Angelika Małecka

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Toruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski25 - 30 / 60 min

Angelika Małecka

Opis ogłoszenia

Język polski to najwspanialszy z przedmiotów  nauczanych w szkole. Jeśli nie zgadzasz się z pierwszym zdaniem to zajęcia ze mną sprawią, że zmienisz swoją opinie.  ;)  Kocham literaturę polską oraz nasz szlachetny i trudny język. Na lekcje zapraszam każdego, kto chciałby głębiej wniknąć w materię tego cudownego języka. Moje zajęcia staram się opierać na kreatywnych konceptach, jednak nauka,  zawsze pozostanie nauką,   także nie wykluczam solidnej pracy ;).  Z chęcią pomogę w pracach pisemnych, nauce do egzaminu maturalnego,  ośmioklasity,  uzupełnianiu bieżących wiadomosci. Zapewniam, że posiadam wszystkie potrzebne materiały, notatki oraz jestem uzbrojona w przeróżne ‘vademeca’.  Mam doświadczenie w pracy z dziećmi oraz młodzieżą, także podejście adekwatne do wieku - gwarantowane.  Oferuje przyjemną i owocną współpracę! Do zobaczenia ! 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.