Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wałcz
Mirosławiec
Tuczno
Człopa
Jastrowie
Faktura VAT

O mnie

Jestem nauczycielka i terapeutką z kilkuletnim doświadczeniem. Pracuję jako nauczycielka języka polskiego, edukacji wczesnoszkolnej, terapeutka oraz lektorka języka angielskiego. Prowadzę korepetycje z języka polskiego, języka angielskiego na każdym z poziomów nauczania, a także zajęcia terapeutyczne dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2016

Bardzo miła nauczycielka,niesamowicie cierpliwa , syn bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Stwierdził ,że najchętniej to by się uczył tylko z Tą panią , a nie chodził do szkoły... Polecam ,dodatkowy plus za przystępne ceny!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.