Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Online
Piaseczno (Piaseczno +3)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2017

Idąc do Pani Beaty bylam pewna, ze to będzie kolejny nauczyciel i kolejne lekcje, na które bede chodzila z wielką niechęcią tak jak to bylo z korepetycjami w poprzednich latach... Jednak tak nie jest!
Nauczycielka zupelnie inna niz wszystkie, które mialam dotychczas, podejscie do ucznia takie jakie powinno byc, Pani jest zawsze przygotowana do lekcji, sama widzi, ze ktos czegos nie rozumie to tlumaczy jeszcze raz. Na lekcji jest praca, ale Pani jest z duzym poczuciem humoru, wiec zajecia zlatują przyjemnie :) Atmosfera i relacja miedzy uczeń a nauczyciel powinna byc jak najlepsza, aby wspolpracowalo sie dobrze i tutaj nie da sie do niczego przyczepic ;) Czas jak zawsze wykorzystywany w stu procentach i efekty są bardzo zauważalne. Do matury zostaly mi jeszcze dwa lata i jestem pewna, ze bede do niej przygotowana jak najlepiej. Z calego serca polecam bardzo!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2017

Pani Beata jest pełną energii i ciepłą osobą z poczuciem humoru, a przy tym motywującą nauczycielką. Indywidualne podejście i różnorodność materiałów jaką jest w stanie zaoferować powodują, że na każdej lekcji wykorzystujemy maksimum czasu. Pomimo to, nie mam poczucia "zarzucenia" materiałem, tempo jest dopasowane do ucznia :) Pani Beata jest na bieżąco z wymaganiami egzaminacyjnymi i wypracowała własne metody nauczania, dzięki którym jasno przekazuje wiedzę.
Serdecznie dziękuję Pani za cierpliwość ;) i niezliczone pokłady energii!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2017

Od wielu lat zdawało mi się, że mój syn zupełnie nie ma talentu do nauki języka, słaby kontakt z naucycielem, nauka na siłę, bez większych rezultatów. W klasie gimnazjalnej, bez większej nadziei zmieniliśmy nauczyciela na Panią Beatę. I to był strzał w dziesiątkę! Pani Beata od pierwszej lekcji złapała z Bartkiem świetny kontakt, syn coraz chętniej przychodził na zajęcia, a co najważniejsze sam szybko zauważył, że nauka agielskiego może być fajna i ciekawa. Dzięki Pani Beacie syn bardzo dobrze zdał egzamin gimnazjalny, bez trudu dostał się do wybranego liceum (klasa lingwistyczno-krajoznawcza). Bardzo gorąco polecam Panią Beatę - my w dalszym ciągu mamy nadzieję na dalszą wspólną naukę, tym bardziej że syn dzięki Pani Beacie nie wystarszył się klasy z rozszerzonym angielskim w liceum:)

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2017

Pani Beata - pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Lekcje dostosowane do potrzeb ucznia, prowadzone bardzo ciekawie. Na zajęciach panuje miła atmosfera i oczywiście dużo, dużo mówienia :), gorąco polecam !!!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2017

Sama nie wierzyłam, że ktoś w tak krótkim czasie pomoże mi przygotować się do matury z angielskiego, zwłaszcza ustnej. Aż do momentu, kiedy zaczęłam chodzić na lekcje do Panie Beatki!! :) Gotowe materiały, elastyczne godziny, które bez problemu można pogodzić ze szkołą a przede wszystkim super podejście do ucznia. Wspaniały nauczyciel, ale także wspaniała osoba!
Z czystym sumieniem i mega uśmiechem na ustach polecam Panią Beatę! :))

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2017

Córka od roku korzysta z lekcji u Pani Beaty. Pomimo dość wysokiego poziomu wyjściowego widać znaczny progres przyrostu wiedzy dalece wyprzedzający program szkolny, który zaowocował swobodą porozumiewania się werbalnego. Mieszanka wysokich kompetencji, skutecznej metodyki nauczania, intuicyjnych umiejętności dotarcia do ucznia oraz wewnętrznego ciepła bijącego od Pani Beaty, sprawiły że córka nie tylko bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia ale traktuje je jako miłe spotkania tylko, że po angielsku.
Obecnie zaczynamy przygodę z przygotowaniem do egzaminu certyfikującego, córka nie może się już doczekać.
P.S. Dla wszystkich chcących naprawdę nauczyć się j. angielskiego - nie ma to jak Pani Beata.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2017

W 3 miesiące Pani Beata pomogła mi zdziałać cuda w zdaniu matury ustnej :) Z korepetycji na korepetycje zdobywałam większą wiedzę i dzięki pełnemu zaangażowaniu Pani Beaty udało mi sie zdać. Moja znajomość języka angielskiego bardzo się poprawiła. Pani Beata jest miłą, energiczną i nadzwyczaj cierpliwą osobą, która zawsze jest chętna do pomocy. Do swojej pracy przykłada się profesjonalnie. Zawsze ma przygotowane nowe materiały do nauki. Dlatego z czystym sumieniem mogę jak najbardziej polecić Pania Beatę wszystkim, którzy potrzebują pomocy z języka angielskiego :)

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2016

Już po pierwszych lekcjach z P.Beatą zauwazylam znaczne postępy. Pani Beata indywidualnie podchodzi do każdego ucznia, a metody nauki ktore stosuje sa bardzo skuteczne! Na zajęciach panuje mila, mobilizująca do pracy atmosfera. Nie miałam w swoim życiu lepszego korepetytora. Polecam wszystkim bardzo serdecznie, a szczególnie tym, którzy mimo pomocy wielu korepetytorów wciąż nie osiągneli zamierzonego celu, ponieważ dla Pani Beaty niemożliwe nie istnieje! :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2016

Pani Beata to najlepsza korepetytorka jaką w swoim życiu spotkałam. Ogromnie się ciesze, że zgłosiłam sie właśnie do niej. P.Beata podchodzi do każdego indywidualnie. Byłam na najniższym poziomie angielskiego jaki tylko jest możliwy, a dzięki niej zdałam mature na naprawdę dobrym poziomie. U poprzednich korepetytorów na kolejną lekcje szłam jak na ścięcie, wiedziałam, że bedzie nudno i zero dopasowania do mojego poziomu angielskiego, natomiast tu było odwrotnie. Pani Beata to złoty człowiek, miła, sympatyczna, pełna humoru i zaangażowania. Po każdej lekcji wychodziłam szczęśliwa, że wreszcie ktoś do mnie podszedł z pełnym profesjonalizmem i zrozumieniem, naprawde czekałam na kolejną lekcje. Jeśli chodzi o dopasowanie godzin to Pani Beata stara się jak najlepiej dla ucznia, gdy jej coś wypadnie nie oznajmia tego w ostatniej chwili tylko miare możliwości daje znać wcześniej, czego niestety u większości korepetytorów brakuje. Mogłabym pisać tak godzinami, bo naprawde warto zgłosić się do Pani Beaty o pomoc. Na każdą lekcje jest przygotowana i doskonale wie co robić. Dzięki niej odzyskałam wiare w jezyk angielski!!!
Dziękuje z calego serca Pani Beato za czas, nauke i dobry humor!!!
Pozdrawiam, ulubiona uczennica Aneta :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2016

Korzystamy z pomocy P.Beaty od roku. Mój syn jest obecnie w drugiej klasie liceum.Do momentu rozpoczęcia nauki na korepetycjach, synowi język angielski nie szedł zbyt dobrze.Ocena mierna, dostateczna była szczytem jego możliwości. Od czasu rozpoczęcia nauki z P.Beatą oceny w szkole są genialne , a co najważniejsze , po zaledwie jednym roku , Kacper potrafi biegle posługiwać się językiem w konwersacjach z osobami z USA.
Niesamowite zaangażowanie, łatwość przekazywania wiedzy i fantastyczne wyniki nauczania, spowodowały , iż z usług P.Beaty będziemy korzystać dopóki syn nie zakończy edukacji.
Prawdziwy nauczyciel z prawdziwego zdarzenia !!

Beata

P.Maju-dziękuję za taką opinię ale czas wziąć się do pracy;)Nie odpuszczam...;)Pozdrawiam;)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2016

Świetna atmosfera na zajęciach, ponadto ogromne zaangażowanie w każdego ucznia, potrafiąca wspaniałe przekazać wiedzę to właśnie cała Pani Beata! Lekcje wspominam bardzo przyjemnie oraz dziękuję za przygotowanie do matury. Gorąco wszystkim polecam !

Beata

Dziękuję bardzo!Polecam się w sytuacjach nie tylko kryzysowych;)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2016

Jeszcze nigdy nie spotkałam tak zaangażowanej osoby w to co robi, wkłada w to całe Swoje serce... Pani Beata właśnie taka jest. Lekcje z Nią to sama przyjemność, bardzo konkretna i ciepła osoba, stara pomóc się uczniowi za wszelką cenę. Przez miesiąc uczęszczania na korepetycje z powodu poprawki z języka angielskiego w sierpniu, nauczyłam się więcej, niż przez ostatni rok w szkole. Zawsze przygotowana do lekcji, do każdej osoby podchodzi indywidualnie. Taki korepetytor rzadko się zdarza, te 60 minut jest wykorzystywane do maksimum. Poprawkę zdałam śpiewająco, rzeczy, które były dla mnie niezmiernie trudne, stały się zadziwiająco łatwe, a to wszystko zawdzięczam właśnie Pani Beacie. Nauczyciel z powołania, co widać na wejściu :) Po pierwszej lekcji jest w stanie stwierdzić z czym ma się problem i od razu zaczyna działać. Jeśli chodzi o czas i dzień spotkań, zawsze znajduje termin tak, aby obydwu stronom pasowało. Bardzo, bardzo miła, konkretna i kompetentna osoba- gdybym mogła podpisałabym się obiema rękami pod wszystkim co napisałam :) Jestem wdzięczna za pomoc i przygotowanie do matury. Ocena bardzo dobry to za mało, powinna być Pani poza skalą. ZACHĘCAM WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCIELIBY NAUCZYĆ SIĘ ANGIELSKIEGO DLA SIEBIE, CZY TEŻ TYCH, KTÓRZY MAJĄ Z NIM PROBLEM W SZKOLE I POTRZEBUJĄ POMOCY DO ODEZWANIA SIĘ DO PANI BEATY I PRZYCHODZENIA DO NIEJ NA ZAJĘCIA!!!!! Chapeau Bas dla Pani!

Beata

I jak tu się nie uśmiechnąć...bardzo dziękuję-miód na moje nauczycielskie serce:)Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej edukacji;)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2016

Najlepsza nauczycielka z jaka miałam zajęcia !!!
Pani Beata uczy mnie juz 5 rok i nie zamienię jej na nikogo innego! :)
Jest przemiła zawsze z humorem oraz cierpliwa
Zawsze chętna do pomocy :)
Mojej ulubionej Pani korepetytorce dziekuje za pomoc oraz nie moge sie doczekać dalszych zajęć a innym z całego serca bardzo polecam :) !

Beata

Bardzo dziękuję za taką opinię...żadne pieniądze nie są taką motywacją do pracy jak takie słowa;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.