Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Online
Mysłowice
Katowice
Sosnowiec
Siemianowice Śląskie

Natalia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Natalia

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 10.2010
Wyższa Szkoła Lingwistyczna w Częstochowie
Magister
Filologia germańska
10.2008 - 06.2011
Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu
Licencjat
Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne
10.2011 - 06.2013
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Nauczanie języka polskiego jako obcego
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2019

Pani Natalia przez cztery lata w czasie nauki w gimnazjum/liceum udzielała korepetycji mojemu synowi. Jest bardzo miłą i sympatyczną osobą zawsze przygotowaną do lekcji. Dzięki lekcjom z panią Natalią Łukasz bardzo dużo się nauczył i uporządkował swoją wiedzę. Z ucznia trójkowego awansował do piątkowego :)
Podczas lekcji pani Natalia w sposób przystępny tłumaczyła zasady gramatyki i ćwiczyła z synem słownictwo motywując go do mówienia. Przygotowywała również syna do egzaminu dla dzieci Goethe-Zertifikat A1 i A2 Fit in Deutsch z bardzo dobrym rezultatem. Polecam lekcje z panią Natalią :)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2014

Naprawdę super nauczyciel godny polecenia :-) potrafi wytłumaczyć bardzo dobrze i zrozumiale każde zagadnienie z języka niemieckiego do tego sympatyczna i miła osoba. Pozdrawiam mało pojętny uczeń :-)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2011

dzięki Pani Natalii niemiecki przestał być dla mnie problemem:)))!!!wyjątkowo miły nauczyciel,oby takich jak najwięcej:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.