Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Kraków (Prądnik Biały)
Zabierzów
Zielonki
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski90 - 120 / 60 min

Angelika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/529 opinii

Opis ogłoszenia

Mgr filologii angielskiej o specjalizacji nauczycielskiej, założycielka firmy szkoleniowej udzieli lekcji na wszystkich poziomach zaawansowania (od Beginners do Proficiency)
• efektywne konwersacje
• Przygotowanie do: FCE, CAE, CPE, BEC, TOEFL
• przygotowanie do egzaminów LCCI (wszystkie poziomy)
• nauka Business English, w tym elementy rachunkowości i prawa
- matura podstawowa i rozszerzona
- egzamin ósmoklasisty
• przygotowanie językowe do wyjazdu do krajów anglojęzycznych
• tłumaczenia

Na lekcjach mówię po angielsku. Posiadam liczne własne materiały, dbam o to, aby lekcje były urozmaicone, a atmosfera przyjazna. Tempo i sposób prowadzenia zajęć dostosowuję do indywidualnych potrzeb ucznia, zawsze jednak kładę nacisk na komunikację i jestem wymagająca. Od uczniów oczekuję zaangażowania (odrabianie zadań, przygotowanie do lekcji). Serdecznie zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Angelika
Pachońskiego
31-223 Kraków
NIP: 6772221247

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 29
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2023

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Angeliką. Ogromna wiedza, którą potrafi jasno przekazać, materiały, zadania domowe, a przy tym przyjemna atmosfera, pełna cierpliwości i zrozumienia (chociażby blokada w mówieniu). To, za co jestem wdzięczna, to również elastyczne podejście terminów zajęć i możliwość ich przełożenia ;)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
8 maja 2023

No cóż...... może i Pani Angelika jest dobrą korepetytorką, ale niestety zawiedliśmy się nad jej prowadzeniem zajęć. Chciałem zorganizować synowi powtórkę 5 tygodni przed maturą. Prosiłem o dwie, a jeżeli trzeba by było to trzy lekcje w tygodniu. W sumie tych lekcji było..4 (słownie cztery). Raz nie było bo coś się stało (szpital, lekarz) - OK, zdarza się. Drugi raz Pani odwołała kilka godzin wcześniej, bo coś wypadło. Dzisiaj, dzień przed maturą syn pocałował klamkę - Pani Angelika nie odpowiada na smsa, nie odbiera telefonu. Szkoda, bo myślałem, że trafiłem na kompetentną osobę. Mam tylko nadzieję, że syn zda maturę dobrze - bez specjalnego wsparcia korepetytorki.

Avenue

Witam,
rozumiem Pana rozczarowanie. Pozwolę sobie jednak na wyjaśnienie. Tak jak Panu wspominałam, była to wyjątkowa sytuacja, która wcześniej nie miała miejsca. Starałam się informować o odwołanych zajęciach jak najwcześniej, obiecałam również ich odrobienie w dogodnym dla Państwa terminie. Mimo wszystko bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację i życzę synowi dalszych sukcesów w nauce angielskiego.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2022

Córka uczęszcza na zajęcia u p. Angeliki już kolejny rok. Jesteśmy bardzo zadowolone! Egzamin 8 - klasisty z j. angielskiego zdany na 98 % i w dalszym ciągu kontynujemy naukę u p. Angeliki. Lekcje bardzo ciekawe i efektywne.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2022

Bardzo dobra lektorka, świetnie tlumaczy i ma bardzo dużą wiedzę. Czas na zajęciach jest maksymalnie wykorzystany. Efekty w moim przypadku - CAE zdany na ocenę A oraz brak blokady w mówieniu.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2020

Znalezienie dobrego nauczyciela, specjalizujące się w business english wcale nie jest takie proste. Angelika okazała się właśnie taką osobą: ma wiedzę z tego zakresu języka angielskiego, umie ją przekazać w zrozumiały sposób, ma dobre podejście do ucznia. Dodatkowo, lubię jej sposób omawiania moich błędów z danej lekcji na końcu spotkania. Z czystym sumieniem i szczerze mogę polecić Angelikę!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2020

Angelika to świetna korepetytorka. Moim zdaniem nauczyciel z powołania.
Ogromnie żałuję, że Kasia nie ma takiego nauczyciela w liceum.
Lekcja jest zaplanowana. Nie ma żadnych straconych minut.
Przygotowała moją córkę Kasię w ubiegłym roku do egzaminu ósmoklasisty- egzamin zdany na 95%.
Zawsze przygotowana, konkretna i wymagająca (zadaje zadania domowe).
Od tego roku również ja- jako osoba raczej początkująca- uczę się języka angielskiego u Angeliki. Podziwiam ją za cierpliwość.
Polecam.

avatar
Bogusław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2019

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji prowadzonych przez Angelikę. Po pierwsze jest to osoba bardzo sumienna, zawsze rzetelnie przygotowana niezależnie od tematu i specyfiki zagadnienia, do tego cechuje się pełnym profesjonalizmem, co ważne potrafi dostosować poziom prowadzonych korepetycji do możliwości i kompetencji każdego ucznia/studenta. Ponadto sposób prowadzenia korepetycji (sposób tłumaczenia poszczególnych zagadnień i następnie sposób sprawdzania opanowania danego materiału) jest naprawdę dobrze przemyślany i daje możliwość szybszego przyswojenia danego materiału. Co jeszcze istotne ważny jest sam stosunek korepetytorki do ucznia, bardzo dobry kontakt i bezstresowa, przyjemna atmosfera oraz duża elastyczność jeśli chodzi o wspólne ustalenie dogodnego terminu zajęć. Zdecydowanie polecam Angelikę jako korepetytora.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2019

Polecam konwersacje z Angeliką na każdy temat, zwłaszcza osobom którym trudno się przełamać w mówieniu po angielsku. Angelika przygotowuje staranne notatki z zajęć, można ja o wszystko zapytać i rozwiać wszelkie wątpliwości! W dodatku jest przemiłą osobą, więc lekcje z Nią są przyjemnością. :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2018

Angelika to bardzo profejsonalna i kompetentna nauczycielka. Zawsze jest dobrze przygotowana do lekcji a zajęcia, które prowadzi są ciekawe i bezstresowe. Nigdy nie było żadnego problemu ze znalezieniem odpowiedniego terminu zajęć :) Polecam! :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2018

Super atmosfera i ciekawe tematy proponowane przez Angelike na konwersacjach.Nigdy nie było problemu z umówieniem lekcji, na prośbę możliwy był dojazd do domu. Serdecznie polecam.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Uczeszczalam na lekcje do Pani Angeliki i z cala pewnoscia moge je jak najbardziej polecic. Pani Angelika jest zawsze przygotowana do lekcji, ma idywidualne podejscie do swoich uczniow i zrealizowala ze mna taki material z jakim mialam najwiekszy problem. Za kazdym razem przychodzilam na zajecia z usmiechem. Goraco polecam!

avatar
Cezary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2018

Trudno słowami wyrazić moją wdzięczność za profesjonalizm i świetne, indywidualne podejście do nauki moich dwóch synów! Zawsze sympatyczna, chłopcy bardzo chętnie chodzą już od dwóch lat na zajęcia (co u nich jest ewenementem :) ... A wyniki ... rewelacja ...100% z egzaminu gimnazjalnego na poziomie podstawowym i 92% rozszerzony - tylko 5% uczniów w skali kraju miało lepsze wyniki ...
Gorąco polecam!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2018

Świetna nauczycielka , która dostosowuje program do ucznia. Lekcje to sama przyjemność- poparta efektami. Polecam :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2018

Angelika to bardzo kompetentna nauczycielka ze świetnym podejściem do ucznia. Pomagała mi przy przygotowaniu do egzaminu CPE dzięki czemu uzyskałam świetny wynik (zwłaszcza z use of English - dziękuję:). Dysponuje różnorodnymi materiałami i jest zawsze przygotowana do lekcji. Bardzo polecam, szczególnie tym nastawionym na cele językowe!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Pełen profesjonalizm, świetny kontakt z uczniem.
Po 2 miesiącach pracy z P. Angeliką moja córka poprawiła ocenę z dostatecznej na dobrą.
Polecam

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2018

Strasznie się cieszę, że trafiłam na taką korepetytorkę jak Angelika, co nie jest łatwe w wśród tysięcy ogłoszeń, co sama doświadczyłam mając zajęcia z różnymi osobami, podającymi się za korepetytorów. To naprawdę świetny nauczyciel, profesjonalnie przygotowany do prowadzenia zajęć. Podchodzi indywidualnie do potrzeb uczniów i tak prowadzi zajęcia, że jest to czysta przyjemność, zero stresu. Moje lekcje są nastawione na konwersacje i po 10 miesiącach zajęć nie mam już większych problemów, żeby przez 1,5 h rozmawiać po angielsku na różne tematy. Polecam gorąco!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2018

Serdecznie polecam! Angelika jest zawsze przygotowana do zajęć, ma szeroką wiedzę oraz jest otwarta na potrzeby ucznia, do których dopasowuje program nauczania.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2018

Naprawdę ciężko znaleźć tak kompetentnego i zaangażowanego nauczyciela angielskiego jak Angelika. Uczy tego jak posługiwać się językiem w każdym miejscu i sytuacji. Przygotowane przez nią materiały są zawsze bardzo ciekawe i dostosowane do poziomu języka. Po roku lekcji angielskiego z Angeliką mogę śmiało powiedzieć, że konwersacja w języku angielskim nie stanowi już dla mnie żadnego problemu. Zdecydowanie jest to najlepsza nauczycielka angielskiego jaką poznałam i godna rekomendacji :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2018

Super nauczycielka :) zawsze swietnie przygotowana do zajec, widac ze zalezy jej na postepach ucznia, zawsze usmiechnieta i mila :) duzy nacisk na mowienie - mega plus!!! polecam bardzo!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2018

Świetne zajęcia! Pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie w każdą lekcję. Zależało mi przede wszystkim na pokonaniu bariery mówienia i na tym się skupiliśmy. Nawet nie wiem kiedy, zaczęłam mówić bez problemu. Zdecydowanie polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2018

Gorąco polecam! Prawdziwy nauczyciel - tłumaczy, wymaga, a przede wszystkim ma wiedzę. Lekcje były prowadzone w super atmosferze - mimo bardzo dużej ilości materiału, który chciałam przerobić. Dzięki korepetycjom z Panią Angeliką bez problemu zdałam egzamin na poziomie C1. Serdecznie dziękuję i polecam wszystkim :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2018

Z czystym sercem mogę polecić Pani Angelike ! Dzięki niej mój angielski wskoczył na o wiele wyższy poziom niż wcześniej, przez co mogę się nim swobodnie posługiwać praktycznie w każdej sytuacji. Podczas zajęć czułem że jestem traktowany indywidualnie, a metody nauki były dobierane w taki sposób aby ułatwić mi przyswajanie wiedzy. Po każdych zajęciach dostawałem dużo dodatkowych zadań dzięki czemu mogłem przećwiczyć zdobytą wiedzę ponadto na każdych zajęciach prowadziliśmy rozmowy na różne tematy, dlatego jeżeli potrzebujesz podszkolić się w mówieniu po angielsku to dobrze trafiłeś! Podsumowując, Pani Angelika to najlepsza korepetytorka jaką miałem.

avatar
Bernarda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2018

Andżelika to bardzo dobry nauczyciel. Absolwentka filologii angielskiej z dyplomem CPE i świetnym przygotowaniem pedagogicznym To ważne, bo w czasie kiedy wiele osób próbuje swoich sił udzielając korepetycji, jest osobą zdecydowanie wyróżniającą się profesjonalizmem i kierunkowym wykształceniem. ZAWSZE punktualna i przygotowana do lekcji. Bardzo wymagająca ale jednocześnie elastyczna w podejściu do ucznia. Bardzo dobrze pracuje się z nią realizując założony plan, jest systematyczna i konsekwentna. Jej umiejętności językowe są na bardzo wysokim poziomie, bliskim poziomowi wykształconego native speakera. Ma ogromny zasób słownictwa, idiomów i zwrotów. Świetnie i bardzo zrozumiale tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia gramatyczne. Jest przy tym niezwykle sympatyczną i otwartą osobą. Chwali postępy, ale nie ma też problemów ze wskazaniem popełnianych błędów i omawianiem ich. Lekcje z nią mijają bardzo szybko, atmosfera jest przyjazna i ciepła, często ma się wrażenie że jest się na przemiłym spotkaniu z dobra koleżanka.
Świetny nauczyciel!

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2018

Najlepszy nauczyciel angielskiego z jakim się spotkałem, a przerobiłem kilku. Przede wszystkim indywidualne podejście do ucznia, świetne metody nauczania - skrupulatne zapisywanie przez Andżelikę błędów i omawianie ich na każdych zajęciach pozwalają skutecznie eliminować pomyłki językowe i przełamywać barierę mówienia. Pomimo, że zacząłem naukę angielski dość późno, dzięki Andżelice wskoczyłem na poziom który pozwala mi odbywać spotkania biznesowe po angielsku bez najmniejszego problemu, bardzo polecam !

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2018

Angelika to wspaniały, ciepły człowiek i profesjonalny nauczyciel. Lekcje z nią zawsze są ciekawe i bogate w różnorodne materiały. Mocną stroną Angeliki jest kształcenie umiejętności konwersacyjnych, pomogła mi w przełamaniu blokady przed mówieniem. Na zajęciach panuje swobodna i przyjemna atmosfera, szczerze polecam wybranie tych korepetycji. :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2018

Angelika to świetny nauczyciel, z łatwością nawiązuje kontakt z uczniem, dzięki czemu skutecznie motywuje do pracy. Duży nacisk na komunikację sprawił,że oboje z ówczesnym chłopakiem, a dziś mężem otworzyliśmy się i zaczęliśmy płynniej mówić po angielsku :) co ważne, podczas każdej konwersacji, Angelika wyłapuje wszystkie błędy, które potem dokładnie omawiamy.
Jak najbardziej polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2018

Bardzo się cieszę, że 1,5 roku temu przypadkowo znalazłam ogłoszenie Pani Angeliki. Jest mega sympatyczną osobą, dzięki której przełamałam barierę mówienia po angielsku. Zajęcia są dostosowane do potrzeb ucznia, przygotowane na podstawie aktualnych zagadnień, dzięki temu nigdy nie są nudne. Także dużo ćwiczeń gramatycznych i mówienia. Zawsze można poprosić o ponowne wytłumaczenie tematu czy pomoc z innym zadaniami (w moim przypadku z uczelni). Gorąco polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2016

Te lekcje to czysta przyjemność. Angelika jest zawsze uśmiechnięta, ale bardzo rzeczowa i wymagająca w taki motywujący sposób. Przy niej przełamałem barierę mówienia, choć naprawdę od lat się z tym borykałem. Dużą zaletą zajęć jest to, że nie są monotematyczne. Rozmawiamy o wszystkim i poszerzamy słownictwo na każdej lekcji, a podczas dyskusji Angelika dyskretnie zapisuje moje błędy i potem je analizujemy i poprawiamy. Myślę, że to świetna metoda, bo mówić poprawnie. Poza tym różnorodne materiały (lektorka zawsze daje je do domu). Polecam

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2016

Uczę się z Angeliką od ponad 3 lat. Pani Angelika to osoba na wskroś profesjonalna. Zawsze przygotowana do zajęć, punktualna, a co najważniejsze świetnie przekazuje wiedzę i ma pasję do nauczania. Jej zajęcia są kreatywne i dynamiczne ale zawsze tempo dostosowane do ucznia. Na lekcjach Angeliki nie ma ślęczenia nad nad ćwiczeniami gramatycznymi, za to są dialogi, scenki, filmiki i duuuużo mówienia. Po każdej lekcji mam poczucie, że nauczyłam się czegoś nowego. Dzięki pomocy Angeliki zdałam CAE na ocenę B, a co ważniejsze, swobodnie posługuję się angielskim w pracy.
Z czystym sumieniem polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.