Angelika Jaskuła

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Kęty
Bielany
Wilamowice
Osiek
Czaniec
Oświęcim
Malec
Brzeszcze
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam,
Oferuję naukę jazdy konnej na własnych koniach oraz Państwa, na wszystkich poziomach zaawansowania - od oprowadzanek, jazdy rekreacyjne po sport na poziomie amatorskim. Możliwe także przygotowanie do odznaki brązowej oraz wyjazdy terenowe, rajdy, udział w zawodach towarzyskich. Jestem otwarta na nowe propozycje współpracy oraz cały czas dokształcam się w tematyce biomechaniki i anatomi. Jestem z zawodu hodowcą koni i zoopsychologiem, mam za sobą liczne wygrane zawody towarzyskie na poziomie L w skokach przez przeszkody, mam ukończony kurs z międzynarodowym certyfikatem Kinesio - z zakresu tapingu, pomogę poradą w behawiorze młodych koni, a także po kursie masażu koni i ziołolecznictwie, odznaki turystki jeździeckiej górskiej. Coś tam wiem i coś tam umiejętności posiadam, dlatego zapraszam do próbnej współpracy :) 
Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszym fb - Ranczo PJG. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2023

Polecam z całego serca! Pani Angelika z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością wykonuje swoją pracę. Jestem pełna podziwu.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.