Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Garwolin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć!
Masz kłopot z angielskim przed maturą, na studiach, lub w pracy? Musisz szybko i sprawnie przygotować się do obowiązkowych egzaminów przed końcem semestru czy przed końcem okresu próbnego? 

Zapraszam na przyspieszone, intensywne kursy powtórkowe, które pomogą Ci skutecznie przygotować się do tych egzaminów. Indywidualne zajęcia, efektywne materiały. Zajęcia dostosowane potrzeb i poziomu każdego ucznia. Lekcje w Garwolinie. Cena za zajęcia 60 zł minimum 75 min. 

Zarezerwuj terminy już dziś.

Mam bardzo dobre wyniki pracy z uczniami mającymi zaległości w nauce i chcącymi doszlifować język. Specjalizuję się w przypadkach niełatwych, skomplikowanych a nawet beznadziejnych. Wiem jak nauczyć angielskiego!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.