Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Wrocław

Ania

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Ania

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2019

Polecam serdecznie zajęcia z Anią! Daje swoje materiały i stawia na przydatne zagadnienia, ktore zwięzle i jasno tłumaczy.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2019

Polecam wszystkim ! Rzetelne podejście do każdej lekcji, ogrom wiedzy i zawsze przyjazne nastawienie :) Jak niemiecki, to tylko z Anią :)

avatar
Eryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Zdecydowanie polecam! Ania zawsze bez chwili zastanowienia odpowiadała na moje pytania i super tłumaczyła na przykładach! Wyciągnęła mnie z gramatycznego mułu, w którym głęboko tkwiłem :D! Poza tym, świetna wymowa! Jeszcze raz POLECAM!

avatar
Wiki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Rzetelne przygotowanie do zajęć, zróżnicowane zadania i dokładne tłumaczenie tematu. Pani Ania posiada ogromną wiedzę i świetnie przygotowuje do matury, sprawdzianów i egzaminów ;D

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2012

Witam wszystkich chcących nauczyć się,z bardzo dobrą korepetytorką, języka niemieckiego!! Ania od dłuższego czasu prowadzi dla mnie lekcję i jestem bardzo zadowolona!! naprawdę szczerze ją polecam :) pomimo jej młodego wieku, posiada ogromną wiedzę dotyczących języka i całej otoczki niemieckiego. poza tym, posiadam wiele ciekawych materiałów i słuchanek, które bezwzględnie bardzo pomagają w nauce języka. z czystym sumieniem mogę polecić Anię :) pozdrawiam wszystkich jej przyszłych uczniów ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.