Angelika Szymczak-Kranik

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Koluszki
Łódź
Brzeziny
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnejoraz oligofrenopedagogie. Wychodzac na przeciw obecnej sytuacji, która sprawia iż, dzieci mają utrudniony proces edukacji spowodowany zdalnym nauczaniem. Oferuję pomoc zarówno w odrabianiu prac domowych jak i w wyrównywaniu braków z zakresu edukacji wczesnoszkolnej klasy 0-3. Czytanie, bezbłędne pisanie, liczenie, sprawne posługiwanie się tabliczką mnożenia. Przygotuję także Twoje dziecko do rozpoczęcia nauki w szkole ćwicząc z nim literki i cyferki. Prowadzę również zajęcia kompensacyjne - terapię pedagogiczną dla dzieci z różnymi problemami np. zespol Downa, Autyzm, upośledzenie lekkie. Cechą szczególną moich zajęć jest nauka przez zabawę. Tworzę z dziećmi przyjazną relację opartą na zaufaniu. :)  Serdecznie zapraszam, preferowany kontakt telefoniczny. Można wysłać wiadomość smsem, oddzwonię 728-546-858.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.