Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Sulechów
Zielona Góra
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka50 / 60 min

Anita

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Witam, jestem absolwentką matematyki (studia magisterskie). Oferuję pomoc z matematyki w zakresie szkoły podstawowej oraz szkoły średniej.
Pomagam również w przygotowaniu do testów oraz egzaminu maturalnego.

Serdecznie zapraszam :)

tel. 570185972

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2018

Świetna korepetytorka, przesympatyczna i bardzo cierpliwa. Zajęcia odbywaja się w miłej atmosferze, polecam!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2018

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji. Zajęcia odbywają się w przyjaznej, a co zarazem konieczne, pracowitej atmosferze, po przystępnych cenach i z widocznymi rezultatami, pani Anita naprawdę potrafi wytłumaczyć. :) gorąco polecam!

avatar
Witek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2018

Będąc szczerym, wystawianie tej opinii nie będzie rzeczą prostą. Ciężko zawrzeć w kilku zdaniach ponad półtorej roku wspólnej pracy. Konsekwentna i systematyczna nauka w towarzystwie Pani Anity daje świetne rezultaty. Nie tylko na korepetycjach można liczyć na pomoc w zagadnieniach matematycznych, ale również jeżeli ktokolwiek ma jakieś wątpliwości dotyczące czegokolwiek, wystarczy napisać e-mail. Zawsze można liczyć na pomoc. Warto również dodać, że korepetycje odbywają się w sympatycznej atmosferze. Rzetelny i wymagający (to akurat pozytywna cecha) Korepetytor, który sprawia, że do egzaminu dojrzałości podchodzi się bez obaw.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.