Ostatnia aktywność:
11 dni temu
Online
Poznań
Trzcianka
Piła
Wrocław
Czarnków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Gra na instrumentach70 - 80 / 45 min

Angelika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Zawodowa aktorka i wokalistka, absolwentka Państwowego Studium Piosenkarskiego im. Czesława Niemena w Poznaniu udzieli lekcji śpiewu , emisji głosu, kształcenia słuchu, pianina, aktorstwa. Nauka emisji głosu nawet od podstaw. Przygotowanie do konkursów i festiwali piosenek , egzaminów , programów muzycznych. Zajęcia z towarzyszeniem akompaniamentu pianina lub gotowych podkładów. Indywidualne podejście do każdego ucznia.Zajęcia zarówno dla osób początkujących jak i już posługujących się głosem. W razie pytań proszę o kontakt mailowy lub przez stronę.Udzielę wszelkich dodatkowych informacji.

*O mnie *

Angelika Kozak - zawodowa wokalistka , aktorka , pianistka , tancerka. Zawodowo i z wykształcenia, aktorka scen muzycznych. Od kilku lat prowadzę zajecia i warsztaty z emisji glosu, śpiewu, aktorstwa czy pianina z dziecmi jak i mlodzieżą. Zajecia odbywają się indywidualnie i w grupach.  Od lat jestem związana z muzyką , na scenie występowałam już w wieku 5 lat zdobywając liczne nagrody na wielu konkursach i festiwalach piosenek o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym w Polsce i za granicą , aż do teraz m.in. : Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie , Międzynarodowy Festiwal Piosenki w Trzebiatowie , Ogólnopolski Festiwal Piosenki Wygraj Sukces , Ogólnopolski Festiwal Piosenki w Jarocinie , Ogólnopolski Festiwal Piosenki Morskiej w Gdańsku i Świnoujściu , Ogólnopolski Festiwal Piosenki w Szczecinie i wiele wiele innych. Mając 7 lat zostałam laureatka w programie Od przedszkola do Opola - piosenki karnawałowe z Robertem Rozmusem. Ukończyłam Szkołę Muzyczną I stopnia w Pile w klasie fortepianu, Państwowe Studium Piosenkarskie im. Czesława Niemena w Poznaniu, specjalność musical. Posiadam także liczne certfyikaty i szkolenia, umożliwiające pracę z dziećmi i młodzieżą. Posiadam duże doświadczenie w pracy na scenie jak i jako nauczyciel. Zapraszam do kontaktu :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2008 - 06.2012
Zespół Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Pile I stopień
fortepian
09.2019 - 06.2022
Studium Piosenkarskie im. Czesława Niemena w Poznaniu
wokalno-aktorski (musical)
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2024

Moja córka uwielbia zajęcia z Panią Angeliką. Spotykamy się regularnie już od 3 lat i widzimy jak Kasia się rozwija, dziękujemy za możliwość udziału w konkursach i koncertach. Bardzo dużo zawdzięczamy Pani Angelice i polecamy! :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2023

Pracujemy już dłuższy czas z Angelika i czuje jak z każdymi zajęciami rozwijam się coraz bardziej. Tyle wyrozumiałości i spokoju przy moich początkowych problemach nie miał jeszcze nikt. Szukałam odpowiedniego trenera głosu i w końcu znalazłam. Zajęcia z Angelika, pozwoliły mi się otworzyć i zrozumieć, ze spiew to nie sama melodia i tekst. Po roku współpracy jestem w stanie zaśpiewać utwory, o których wcześniej nawet nie myślałam. Z całego serca polecam zajęcia z Angelika, naprawdę warto poświecić czas i chęci! Jest kompetentna i wie co robi, nie forsuje głosu i widzi kiedy przestać żeby nie zaszkodzić a pomoc. Nic nie stracicie, tylko skorzystacie, a kto wie może wasza trenerka odkryje nowe talenty.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.