Angelika Śmietana

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice
Sosnowiec
Mysłowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam,
Jestem absolwentką liceum. Korepetycji udzialam od 2 lat. Jestem gotowa pomóc w odrabianiu prac domowych, nauce czytania, pisania lub liczenia. Mogę również pomóc z zadaniami z języka angielskiego jeśli będzie taka potrzeba. Jestem cierpliwa, wyrozumiała i łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi. Zajęcia w formie stacjonarnej najlepiej z dojazdem do ucznia.Osoby zainteresowane, proszę o kontakt w formie wiadomości SMS, ja oddzownie.
Cena zależy od lokalizacji. 

Dostępność

Poniedziałek13:00 - 20:00
Wtorek13:00 - 20:00
Środa13:00 - 20:00
Czwartek13:00 - 20:00
Piątek13:00 - 20:00
Sobota14:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.