Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Kędzierzyn-Koźle
Strzelce Opolskie
Opole
Nysa
Lublin
Świdnik
Gliwice
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia120 / 60 min

Angelika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/5119 opinii

Opis ogłoszenia

Hej :) Jestem lekarzem weterynarii i już od 10 lat pokazuje moim uczniom, że tak znienawidzony przedmiot jak chemia, można zrozumieć i naprawdę polubić.

NABÓR MATURZYSTÓW MATURA 2023 ostatnie 2 miejsca korepetycje online przez Skype z użyciem tabletu graficznego. korepetycje stacjonarne: Lublin Wrotków

Masz dość tego, że nauczyciel ze szkoły nie potrafi wytłumaczyć Ci w sposób zrozumiały zagadnień, których dotyczy lekcja? Masz dość nudnych lekcji z których nic nie wynosisz? Uważasz, że chemia do niczego Ci się w życiu nie przyda? Nic bardziej mylnego!!!
Jeśli masz kłopoty z zadaniami, układaniem reakcji, pisaniem wzorów lub chcesz poszerzyć swoją wiedzę w zakresie nauk chemicznych, to serdecznie zapraszam. 
Nie musisz się stresować:) Jestem osobą cierpliwą i pogodną, wiec mogę tłumaczyć tak długo, aż zrozumiesz. 
Chętnie pomogę uczniom ze szkoły podstawowej, szkół średnich czy też studentom. Oferuje rzetelne przygotowanie do sprawdzianów , egzaminu ósmoklasisty , matury , kolokwiów , egzaminów Serdecznie zapraszam :)

wyniki matury 2021 moich uczniów:

88%, 88%, 86%, 83%, 72%, 62%, 59%

Korepetycje indywidualne 120 zł / 1h

Korepetycje grupowe:
- gdy 2 osoby - 75 zł od osoby / 1h

Oferuje korepetycje w moim miescu zamieszkania: Lublin dzielnica Wrotków    Obecnie głównie przez internet on-line  chemia przez skype / chemia przez skypa

Matura chemia on-line  

nr. tel. 733-233-339

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2019
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
weterynaria
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 119
avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2023

Polecam korepetycje z Panią Angeliką, lekcje odbywają się w miłej atmosferze. Chemia jest w przystępny sposób wytlumaczona, ćwiczenia dokładnie omówione.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2022

Polecam. Super osoba i nauczyciel.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2022

Dzień dobry. Miałam przyjemność pobierać korepetycje z chemii, dokładniej z reakcji redox na studiach u Pani Angeliki. Jedna godzina wystarczyła, aby z powodzeniem poradzić sobie na egzaminie zdawanym na uczelni. Szczerze polecam Panią Angelikę jako nauczyciela i korepetytora. Jest wyjątkową specjalistką od chemii i potrafi doskonale nawiązać kontakt z uczniem/studentem jak i przekazywać skutecznie wiedzę na ciężkie chemicznie tematy. Pozdrawiam.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2022

Polecam z całego serca zajęcia. Prowadzone w przyjemnej atmosferze i co najważniejsze, z pasją.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2022

Polecam Panią Angelike z całego serca, dzięki wspólnym korepetycją przyswajanie wiedzy z chemii stało się przyjemnością, zajęcia były prowadzane w przyjemnej i miłej atmosferze a materiał był tłumaczony w jasny i przejrzysty sposób, dzięki czemu nawet najtrudniejsze zadania obliczeniowe nie sprawiały większych problemów. Po zajęciach otrzymywałam notatki, które pozwalały w szybki sposób powtórzyć najważniejsze informacje. W każdej chwili można było liczyć na pomoc Pani Angeliki, która wykazywała się dużą cierpliwością tłumacząc wszystko krok po kroku. Pani Angelika była nie tylko nauczycielem ale także mentorem, sprawiła że uwierzyłam w swoje możliwości i potrafiła zmotywować mnie do pracy, zwłaszcza w tym trudnym okresie przygotowywania do matury z chemii. Nawet po zakończeniu zajęć mogę w dalszym ciągu liczyć na pomoc Pani Angeliki w każdej kwestii za co jestem jej bardzo wdzięczna. Mogę szczerze polecić powiedzieć, że jest to najlepsza korepetytorka jaką miałam okazje spotkać!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Pani Angelika jest bardzo cierpliwą i sympatyczną osobą. Lekcje są prowadzone w przemiłej atmosferze a każde zagadnienie, nawet te najtrudniejsze jest tłumaczone w bardzo przejrzysty i łatwy do zrozumienia sposób!
Na pomoc i wsparcie od Pani Angeliki mogłam liczyć o każdej porze dnia za co jestem bardzo wdzięczna :)
Serdecznie Polecam!!

avatar
Walentyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2022

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Panią Angelikę, która potrafiła pokazać mi, że chemia to nie taka czarna magia jak mi się wydawało. Dzięki jej podejściu i atmosferze, którą stwarza na lekcji nigdy nie stresowałam się o coś dopytać, czy przyznać, że czegoś nie rozumiem. Jest cierpliwą, zaangażowaną i pomocną nauczycielką przekazującą chemiczną wiedzę w sposób przystępny i zrozumiały. Potrafi dotrzeć do najbardziej opornych!

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2022

Serdecznie polecam korepetycje z Panią Angeliką! Dzięki miłej atmosferze na zajęciach i anielskiej cierpliwości Pani Angeliki zrozumiałam najtrudniejsze zagadnienia z chemii, co pozwoliło mi uzyskiwać świetne wyniki w szkole, a ostatecznie satysfakcjonujący wynik na maturze. W czasie lekcji zagadnienia były szczegółowo omawiane oraz rozpisywane, dzięki czemu po zajęciach miałam dostęp do kolorowych (idealnych dla wzrokowców!) notatek, do których mogłam w każdej chwili wrócić, by utrwalić materiał. Cieszę się, że miałam okazję współpracować z tak sympatyczną, a zarazem wymagającą korepetytorką jak Pani Angelika :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2022

Gorąco polecam Panią Angelikę. Postanowiłam poprawić wynik matury z chemii po 4 latach i tak też się stało! A to wszystko z pomocą nieocenionej Pani Angeliki. Każde zajęcia były solidnie przeprowadzane z ogromną ilością zadań i notatek ( notatki przejrzyste, kolorowe - zawsze można było do nich wrócić i odświeżyć wiedzę ) Gdy czegoś nie rozumiałam Pani Angelika próbowała mi to wytłumaczyć tak, aż w końcu było to dla mnie łatwe. W gorszych dniach zawsze mogłam liczyć na wsparcie i motywacje, która dawała mi kopa do pracy. Takiej korepetytorki życzę każdemu, bo oprócz tego że świetnie nauczy Was chemii jest też świetną osobą jako człowiek z którym można porozmawiać na każdy temat!

avatar
Estera
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

Korepetycje z Angeliką są świetnym rozwiązaniem przed maturą z chemii. Zajęcia są zaplanowane, aby powtórzyć cały licealny materiał do maja. Szczególnie istotne jest rozwiązywanie zadań, a Angelika dokładnie tłumaczy nawet najtrudniejsze z nich w łatwy i przystępny sposób. Dzięki niej udało mi się przerobić kilka zbiorów zadań i arkusze maturalne.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

Gorąco polecam korepetycje u Pani Angeliki! Dzięki tym korepetycjom uwierzyłam że mam szansę przystąpić do matury z chemii aby dostać się na upragniony kierunek studiów. Super notatki, sumienne i indywidualne podejście do ucznia oraz jak i przede wszystkim tłumaczenie chemii tak aby była łatwa przyjemna i zrozumiała. Po chemii w szkole bardzo zraziłam się do tego przedmiotu a wyniki nauki wcale nie zachęcały, dzięki Pani Angelice polubiłam ten przedmiot i pragnęłam go zrozumieć! Uważam że korepetycje te są strzałem w dziesiątkę i jeżeli miałabym jeszcze raz wybrać to bez wachania wybrałabym właśnie te korepetycje!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Z całego serca polecam zajęcia z Angeliką! Jest ona nie tylko świetną korepetytorką, która sprawiła, że chemia przestała być dla mnie czarną magią, ale i przesympatyczną osobą, do której z ogromną przyjemnością przychodzi się na zajęcia. Angelika tłumaczy zagadnienia w bardzo przystępny sposób, jest cierpliwa, wymagająca w pozytywnym tego słowa znaczeniu - przy niej człowiek chce się uczyć i sam podnosić sobie poprzeczkę! Do tego po każdych zajęciach dostawałam piękne notatki, stworzone indywidualnie do moich potrzeb! Chemia z Angeliką to był strzał w dziesiątkę; w 9 miesięcy z totalnego humanisty zrobiła ze mnie fana chemii, do tego stopnia, że furtka na wymarzoną weterynarię stoi przede mną otworem! :-)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Bardzo polecam. Chemia stała się bardziej logiczna, a zadania aż chętniej się robiło, ponieważ na zajęciach wszystkie bariery były rozbijane w drobny mak. :)

avatar
Matzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Serdecznie polecam. Pani jest bardzo sympatyczna. Od razu przechodzi do konkretów i nie próbuje wytapiać czasu. Nie stara się też naciągać na pieniądze, co robi wielu korepetytorów, iak widzi, że coś jest dla ciebie łatwe mówić dopiero to i przechodzi do trudniejszych rzeczy.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panią Angeliką! Super atmosfera. Bardzo ceniłam cierpliwość i spokój na zajęciach. Podobał mi się interaktywny sposób prowadzenia zajęć. Jestem przekonana, że dzięki pomocy Pani Angeliki uzyskałam tak dobre wyniki!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2022

Bardzo dziękujemy za okazaną pomoc. Dzięki Pani Angelice nasza córka w ciągu dwóch miesięcy nadrobiła zaległości z chemii za cały rok. Bardzo polecamy Panią!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2022

Bardzo polecam tą nauczycielkę. Nigdy z chemią nie było mi po drodze. W ostatniej klasie liceum niestety byłem zagrożony z tego przedmiotu i aby zdać musiałem poszukać pomocy. Bardzo żałuję, że wcześniej nikt nie przedstawił mi tego przedmiotu w sposób tak ciekawy jak to zrobiła Pani Angelika. W ciągu 4h nauczyłem się potrzebnych zagadnień i udało mi się uniknąć poprawki. Jeszcze raz polecam bo zajęcia są bardzo fajnie prowadzone i dostałem po nich super notatki.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2022

Solidna, trafiająca do zbuntowanych nastolatek, bardzo dobrze przekazuje wiedzę. Młodzi chłoną jak gąbka wodę. Notatki przydają się potem do nauki. Nie wiem czy polecić....nie będzie potem terminów:) POLECAM! :))

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2022

Mnóstwo motywacji, tysiące zrobionych zadań, kilkadziesiąt rozwiązanych arkuszy maturalnych, miliony wymienionych wiadomości i setki stron pięknych notatek! To chyba recepta na świetne przygotowanie do matury. Jeśli tak jak ja szukasz nauczyciela, trenera i motywatora w jednej osobie to Angelika jest najlepszym wyborem. Polecam serdecznie i dziękuję za półtorej roku współpracy.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2022

Zajęcia na bardzo wysokim poziomie, polecam bardzo.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2022

Zdecydowanie polecam zajęcia u Pani Angeliki :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2022

Bardzo polecam korepetycje z Panią Angeliką. Wiedza jest przekazywana w sposób zrozumiały i specjalnie dostosowany do poziomu wiedzy ucznia. Czas jest wykorzystywany w 100 procentach i w jedną lekcję da się naprawdę dużo zrobić.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2022

Gorąco polecam korepetycje z Panią Angeliką, która jest bardzo miła, sympatyczną i pogodną osobą. Ma niezwykłą wiedzę ale co bardzo ważne umiejetność przekazania jej swoim uczniom. Ma ogrom cierpliwości i zawsze znajdzie sposób aby przekazać wiedzę w sposób dopasowany do ucznia. Posiada bardzo różne metody tłumaczenia materiału co bardzo pomaga w zrozumieniu nawet najbardziej skomplikowanych tematów. Dodatkowo zawsze znajduje czas dla swojego ucznia nigdy nie zawodzi. Posiada mnóstwo zadań, materiałów dodatkowych z którymi dzieli się z uczniami. Mimo moich trudności z chemią lekcje były przyjemnością, a indywidualne podejście i ciągła motywacja do nauki pozwoliła mi zrozumieć materiał i czuć się w nim pewnie. Jestem bardzo wdzięczna Pani Angelice. Polecam z całego serca!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2021

Pani Angelika posiada ogromną wiedzę, dzięki czemu chemia staje się łatwiejsza. Niezwykle ważne według mnie jest również to, że Pani Angelika jest ogromnym wsparciem, daje dużo motywacji i dodaje pewności siebie dzięki czemu pisząc kartkówkę czy sprawdzian jestem pewna, że doskonale opanowałam materiał i nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć co przekłada się na zdecydowanie wyższe oceny. Naprawdę serdecznie polecam. :)))

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2021

Bardzo polecam korepetycje u Pani Angeliki ponieważ jest to nauczyciel z ogromną wiedzą, a co najważniejsze potrafi ją bardzo dobrze przekazać. Zawsze przygotowana do zajęć, otwarta na wszystkie pytania i wątpliwości, bardzo zaangażowana, a przede wszystkim podchodząca indywidualnie do każdego ucznia. Profesjonalnie prowadzi zajęcia między innymi z wykorzystaniem tablic interaktywnych. Moja najlepsza rekomendacja!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2021

Bardzo polecam korepetycje chemii z Panią Angeliką :) Lekcje są bardzo zrozumiałe i prowadzone w przemiłej atmosferze. Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu przekazanej wiedzy !!!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2021

Świetnie poświęcony czas i doskonale wytłumaczone ☺️.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2021

Pani Angelika jest bardzo cierpliwą i sympatyczną korepetytorką. Posiada bardzo dużą wiedzę i potrafi ją dobrze przekazywać. Tłumaczy w zrozumiały i jasny sposób nawet te najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane tematy. Na lekcjach u Pani Angeliki można czuć się swobodnie i bez obaw zapytać o wszystko czego nie rozumiemy. Mogę zawsze liczyć na jej pomoc, nawet jeśli w tym czasie nie mamy zaplanowanej lekcji. Jest osobą godną zaufania, wyrozumiałą i potrafi zmotywować do nauki nawet tych najtrudniejszych zagadnień. Korepetycje zaczynam i kończę z uśmiechem na twarzy. Serdecznie polecam korepetycje z Panią Angeliką

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2021

Z całego serca polecam Panią Angelikę!
Najlepsza nauczycielka chemii.
Dzięki Pani Angelice udało mi się poprawić maturę na 83% i dostać się na mój wymarzony lekarski!
Wszystko bardzo dobrze tłumaczone, tak aby zrozumieć i łączyć fakty, co bardzo pomogło mi w nauce.
Pani Angelika posiada mnóstwo notatek, książek z zadaniami, przeróżnych arkuszy dzięki czemu przerobiłam każde możliwe zadanie, które mogło pojawić się na maturze.
Pani Angelika jest przesympatyczną osobą i przede wszystkim ma niesamowicie dużą wiedzę, którą potrafi w bardzo ciekawy i przystępny sposób przekazać.
Dzięki tym wspaniałym korepetycjom polubiłam chemię i czuję się w tym temacie bardzo dobrze.
Mogłam liczyć na pomoc o każdej porze:)
Nie spotkałam lepszej korepetytorki od Pani Angeliki!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2021

Bardzo polecam Panią Angelikę jest korepetytorka z powołania!
Pani Angelika ma bardzo duża cierpliwości do uczniów i tłumaczy bardzo logicznie i w łatwy, zrozumiały sposób. Ilość zadań oraz estetycznych notatek zrobionych przez Panią Angelikę motywuje do dalszej nauki. Pani Angelika posiada przeogromną wiedzę, która potrafi przekazać. Pani Angelika świetnie przygotowuje do matury, zaczynając od podstaw potrafiła przygotować i zmotywować do dalszego działania. Warto także wspomnieć po kontakcie po maturze, Pani Angelika wytłumaczyła mi bardzo dokładnie jak ubiegać się o wgląd do matury z chemii. Pani Angelika jest korepetytorka, która jest naprawdę godna polecenia. Na korepetycje nie przychodzi się jak za karę, ale z uśmiechem na ustach i chęcią do działania. Serdecznie polecam! ❤️

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2021

Wszystkim bardzo polecam zajęcia z Panią Angeliką, były one prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze i każde zagadnienie dokładnie omówione. Pani Angelika jest świetną korepetytorką, bardzo cierpliwą i ciepłą. W prosty sposób potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia.. Dodatkowo na każdych zajęciach robi notatki, które po lekcji wysyła swoim uczniom, więc zawsze można do nich wrócić. Przerobiłyśmy chyba każdy możliwy typ zadań, dzięku czemu matura stała się o wiele łatwiejsza. Cieszę się, że mogłam współpracować z Panią Angeliką przez ten rok i wszystkich serdecznie do tego zachęcam, bo chemia z Panią Angeliką staję się o wiele ciekawsza i przyjemniejsza!

avatar
Nadine
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Jestem bardzo wdzięczna Pani Angelice za tak solidne przygotowanie do matury z chemii. W zeszłym roku uzyskałam wynik 52% ,który nie pozwolił mi się zakwalifikować na wymarzony kierunek lekarski. Pracowałam z Panią Angeliką rok czasu i w tym roku poprawiłam wynik na 88% co stanowi 98 cenyl w skali kraju. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak wielkim zaangażowaniem ze strony korepetytora.Mogłam liczyć na pomoc i szybki kontakt o każdej porze dnia. Pani Angelika ma NIESAMOWITY dar przekazywania wiedzy, motywuje do działania a przede wszystkim bardzo dobrze tłumaczy! Dziękuję

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Po roku pracy z Angeliką mogę śmiało powiedzieć, że jeszcze nigdy nie spotkałam się z osobą, która w tak przejrzysty sposób potrafiłaby wyjaśnić nawet te najtrudniejsze zagadnienia. To właśnie dzięki niej przekonałam się, że chemia, mimo że jest wymagającą dziedziną, to rozwiązywanie jej zagadnień potrafi sprawić nie tylko radość, ale i przyjemność (a połowiczne zwycięstwo możesz już nawet odbębnić wtedy, kiedy zrobisz redoks i wszystkie tleny wyjdą ci w porządku) Angelika oprócz oczywiście przekazania swojej miłości do chemii, udowodniła mi także, że zadania z legendarnej wśród maturzystów stechiometrii Pacowej to nie potwór na miarę hydry. Lekcje odbywały się w przyjemnej atmosferze, a idąc na nie, nie czułam się ani trochę zestresowana, jak to bywało w przypadku liceum. Na wszystkie moje pytania starała się udzielić klarownej odpowiedzi, służyła pomocą nawet wtedy, kiedy nie miałyśmy lekcji, a pilnie potrzebowałam notatek. Ponadto Angelika jest ciepłą osobą, niezwykle sympatyczną i bardzo wyrozumiałą. Myślę, że na medal świetnego chemika i korepetytora zasługuje również z tego powodu, że tak cierpliwie znosiła moje narzekania na zadania z OKE Poznań! :) Jeśli chodzi o Ilość zadań, dostosowywała ich liczbę do moich możliwości. Z naszych lekcji oprócz oczywistej wiedzy chemicznej, wyniosłam też poszanowanie do tego przedmiotu, nieoczywistą przyjemność z robienia zadań i teraz mogę nawet śmiało stwierdzić, że to dzięki niej pokochałam chemię. Ocena bardzo dobry to za mało, daję 6+! I każdemu życzę, aby spotkał na swojej drodze więcej korepetytorów z taką pasją, jaką ma i z jaką naucza swoich uczniów Angelika.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Pani Angelika jest bardzo miłą i cierpliwą osobą, a przede wszystkim świetną korepetytorką. Wszystko dokładnie tłumaczy, a dzięki tworzonym przez nią notatkom chemia staje się o wiele prostsza. Dzięki jej pomocy zdałam maturę z chemii na 72%. Szczerze polecam, bo warto!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Wszystkim bardzo polecam. Pani Angelika jest w prosty i zrozumiały sposób wytłumaczyła mi cały potrzebny materiał do matury. Jestem bardzo zadowolona z zajęć.

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2021

Polecam ze 100% przekonaniem. Lekcje były prowadzone w sposób jasny, zrozumiały i interesujący. Znacząco uprościły i ułatwiły przyswojenie przedmiotu. Świetny nauczyciel!!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2021

Pani Angelika jest świetnym korepetytorem, posiada dużą wiedzę, którą przekazuje w prosty i zrozumiały sposób, dodatkowo jest wyrozumiała i cierpliwa.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2021

Pani Angelika to najlepsza korepetytorka z chemii. Wytłumaczyła mi wszystko co potrzebne do matury i robiła to tyle razy ile potrzebowałam by zrozumieć. Ma dużo cierpliwości i jest bardzo wyrozumiała. Wszystkie materiały do nauki są przejrzyste i łatwe do zrozumienia. Bardzo polecam Panią Angelikę.

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Pani Angelika jest najlepszą nauczycielką na świecie. Wszystko dokładnie tłumaczy, przygotowała mnie świetnie do matury. Ma dużo cierpliwości i ogromną wiedzę, która potrafi przekazać swoim uczniom.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Pani Angelika to najlepsza nauczycielka chemii. Wytłumaczyła mi wszystko co potrzebne do matury od A do Z i robiła to tyle razy ile potrzebowałam by zrozumieć. Jest cierpliwa i wyrozumiała. Wszystkie materiały do nauki są przejrzyste i łatwe do zrozumienia.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2021

Pani Angelika świetnie prowadziła lekcje z moim synem, który uczy się w trybie edukacji zdalnej. Omówiłyśmy cel spotkań i był on rzetelnie realizowany. Lekcje były ciekawe, zawsze o czasie. Polecam!

avatar
Zachwycona mama
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2021

Dzięki Pani Angelice moja córka zaliczyła egzamin klasyfikacyjny po 7 klasie szkoły podstawowej na ocenę bardzo dobrą!!! Dla mnie bylo bardzo ważne by znaleźć dobrego, cierpliwego a zarazem przyjaznego nauczyciela dla dziecka, które dopiero zaczyna zgłębiać taki trudny przedmiot jakim jest chemia. Zajęcia z panią Angeliką to strzał w dziesiątkę. Ada jest zachwycona i nie dojść, że dostała świetną ocenę końcową to jeszcze zamierza zdawać chemię na egzaminie osmoklasisty.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2021

Pani Angelika pomogła mi w opanowaniu materiału na studiach. Dzięki jej zajęciom zaliczyłam wszystko na 5! Korepetycje z nią to sama przyjemność, Pani Angelika świetnie tłumaczy, jest bardzo zaangażowana i pomocna.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2021

Zajęcia z Panią Angeliką mogę polecić każdemu, kto szuka rzetelnego źródła wiedzy i pragnie osiągnąć najwyższe wyniki. Dzięki jej zajęciom można wiele zrozumieć i dużo się nauczyć. Pani Angelika pomoże zrozumieć wszelkie zawiłości tego przedmiotu. Po każdych zajęciach czytelne, zrozumiałe notatki, zawsze przydatne, by móc sobie powtórzyć materiał. Wspaniała i sympatyczna osoba. Kontakt bardzo dobry, gdy zachodzi potrzeba, Pani Angelika nawet późną porą poświęca swój czas, aby rozpisać i wyjaśnić to, czego nie rozumiemy. Dla niej liczy się uczeń !
Bardzo to doceniam!
Syn jest strasznie zadowolony ! - polecam skorzystać z wiedzy i doświadczenia Pani Angeliki!

Wysoki poziom, przyjemna atmosfera. Bardzo dobre podejście .
Polecam, bo warto!!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2021

Bardzo polecam korepetycje u Pani Angeliki. Wszystko tłumaczy w prosty i szybki sposób. Na lekcji jest przyjemnie i bezstresowo. Przesyłane notatki są przejrzyste i stanowią świetną powtórkę przed lekcją!

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2020

Pani Angelika bardzo pomaga zrozumieć dziedziny chemii, które wcześniej zdawały być się niewykonalne. Bardzo dobrze tłumaczy, lekcje są prowadzone w przyjemny sposób a wysyłane przez nią notatki są przejrzyste i łatwo dostępne. Super!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2020

Pani Angelika to wspaniała osoba, która nie tylko potrafi świetnie uczyć, a także w fantastyczny sposób uczy, jak patrzeć na niektóre zagadnienia zupełnie inaczej, co otwiera oczy nie tylko w dziedzinie chemii, lecz jakiejkolwiek nauki. Jest bardzo ciepłą osobą, z którą zawsze chce się uczyć. Bardzo polecam lekcje z Panią Angeliką, jeżeli ktoś chce naprawdę być solidnie przygotowany z chemii do wszelkich egzaminów, ponieważ dzięki Pani Angelice, nie tylko wie się jakie zasady panują na testach/maturze, a także, co chyba jest najważniejsze, rozumie się to, czego się uczymy. Z Panią Angeliką nie ma rzeczy niemożliwych :)

avatar
Sybilla
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2020

Polecam korepetycje z panią Angeliką która ma wspaniały dar tłumaczenia i ogromną cierpliwość a do tego przemiły głos i miła atmosfera sprawiają że aż chce się uczyć .Pani Angelika przesyła dokładne notatki do których można zawsze sięgnąć.Córa jest zachwycona.Polecam.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2020

Bardzo polecam korepetycje u Pani Andżeliki. Dokładnie tłumaczy materiał,przesyła starannie przeprowadzone notatki.Jednym słowem fachowe przygotowanie do matury oraz profesjonalnie przeprowadzone zajęcia .Dzięki wspólnej pracy polubiłam chemię i okazała się zupełnie prosta;)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2020

Pani Angelika to najbardziej cierpliwa i wyrozumiała osoba jaką znam. Dzięki niej polubiłam chemię i chodzę na lekcje z przyjemnością, bez obaw o to, że czegoś nie umiem. Pani Angelika tłumaczy tak cudownie i powoli, że każdy zrozumie. Gdy potrzebuje pomocy w zadaniu domowym, zawsze jest do mojej dyspozycji. Niesamowicie się cieszę że taka wspaniała i cierpliwa korepetytorka mnie uczy i pokazuje mi że chemia jest cudowna :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Z całego serca polecam!
Pani Angelika jest cierpliwa, życzliwa i sympatyczna, tłumaczy wszystko w bardzo prosty sposób. Korepetycje wzięłam trochę późno i z poziomu 0% matury udało mi się zdać na 70% w tak krótkim czasie! Czułam bardzo duże wsparcie od Pani Angeliki i mogę z czystym sumieniem polecić;)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2020

Polecam!!! Pani Angelika jest cierpliwa i życzliwa. Umie w bardzo dobry sposób przekazać wiedzę i zachęcić do nauki. Zajęcia są prowadzone w przyjaznej atmosferze. ;)

avatar
Użytkownik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Pani Angelika jest przesympatyczną , cierpliwą osobą.Dała mi wiarę w moje możliwości i motywuje do działania. Tłumaczy do skutku. Serdecznie polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Bardzo polecam, w pół roku z poziomu matury na 0% Pani Amgelika zrobiła ze mnie kandydatkę na uczelnie medyczne i weterynaryjne. Bardzo pozytywne nastawienie, super wsparcie

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Polecam!! Bardzo dobre przygotowanie do matury. Wszystko wytłumaczone w prosty sposób. Świetny kontakt, możliwość pytania o wszystko w każdej chwilii. Polecam serdecznie!!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Polecam! Pani Angelika w przystępny sposób pomoże Ci zrozumieć zawiłości chemiczne!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2020

Bardzo serdecznie polecam, super nauczyciel z ogromną wiedzą, zaangażowaniem i umiejętnością przekazywania wiedzy :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2020

Bardzo polecam Panią Angelikę! Wizja robienia zadań z chemii zawsze mnie przerażała, ale odkąd robię je zrozumiale dzięki Pani Angelice to sama przyjemność. Po każdych korepetycjach nowy materiał mam opanowany wręcz perfekcyjnie. Genialnie tłumaczy i ma niesamowitą cierpliwość. Lepiej nie mogłam trafić :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2020

Świetne podejście do ucznia, miła atmosfera i sympatyczna nauczycielka. Wszystko co potrzebne do dobrej nauki. Pani przejrzyscie tłumaczy wszystko co potrzebne. Wykorzystuje ciekawe metody i dostosowuje je do ucznia. Bardzo polecam, warto.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2020

Pani bardzo wyrozumiała i cierpliwa. Bardzo dobrze potrafi wytłumaczyć wszelkie zagadnienia i tematy :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2020

Korepetycje są bardzo przyjemnie i spokojnie prowadzone, a korepetytorka potrafi wytłumaczyć i zobrazować wiele rzeczy, których jak dotąd nikt mi tak świetnie nie zaprezentował

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2020

Angelika pokazała mi, że chemia nie musi być problemem, pełen profesjonalizm i genialne podejście, za co bardzo dziękuję :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2019

Świetna nauczycielka z cudownym podejściem do ucznia i ogromną cierpliwością! Bardzo polecam korepetycje u Pani Angeliki :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2019

Nie wiem jak Pani Angelika to robi, ale faktem jest to, że ma ogromny talent i umiejętność uczenia, a to rzadkie cechy wśród tych, którzy starają się uczyć innych ludzi. Podczas jej zajęć nagle WIESZ I ROZUMIESZ, czujesz, że dostajesz skrzydeł – chemia staje się prosta i zrozumiała! Z całego serca polecam Panią Angelikę, dzięki niej zaczynam lubić chemię :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2019

Polecam Panią Angelikę z całego serca! Świetne korepetycje przeprowadzone w miłej atmosferze :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2019

Pani Angelika jest świetną korepetytorką. Profesjonalnie podchodzi do lekcji, przygotowuję dobre i bardzo pomocnicze notatki, materiał jest przez nią zawsze dobrze wytłumaczony. W tym wszystkim posiada dużą wiedzę, którą potrafi przekazać, a praca z nią odbywa się w miłej atmosferze.

avatar
ANNA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2019

Polecamy panią Angelikę. Wszystko prosto wytłumaczone, super notatki do powtórzeń. Miła atmosfera, chemia przestała straszyć.

Angelika

Dziękuję bardzo za tak miłą opinię
Pozdrawiam:)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Angelika posiada bardzo dużą wiedzę którą potrafi przekazać nawet najbardziej opornym uczniom. Ponadto jest cierpliwa i wyrozumiała. Polecam w 100%!

avatar
Emilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2019

Najlepsza osoba, którą można znaleźć gdy potrzeba pomocy w przygotowaniach do bieżących sprawdzianów albo egzaminów. Dzięki niej pokochałam chemię i zdecydowanie poprawiłam swoje wyniki

Angelika

Dziękuje bardzo za tak cudowną opinię :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Bardzo gorąco polecam. Niezrozumiałe staje się zupełnie jasne i logiczne :)

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2019

Córka bardzo zadowolona . Nauczycielka świetnie uczy trudnych zagadnień i ma bardzo dobry kontakt z uczniem.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2019

Bardzo polecam panią Angelike ! W bardzo krótkim czasie mój syn przyswoił materiał z chemii,poprawił szybko zagrożenie.Jestesmy bardzo wdzięczni.Polecamy!!!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2019

Pani Angelika jest fantastyczną nauczycielką, z łatwością pomogła ułożyć w głowie całą dotychczasową wiedzę i dzięki niej dalsza nauka stała się przyjemnością. Gorąco polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
23 maja 2019

serdecznie polecam, dzięki pani Angelice polubilam chemie, tłumaczy w fajny sposób i tworzy mila atmosfere:)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Serdecznie polecam Panią Angelikę. Cudowna umiejętność przekazywania wiedzy, sumienność i wspaniałe efekty pracy z uczniem.

avatar
Marika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2019

Bardzo polecam! W tydzień udało nam się opanować materiał i bez problemu zaliczyłam egzamin, gdzie wcześniej z chemią nie miałam nic wspólnego i nawet nie znałam podstaw. :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2019

Polecam z całego serca Andżelike. Super korepetytorka. Ma bardzo dobre podejście do ucznia. Zawsze przykłada się do swojej pracy i sumiennie ja wypełnia. Polecam w 100% !

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2019

Bardzo polecam. Angelika jest bardzo cierpliwa, wyrozumiała. Potrafi jasno przekazać wiedzę i wytłumaczyć wszystko od podstaw. Mimo mojego praktycznie zerowego stanu wiedzy z chemii z jej pomocą udało mi się zaliczyć egzamin w pierwszym terminie, co na początku moiej nauki wydawało się wręcz nierealne. Jest bardzo motywująca i sprawia, ze chemia przestaje być taka straszna :)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2018

Polecam wszystkim, którzy maja problem z chemia i chcą się jej nauczyć. Jako osoba która umiała z chemii okrągłe zero, mogę zagwarantować, ze przestanie być straszna i wszystko stanie się jasne. Z czystym sumieniem polecam dla studentów zwłaszcza.

avatar
Madzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2018

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji na poziomie studiów - materiał jest bardzo dobrze tłumaczony, a przede wszystkim jasno. Angelika potrafi przekazać wiedzę oraz robi bardzo fajne notatki dla swoich uczniów, aby w razie potrzeby sami bezproblemowo mogli powtórzyć i przypomnieć sobie zrealizowany materiał na korepetycjach - co pozwala w znacznym stopniu utrwalić wiedzę :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2018

Lekcje tłumaczone są w bardzo zrozumiały sposób, dodatkowo o każdej porze mogę liczyć na pomoc telefoniczną jeśli mam z czymś problem. Na prawdę bardzo polecam!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2018

Mój syn jest bardzo zadowolony z lekcji. Pani Angelika potrafi skutecznie tłumaczyć trudne tematy, co przekłada się na dobre oceny ze sprawdzianów. Nigdy nie odmówiła nam pomocy, mimo napiętego kalendarza zawsze znalazła czas dla spotkanie z Kubą. Jest osobą słowną i odpowiedzialną. Z czystym sumieniem polecam Panią Angelikę jako korepetytorkę.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2018

Angelika jest świetną korepetytorką, bardzo cierpliwa i z dobrym podejściem do ucznia. Spokojnie tłumaczy zagadnienia nawet po kilka razy, a dzięki niej nawet najtrudniejsze zagadnienia da się opanować. Z jej pomocą pojawiły się nawet 5 z chemii, a do egzaminu podeszłam bez obaw.

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2018

Angelika jest niesamowicie cierpliwa i bardzo dobrze potrafi motywować mnie do nauki. Jeszcze do niedawna nienawidziłam chemii, każda lekcja była dla mnie koszmarem. Nic nie rozumiałam i czekałam z utęsknieniem na przerwę. Wszystko się zmieniło za sprawą Angeliki. Chodzę na korepetycje z przyjemnością. Moje oceny z chemii zmieniły się z 1 lub 2 na 4 i 5 :) Jest świetną nauczycielką. Ma do tego prawdziwe powołanie ! Łatwo można się z nią dogadać nie to co z nauczycielami ze szkoły.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2018

Angelika świetnie tłumaczy, a do tego robi bardzo przejrzyste, kolorowe notatki, z których przyjemnie jest się później uczyć :)

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2018

Posiada bardzo dużą wiedzę, i potrafi dobrze tłumaczyć. Polecam ;)

avatar
Patka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2018

Najlepsza korepetytorka! Wytłumaczy wszystko i to w taki sposob ze sama sie dziwilam ze zaczelam rozumiec chemie :) serdecznie polecam :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2018

Córka jest bardzo zadowolona. W gimnazjum miała kiepską nauczycielkę. Teraz dobrze daje sobie radę dzięki zajęciom z Andżeliką. Córka chodzi do Zamoya do klasy biol-chem.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2018

Miła i cierpliwa dziewczyna, zawsze daje z siebie 100% by osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Bardzo cieszę się że udało mi się trafić na tą korepetytorke. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2017

Bardzo polecam korepetycje u Andżeliki, która w zrozumiały sposób tłumaczy materiał. Jest sympatyczna i cierpliwa więc z przyjemnością przychodzę na kolejne korepetycje.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2017

Pani Angelika świetnie tłumaczy ma bardzo dobre podejście i bardzo milo się z nią pracuje. Wszystko jest zrozumiałe i jasne, nadrobiłam dużo zaległości i jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam u niej korepetycje.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2017

Pani Angelika jest bardzo pogodną i chętną do pracy osobą. Ma ogromną cierpliwość co jest wielką zaletą szczególnie przy trudniejszych tematach. Serdecznie polecam!!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2017

Pani Angelika to osoba o wysokiej kulturze osobistej i dużym talencie pedagogicznym, przy tym - jest bardzo ciepła i cierpliwa. Po rozpoczęciu korepetycji moja córka znacząco poprawiła oceny z chemii. Z czystym sumieniem mogę napisać, że Pani Angelika to najlepsza korepetytorka, jaką miałam okazję poznać, a z racji mojego zawodu (jestem nauczycielką) poznałam wielu korepetytorów. Gorąco polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2017

Bardzo polecam korepetycje u Andżeliki. Umie przekazać wiedzę w przystępny i zrozumiały sposób. Dzięki obszernej wiedzy umie pomóc z każdym problemem.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2017

Jestem pod wrażeniem umiejętności przekazywania wiedzy przez Panią Angelike. W godzinę moja córka opanowała I zrozumiała materiał, ktòrego przez kilka godzin lekcyjnych w szkole nie umiał wytłumaczyć nauczyciel.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2017

Pani Angelika to osoba bardzo sympatyczna, spokojna i przemiła. W sposób dostępny wytłumaczyła córce materiał i córka poprawiła klasówkę z 1 na 4. Szczerze polecam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2017

Polecam Angelike. Dobrze tłumaczy i prowadzi lekcje w miłej atmosferze. Jeśli ktoś ma problem z chemia to serdecznie polecam korepetycje u Angeliki :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2017

Świetne lekcje,serdecznie polecam.Dzięki korepetycjom od Pani Angeliki rozumiem wszystko i zaliczam wszystkie egzaminy na studiach mimo ze chemia to dla mnie nowość.Bardzo cierpliwa osoba,lekcje w miłej i luźnej atmosferze.Najtrudniejsze zadania stają się proste.Gorąco polecam wszystkim,którzy maja problem z chemia :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2017

Pani Angelika jest bardzo kompetentną osobą, w prosty i jasny sposób wytłumaczyła zagadnienia, których mój syn za nic pojąć nie mógł. Z pełną odpowiedzialnością polecam:)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2017

Serdecznie polecam Angele, bardzo dobrze tłumaczy w prosty i zrozumiały sposób..pierwsze kolokwium dzięki niej udało mi sie zaliczyć na 4,5 gdzie wcześniej nie miałam pojęcia o chemii. Jest miłą i cierpliwa osobą, ma podejście do ludzi i wie jak uczyć

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2017

Pani Angelika jest osobą godną polecenia. Dobrze tłumaczy, potrafi wyjaśnić niezrozumiałe zagadnienia.

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2017

Pani Angelika tlumaczy wszystko w prosty i latwy do zrozumienia sposob, a do tego jest bardzo mila osoba. Dzieki niej udalo mi sie wreszcie zaliczyc kolokwium z chemii! Z czystym sumieniem moge polecic ja kazdemu kto ma problemy z tym przedniotem :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2017

Witam. Polecam wszystkim Panią Angelikę. To młoda, miła i uzdolniona osoba, która bez problemu trafiła do mojej niezbyt śmiałej córki. Poprawiła oceny na 4 i 5 więc z czystym sumieniem mogę polecić wspaniałą Panią Angelikę. To nie bywałe ale dzięki Niej moja córka polubiła chemię i wybiera się na profil z rozszerzoną chemią!
Polecam gorąco

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2017

Dzięki pani Angelice zdalam bez problemu egzamin gimnazjalny i dostalam się do wymarzonego liceum na profil z rozszerzoną chemią.!
Jest super!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Bardzo długo szukałam dobrej korepetytorki i znalazłam

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Polecam! Najlepsza korepetytorka! Cierpliwa i bardzo miła. Dzięki jej pomocy poprawilam kartkówki i sprawdzany

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2017

Polecam Angelikę wszystkim osobom, które mają kłopoty z chemią! Dzięki Jej cierpliwości i wyrozumiałości zdałam egzamin z chemii :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2017

Bardzo polecam korepetycje, przekazywanie informacji jest bardzo dobre i jasne. Angelika podchodzi do korepetycji bardzo solidnie.
Polecam :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2017

Gorąco polecam! Korepetycje odbywały się w bardzo miłej atmosferze. Ponadto Angelika potrafiła mi wszystko wytłumaczyć w jasny, zrozumiały sposób. Z jej pomocą zdałam egzamin z chemii. :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2016

Świetna atmosfera , Pani Angelika dobrze tłumaczy i jest cierpliwa.
Naprawdę polecam :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2016

Świetna atmosfera, pani Angelika jest bardzo cierpliwa i umie przekazywać wiedzę! Serdecznie polecam:)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2016

Wspaniała atmosfera, przystępny język i co najważniejsze- zaliczone egzaminy :) Polecam w 100%!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2016

Bardzo polecam korepetycje z Angeliką. Atmosfera jest luźna, a przekazywane wiadomości są konkretne i zrozumiałe. Sama Angelika jest miła, otwarta i cierpliwa :)

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2015

Korepetycje prowadzone w bardzo miłej atmosferze, Angelika dobrze tłumaczy, jest cierpliwa i widać, że interesuje się tym, o czym mówi. :)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2015

Korepetycje brałem rok temu, i jestem bardzo zadowolony :) Klimat bardzo swobodny, lekcje treściwe, a treść przekazywana jest w sposób niezwykle rzeczowy i stricte merytoryczny. Z zaliczeniem organicznej jak i nieorganicznej na poziomie studiów nie było żadnego problemu. Jedyne co moge zrobić w zaistniałej sytuacji, to polecić każdemu tę korepetytorkę, bo jest na prawde tego warta :D

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 grudnia 2014

Naprawdę polecam, Angelika jest bardzo mądrą osobą i umie swoją wiedzę przekazać. Ma też mnóstwo cierpliwości i serdeczności;) Jeśli chemia - tylko z nią!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2014

Bardzo polecam korepetycje z Angeliką ;) bardzo mi się przydały ;) potrafi dobrze tłumaczyc a przede wszystkiem ma ciepliwosć do swoich uczniów:)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2014

Szczerze polecam!
Angelika super tłumaczy, a atmosfera jest bardzo przyjemna. Faktycznie podchodzi do tego z pasją. :)

avatar
Dani
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2014

Z wielką przyjemnością polecam korepetycje z Angeliką! Bardzo miła atmosfera, zero stresu - nawet jeśli jest się totalnym młotem to tłumaczy bardzo spokojnie i aż do skutku. Świetnie prowadzi zajęcia i zawsze jest przygotowana do zajęć.
Dodatkowo cena jest bardzo atrakcyjna i ogólnie wszystko jest super! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.