółem bardzo polecam zarówno przy problemach z gramatyką jak i z mówieniem. Pani Ania posiada ogromny zasób słownictwa i bardzo pomogła mi dopracować moje wypowiedzi egzaminacyjne tak aby zawierały ciekawe wyrażenia, idiomy itd.
Jestem bardzo zadowolona i niewątpliwię wrócę do Pani Ani przed następną sesją

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2014

Dzięki Pani Ani zdałam egzamin z rosyjskiego, bardzo dobry kontakt oraz współpraca. Polecam

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2014

Bardzo przyjemna i kompetentna osoba. Jeżeli zależy Ci na zdobyciu wiedzy to gorąco polecam tą Panią!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.