Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Łódź
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski55 / 60 min

Joanna

Opis ogłoszenia

Serdecznie witam,
Jestem nauczycielem języka angielskiego, ukończyłam studia filologiczne w 2010 z tytułem magistra.
Prowadzę zajęcia językowe na wszystkich poziomach zaawansowania, indywidualnie oraz w grupach stacjonarnie w Łodzi lub online za pomocą SKYPE.

Uczę dzieci, młodzież oraz dorosłych. Pracowałam w jednym z łódzkich gimnazjów, uczyłam w zaocznym liceum ogólnokształcącym dla dorosłych, przygotowuję do matury oraz działam 3 razy w tygodniu jako lektor języka angielskiego w prywatnym przedszkolu w Łodzi. Aktualnie prowadzę swoją szkołę językową działającą w Łodzi oraz Konstantynowie Łódzkim, gdzie również uczę i szkolę w zakresie podstawowym jak i business. Dodatkowo działam w kilku firmach ucząc języka korporacyjnego.

Mogę otwarcie powiedzieć, że każdego mojego ucznia czy grupę traktuję indywidualnie, dostosowuję się do potrzeb i biegłości językowej tak, by uczniowie wynosili z zajęć jak najwięcej przydatnych informacji.

Jestem osobą aktywną, lubię kontakt z innymi ludźmi, bardzo łatwo dogaduję się zarówno z uczniem- dzieckiem czy dorosłym.

Oferuję Państwu zajęcia językowe, naukę od podstaw oraz język specjalistyczny dla biznesu czy konwersacje dla osób, które nadal czują dyskomfort związany z komunikacją w języku obcym. Na zajęciach przełamujemy wszelkie bariery, otwieramy się językowo i rozwijamy.
Oferuję swoje materiały dostosowane do każdego ucznia. Z powodu dużej ilości stałych uczniów, proponuję sprawdzić i skonsultować dogodny termin zajęć indywidualnie poprzez e-mail, skype lub telefonicznie. Rozpoczynam zajęcia od wczesnych godzin porannych, kończę ok 21.00.

Rozbieżność cenowa jest związana z rodzajem zajęć i liczbą osób na zajęciach.
55zł/60 minut - zajęcia indywidualne na miejscu w Łodzi (Dąbrowa)
60zł/60 minut - zajęcia ONLINE za pomocą SKYPE (płatność przelewem "z góry" przed zajęciami z zaznaczeniem opcji faktury)
40zł/60 minut - cena za jedną osobę w przypadku zajęć w parze (Łódź)
50zł/60 minut - cena za jedną osobę w przypadku zajęć w parze SKYPE

Wystawiam faktury za zajęcia.
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.
Joanna

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.