Angelika Ślęczkowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kielce (centrum)

Opis ogłoszenia

Z przyjemnością pomogę osobom chcącym rozszerzyć lub uzupełnić wiedzę z przedmiotów historia i wiedza o społeczeństwie. Jestem absolwentką UJK w Kielcach Posiadam przygotowanie pedagogiczne. Obecnie mieszkam w Francji, więc zapraszam na zajęcia przez skype :) Piszę także referaty, prace zaliczeniowe itp.
Więcej informacji pod numer tel: 669 524 303 lub +330753536464

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.