Anna Lewandowska Szkoła Języków Obcych Edualhouse

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Poznań (Rataje +1)
Faktura VAT

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2016

Polecam z calego serca szkole jezykowa. Sumienne podejscie do klienta, profesjonalne zajecia prowadzone przez Pania Anie.
Mila atmosfera oraz razsadne ceny lekcji.

avatar
Kazimierz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2014

Odczucia o do Pauliny i jej podejscia do ucznia oceniam pozytywnie. jest bardzo pomocna i bezinteresowna a przy tym bardzo cierpliwa. Przy takim nauczycielu można czuć się docenionym i zmotywowanym do pracy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.