Anna Bauer-Dróżdż

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Kielce
Końskie
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chcesz nauczyć się języka niemieckiego skutecznie, w miłej atmosferze, bez wychodzenia z domu i bez tracenia Twojego cennego czasu na dojazdy do szkoły językowej ?
- Wypróbuj Naukę Niemieckiego ON-LINE !

Pierwsza lekcja ON-LINE gratis bez zobowiązań !

Oferuję Korepetycje z języka Niemieckiego On-Line oraz stacjonarnie na każdym poziomie językowym, dla osób dorosłych, młodzieży i dzieci.

Jesteś osobą dorosłą, która ma zamiar wyjechać do Niemiec w celach zarobkowych i obawiasz się rozmów z Niemcami, ponieważ niewystarczająco opanowałeś język niemiecki ? A może masz problem z przygotowaniem dokumentów aplikacyjnych do pracy w Niemczech ? Zależy Ci na dobrej rozmowie z Niemcami, a niekoniecznie na znajomości gramatyki niemieckiej ? Chciałbyś wynająć mieszkanie w Niemczech i potrzebujesz pomocy w załatwieniu niezbędnych formalności ?

A może zakładasz własną firmę lub prowadzisz własny biznes i chcesz pozyskać nowych klientów z Niemiec, Austrii czy Szwajcarii ? Potrzebujesz pomocy w rozmowach telefonicznych z klientami z Niemiec oraz pomocy w tłumaczeniu korespondencji biznesowej, stron internetowych, pism urzędowych, umów handlowych czy innych tekstów i dokumentów ?

Szukasz korepetytora języka niemieckiego, który udzieli Ci lekcji na każdym poziomie ? Jesteś uczniem bądź studentem i potrzebujesz pomocy w przygotowaniu się do testów, sprawdzianów, egzaminów czy kolokwiów ? Zależy Ci na dobrej konwersacji z Niemcami ? A może chcesz poznać gramatykę niemiecką od podstaw, bo na tym Ci głównie zależy ?

Trafiłeś pod właściwy adres ! Chętnie Ci pomogę !
Zadzwoń !!! tel. 530-666-800

 

  • Gwarantuję miłą atmosferę, efektywną naukę języka niemieckiego oraz współpracę opartą na obopólnym zadowoleniu.

Serdecznie zapraszam do współpracy !

Anna Bauer-Dróżdż
mgr filologii germańskiej Uniwersytetu Łódzkiego
Usługi muzyczne i tłumaczeniowe
NIP: 959-180-91-97

 

 

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 12:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Anna Bauer-Dróżdż
ul. Księcia Mieszka I 34
25624 Kielce
NIP: 9591809197

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2014
Uniwersytet Łódzki
Magister
Filologia Germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.