Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Olá!

Jeśli interesuję Cię pogłębianie wiedzy z pasjonatką języka portugalskiego i całej kultury związanej z krajami portugalskojęzycznymi, z przyjemnością Ci pomogę :)
Jestem filologiem iberyjskim (j. portugalski z j. hiszpańskim) , pedagogiem , jak również absolwentką kierunku mediteranistyka .

Uwielbiam nauczać innych i dzielić się wiedzą z moimi uczniami.
Będę Ci pomocna przy przełamaniu bariery językowej, a także wspólnie zwiększymy Twoją komunikatywność w tym języku.
Zapewniam wszelkie materiały do nauki oraz pierwszą lekcję próbną .

Udzielam korepetycji od ponad 4 lat. Posiadam doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Zapraszam serdecznie! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2016
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Magister
Filologia iberyjska (j. portugalski i j. hiszpański); Pedagogika Specjalna, Wczesnoszkolna i Przedszkolna
10.2011 - 07.2014
Katolicki Uniwersytet Lubelski
Licencjat
Mediteranistyka
Kursy i szkolenia
06.2018
Centrum Języka i Kultury Polskiej dla Polonii i Cudzoziemców w Lublinie
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2018

Angelika jest świetną nauczycielką. Lekcje z nią to prawdziwa przyjemność, a do tego szybko można zauwazyć efekty. Po kilku miesiącach lekcji z nią zaczęłam czuć się swobodnie mówiąc po portugalsku , a poza udało mi się nauczyć zasad gramatyki. Lekcje są wyjątkowo efektywne - Angelika na każdych zajęciach wprowadza nowe zagadnienia, ale jednocześniej prowadzi rozmowę w taki sposób, żeby powtórzyć materiał, który był przerabiany wcześniej. Poza tym zawsze pyta, jakie są oczekiwania ucznia, na czym chciałby się skupić i w czym nie czuje cię pewnie. Zdecydowanie najlepsza nauczycielka języka, jaką kiedykolwiek miałam. Polecam.

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2017

Polecam lekcje z Angeliką, ma świetne i profesjonalne podejście. Współpraca z nią to sama przyjemność, a efekty szybko przychodzą :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2017

Bardzo gorąco polecam zajęcia z Angeliką! Świetnie rozumie problemy ucznia, potrafi zmotywować, wytłumaczyć i przekazać wiedzę. Posiada wiele różnych materiałów do nauki, zawsze znajdzie zadania do bardziej problematycznych tematów, by móc kilka razy przećwiczyć i utrwalić wiedzę. Zajęcia przebiegają w super przyjaznej atmosferze, a oprócz gramatyki, słówek i wymowy, Angelika zna wiele ciekawostek i umie zachęcająco opowiedzieć o kulturze, muzyce i literaturze Portugalii! Lekcje z Angeliką, to była najlepsza decyzja do kontynuacji nauki języka portugalskiego! Polecam każdemu:)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2017

Zdecydowanie polecam lekcje z Angelika! .Osoba godna polecenia, cierpliwa i potrafiąca w prosty sposób wytłumaczyć rzeczy wcześniej niezrozumiałe. Zajęcia przebiegają w przyjemnej atmosferze i są bardzo ciekawe. Angelika uczy pewnego i swobodnego porozumiewania się na każdy temat. Nauka jest intensywna i wymaga systematyczności co powoduje stały kontakt z językiem hiszpańskim. Kompetenta, zawsze przygotowana sprawia, że język hiszpański sam wchodzi do głowy. Motywuje, zachęca i tłumaczy tak dobrze, że gramatyka nie stanowi już dla mnie żadnej tajemnicy, ze rozumieniem i mówieniem radzę też sobie coraz lepiej. Świetna organizacja pracy i doskonałe materiały, Gorąco polecam lekcję z Angeliką

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2016

Nigdy wcześniej nauka nie była dla mnie przyjemniejsza! Angelika to rewelacyjna nauczycielka, która w prosty i świetny sposób potrafi przekazać wiedzę a ta jest ogromna. Dotyczy ona nie tylko języka portugalskiego a także kultury, tradycji i innych ciekawostek związanych z krajami półwyspu iberyjskiego i innych jak np. Brazylia. Odpowiednio dobierze i przygotuje materiał. Wytłumaczy wszystkie niejasności. Jest cierpliwa, miła, wyrozumiała ale również wymaga co owocuje szybkim progressem w nauce. Angelika jest naprawdę godną polecenia osobą dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się cudownego języka jakim jest portugalski. Polecam mocno!!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2015

Angelika to ZDECYDOWANIE NAJLEPSZA NAUCZYCIELKA języków obcych z jaką miałam okazję współpracować. Każda lekcja z języka portugalskiego z Angeliką to prawdziwa przyjemność. Doskonale uczy i wszystko jest w stanie w prosty i logiczny sposób wytłumaczyć. Świetne przygotowanie do lekcji. Prywatnie bardzo miła i ciepła osoba, z którą na wiele tematów można porozmawiać. Dzięki Angelice mój poziom znajomości języka portugalskiego znacznie się rozwinął i osiągnęłam duże postępy. UWIELBIAM lekcje z Angeliką! Zdecydowanie polecam!!!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2014

JĘZYK ARABSKI - zdecydowanie polecam!!!!! :)
Angelika jest absolutnie jedną z najlepszych nauczycielek języka, z jakimi zdarzyło mi się pracować. Posiada dużą wiedzę na temat arabskiego, kultury, religii i rejonów geograficznych i potrafi ją przekazać w bardzo prosty i zrozumiały sposób. Potrafi dopasować program, tempo i poziom zajęć do ucznia, co jest ogromnie ważną umiejętnością. Przy okazji, jest także bardzo cierpliwą, ciepłą i sympatyczną osobą, co sprawia, że na każdą kolejną lekcję leciałam jak na skrzydłach. I z przyjemnością odrabiałam zadania domowe :)
Podsumowując: wiedza, profesjonalizm, umiejętność nauczania, wspaniała osobowość, a przy tym naprawdę przystępna cena. Jak najbardziej warto!!!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.