Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Pleszew
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski55 - 85 / 60 min

Justyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Dzień dobry, mam na imię Justyna i oferuję kursy z języka angielskiego online  zarówno dla osób dorosłych , które chciałyby poprawić swoją płynność językową, jak i dla uczniów oraz studentów (każdy poziom od 6 klasy szkoły podstawowej wzwyż).

1) Doświadczenie : 6 lat pracy w zawodzie (głównie nauczanie online), mgr filologii angielskiej

2) Jak wygląda to w praktyce? Obok bazowego podręcznika wykorzystuję narzędzia multimedialne oraz własne materiały dopasowane do poziomu ucznia. Przygotowuję też przejrzysty plan nauczania, rejestr postępów , własne arkusze i opracowania, które ułatwią zrozumienie zagadnień iosiągnięcie wyznaczonego celu, a także staram się urozmaicać lekcje w kierunku zainteresowań klientów. Oczywiście wszystko to w miłej atmosferze :)

3) Cennik i typy kursów:

55 zł / 60 min.
Korepetycje
Omawianie materiału dostarczonego przez ucznia z dodatkowymi materiałami nauczyciela

65 zł / 60 min.
Spersonalizowany kurs
Plan nauczania oraz materiały dostarczone przez nauczyciela - dostosowane do potrzeb i preferencji ucznia po wcześniejszym uzgodnieniu oraz wypełnieniu ankiety   

85 zł / 60   min.
Kurs 2 w 1 - korepetycje z takich przedmiotów jak biologia, historia, fizyka, sztuka po angielsku!  
Opracowanie polskojęzycznych materiałów dostarczonych przez ucznia np. podręcznik szkolny lub/i włączenie własnych materiałów nauczyciela z zakresu danego przedmiotu oraz urozmaicenie zajęć filmami z YouTube czy ciekawymi artykułami tematycznymi

65 zł / 60  min.
Kurs wymowy amerykańskiej
Poznanie wszystkich dźwięków niezbędnych do brzmienia jak native speaker, ćwiczenia emisji głosu, praktyka na głoskach, wyrazach, frazach, zdaniach aż po dłuższe teksty

 

Wystawiam faktury.
Możliwość zamówienia pierwszej mini lekcji próbnej .

Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Justyna
ul. Mieszka I 21/6
63-300 Pleszew
NIP: 6080114305

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 06.2014
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
nauczanie języka angielskiego, pragmatyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Pani Justynka jest wspaniałym dydaktykiem, dzięki Niej syn osiągnął wysoki poziom wiedzy, którą przede wszystkim potrafi zastosować w bezpośredniej konwersacji, a jak wiemy znajomość języka, to jedno, a umiejętność posługiwania się nim, to drugie ;-)))

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Zdecydowanie polecam naukę języka angielskiego z Justyną. Przede wszystkim idea nauki przez Skype jest dla mnie wyjątkowo korzystna bez straty cennego czasu na dojazdy. A profesjonalna, motywująca, zawsze przygotowana i przesympatyczna Justyna to zestaw cech, który sprawia, że jest energia do pracy i postęp w nauce!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2019

Nie zdawalam sobie sprawy , ze w tak przyjemny sposob, a zarazem tak skutecznie, mozna sie uczyc . Justyna zawsze przygotowana, z mnostwem bardzo interesujacych materialow .Zdecydowanie polecam.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2019

W ciągu roku nauki u pani Justyny znacząco poprawiłem płynność angielskiego w mowie oraz piśmie. Międzynarodowe interakcje - a zwłaszcza stres przed komunikacją w innym języku - nie stanowią już teraz problemu :) Bardzo polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.