Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Garwolin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Powitaliśmy nowy rok szkolny, zapraszam więc na lekcje j. angielskiego w Garwolinie. Indywidualne korepetycje z zakresu liceum, gimnazjum, szkoły podstawowej czy studiów. Przygotowania do matury, egzaminów i certyfikatów. Duża skuteczność. Ciekawie prowadzone zajęcia, zawsze dostosowane do poziomu i potrzeb każdego ucznia. Lekcje prowadzę w Garwolinie, rejon Czyszkówek. Cena za zajęcia: 60 zł. Jedna lekcja to min. 60- 75 min.

Ostatnie wolne terminy.

Mam bardzo dobre wyniki pracy z uczniami mającymi zaległości w nauce i chcącymi doszlifować język. Specjalizuję się w przypadkach niełatwych, skomplikowanych a nawet beznadziejnych :) Wiem jak nauczyć j. angielskiego. Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.