Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
 
Online
Poznań
Skórzewo
Komorniki
Tarnowo Podgórne
Warszawa
Faktura VAT

Ania

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii
Dla użytkownika Ania

O mnie

Język angielski to moja pasja od najmłodszych lat! Serdecznie zapraszam na pierwszą lekcję zapoznawczą :)

Jestem absolwentką filologii angielskiej UAM w Poznaniu oraz posiadaczką cenionego na świecie certyfikatu biznesowego Higher National Diploma in Business (EDEXCEL London). Do moich uczniów podchodzę zawsze indywidualnie dostosowując program zajęć do ich oczekiwań, możliwości oraz tempa nauki. <br /><br />

<br /><br />

Gwarantuję miłą, bezstresową atmosferę, pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm !<br /><br />

Chęć oddania się nauczaniu bez reszty skłoniła mnie do założenia własnej działalności gospodarczej pod autorskim szyldem GRAND English Lessons. <br /><br />

W ofercie znajdziecie Państwo:<br /><br />

*korepetycje z języka angielskiego<br /><br />

*Angielski z dojazdem do Państwa domu lub firmy<br /><br />

*przygotowanie do egzaminów 6-klasisty/ gimnazjalnych/ maturalnych<br /><br />

*przygotowanie do egzaminów CAMBRIDGE FCE/ CAE<br /><br />

*Business English<br /><br />

*konwersacje<br /><br />

*zajęcia kulturowe dla zainteresowanych <br /><br />

*pomoc przy pisaniu listów motywacyjnych/ CV w języku angielskim <br /><br />

*bieżące powtórki materiału <br /><br />

*tzw. „odświeżanie wiedzy” <br /><br />

*słówko dnia przesyłane na Państwa skrzynkę mailową każdego dnia<br /><br />

*materiały dydaktyczne <br /><br />

oraz<br /><br />

*oryginalną angielską herbatkę serwowaną na każdych zajęciach :)<br /><br />

Możliwość wystawienia rachunku.<br /><br />

<br /><br />

Więcej informacji na www.grandenglish.pl oraz na Facebook’ u (strony w budowie-będą gotowe niebawem)<br /><br />

Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
06.2008
Higher National Diploma in Business EDEXCEL London
02.2012
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Doświadczenie
09.2006 - 06.2010
ACCESS Studio języków obcych
06.2013 - 06.2017
IDEA Centrum języków obcych

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2023

Pani Ania to najlepsza nauczycielka jaką mogłem spotkać. Świetne dopasowanie do podopiecznych, niesamowita elastyczność oraz prawdziwy dar „usuwania demonów” związanych z niezbyt udanymi epizodami nauki angielskiego zarówno w grupie jak i indywidualnie. Z całego serca polecam każdemu bo naprawdę każdy będzie zadowolony :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2022

Najlepszy nauczyciel ever ! Lekcje zawsze starannie przygotowane, na najwyższym poziomie . Prawdziwa pasjonatka języka , która zaraża swoją energia. Polecam z całego serca !

avatar
Mateusz i Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2022

Pani Ania jest prawdziwą pasjonatką języka angielskiego i przygotowuje zajęcia, na które się czeka. Jest nauczycielką, która łączy wysokie wymagania z wyrozumiałością i cierpliwością do ucznia. Anię cechuje elastyczność oraz indywidualne podejście do klienta i otwartość na jego potrzeby. Pracuje na starannie przygotowanych materiałach, a przede wszystkim tworzy wspaniałą atmosferę. Serdecznie polecamy zajęcia z Anią!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Uczę się angielskiego z Anią od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolona z zajęć. Zależało mi na nauce języka biznesowego, z którym mam do czynienia w pracy. Na samym początku Ania wybadała, jakie tematy mnie interesują i zaproponowała harmonogram pracy na cały kurs, uwzględniając wszystkie moje potrzeby i preferencje. Szczerze polecam zajęcia z Anią każdemu, kto chce podszkolić swój angielski na wyższym poziomie zaawansowania. Dla mnie był to strzał w dziesiątkę :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2019

Pani Ania to doskonały nauczyciel języka angielskiego, najbardziej kompetentny, najbardziej zaangażowany, najbardziej wymagający !
Osoba z pasją nauczania, z wieloma różnymi pomysłami aby jak najbardziej zainteresować ucznia językiem angielskim, przy tym bardzo miła, kulturalna, ciepła dziewczyna I bardzo szybko można zobaczyć pozytywne efekty nauczania .Bardzo, bardzo polecam !

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2019

Przez ostatni rok, pani Ania uczyła mnie angielskiego pod kątem przygotowania do testu kompetencji do dwujęzycznego liceum. Zrealizowałyśmy zdecydowaną większość wymagań. Test zdałam z bardzo dobrym wynikiem i dostałam się do szkoły. Zajęcia zawsze były dostosowane do mnie, w przyjaznej atmosferze, byłam traktowana z uwagą. Pani Ania jest bardzo wymagająca i zadaje dużo zadań domowych, jednak lekcje są bezstresowe, a efekty widać wyjątkowo szybko. Teraz oglądanie i czytanie po angielsku nie sprawia mi większych trudności, mówię o wiele pewniej. Pani Ania zaraziła mnie swoją pasją, polubiłam nawet gramatykę. Bardzo polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2019

Gorąco polecam korepetycje u Ani. Jest osobą sympatyczną, uśmiechniętą i przede wszystkim sumiennie podchodzi do każdej lekcji. Ania jest bardzo elastyczna co do formy i treści zajęć, dzięki czemu każde z nich były interesujące i niebanalne. Angielski kiedyś był dla mnie traumą, teraz moja pewność siebie w komunikacji w tym języku zdecydowanie poprawiła się, a nauka stała się przyjemnością. Naprawdę warto :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2015

Już po pierwszych zajęciach byłam pewna, że praca z Anią da oczekiwane efekty. Bezstresowa atmosfera, konsekwentna realizacja materiału, jednak bez wrażenia nawału obowiązków. Cierpliwie (mimo stanowczego oporu z mojej strony ;))z tygodnia na tydzień budowała moją pewność siebie, co poskutkowało przełamaniem blokady w związku z mówieniem, na czym bardzo mi zależało ze względu na przygotowanie do matury. Przez niespełna pół roku zajęć (na początku raz, przed maturą dwa razy w tygodniu)
zrobiłam większy postęp niż przez całe dwanaście lat nauki w szkole. Myślę, że najlepszym owocem naszej pracy są moje wyniki z matury z języka angielskiego w części ustnej - 29/30 punktów, w części pisemnej na poziomie podstawowym - 98% i rozszerzonym - 86%. Nieczęsto spotyka się osoby z takim zaangażowaniem oddające się swojej pracy. Ania zaraziła mnie pasją do języka angielskiego, kultury brytyjskiej, ale przede wszystkim udało jej się zaszczepić we mnie optymizm i pewność siebie, co w moim przypadku było nie lada wyzwaniem! :)
Pozdrawiam, Natalia

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2014

Zdecydowanie najlepsza lektora jaką miałem w życiu, żałuję, że tak późno trafiłem do Ani. Emanuje ciepłem.Pełna pasji do języka, ze wspaniałym brytyjskim akcentem, kompetentna, cierpliwa ale tym samym bardzo wymagająca. Potrafi tak umiejętnie dopasować materiał do moich umiejętności oraz napiętego grafiku w pracy, że efekty są widoczne po zaledwie kilku tygodniach nauki. Nie czuje żadnej presji, wręcz odwrotnie - moja motywacja oraz zadowolenie z siebie wciąż rosną. Jestem pewien, że nasza współpraca będzie bardzo owocna. Z czystym sumieniem polecam Anię - z nią nauka jest efektywna, przyjemna i bezstresowa.
Bartosz

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
30 czerwca 2014

Gorąco polecam Anie, jako nauczyciela w indywidualnym toku nauczania ! Uczęszczałam na zajęcia przez rok i jestem z nich bardzo zadowolona. Nigdy nie czułam presji. Ania liczyła sie z moim zdaniem i dostosowywała zajęcia do moich potrzeb. Potrafiła zmotywować i zbudowac pewnosc siebie. Polecam wszystkim ktorzy pragna uczyc sie w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. :)

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2014

W mijającym roku szkolnym uczęszczałam na korepetycje do Pani Ani, która jest osobą nie tylko bardzo kompetentną, ale również bardzo ciepłą i miłą. Rok Naszej współpracy zaowocował wzrostem umiejętności językowych i większą pewnością siebie w posługiwaniu się językiem angielskim. Miało to również odbicie w ocenach. Na zajęciach czułam, że jestem traktowana indywidualnie, a nauczycielka traktuje mnie z zaangażowaniem i uwagą. Zawsze czułam się swobodnie, nigdy speszona lub zawstydzona. Polecam osobom w każdym wieku, niezależnie od stopnia znajomości języka. Lekcje z Panią Anią to czysta przyjemność i gwarantowana skuteczność.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2014

Szczerze polecam!!!
Dzięki Ani nauka angielskiego stała dla mnie przyjemnością. Zaczynając lekcje nie umiałem prawie nic, lecz przez kilka miesięcy nauki z Anią poczyniłem ogromne postępy i bez problemu zdałem egzamin na poziomie C1. Dlatego jeśli ktoś chciałby się nauczyć angielskiego w miłej, bezstresowej atmosferze z profesjonalną nauczycielką, która jest kompetentna, zaangażowana, zdyscyplinowana, motywująca do działania, to z czystym sumieniem polecam lekcje z Anią.
Pozdrawiam serdecznie, Wiktor.

avatar
Jola K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2013

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Anię oraz jej profesjonalne metody dydaktyczne. Uczęszczam na zajęcia dwa razy w tygodniu od czterech miesięcy. Różnicę poziomu widzę nie tylko ja-ostatnio mój lepszy angielski docenił sam szef. Już na pierwszy rzut oka widać, że nauczanie to jej pasja, której poświęca się bez reszty, a co lepsze, zaraża nią innych. Zanim rozpoczęłam pobieranie lekcji u Pani Ani, angielski był dla mnie tylko przykrym obowiązkiem gwarantującym mi lepszą pozycję w pracy. Teraz, ku mojemu zaskoczeniu, z niecierpliwością czekam na kolejne lekcje oraz nową dawkę wiedzy, która daje mi ogromną satysfakcję i motywację do dalszego kształcenia. Od września Pani Ania będzie również przygotowywała do matury rozszerzonej moją córkę. Miałam już wiele prywatnych korepetytorów - jednak tylko Pani Ania jest godna polecenia. Pozdrawiam. Jola K.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.