Anna Koprowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kielce (KSM)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Na
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2016

Chodziłam na korepetycje do kilku różnych korepetytorów. Za najlepszą korepetytorkę uważam panią Annę. Pani A jest profesjonalistką w każdym calu. Widać jej zaangażowanie, solidne przygotowanie do każdych zajęć, zorganizowane materiały do ćwiczeń, jak również pokój przystosowany do udzielania korepetycji. Pani A potrafi przekazać dużo wiedzy w prosty sposób, oraz zmotywować do nauki. Jest osobą bardzo konkretną. Naprawdę polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.