Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Łódź
Pabianice
Konstantynów Łódzki
Lutomiersk
Aleksandrów Łódzki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski40 / 60 min

Angelika

Opis ogłoszenia

Witam, mam na imię Angelika i jestem absolwentką łódzkiego liceum dwujęzycznego, w którym opanowałam znajomość języka włoskiego oraz francuskiego. Mam niezwykłą pasję do języków, szczególnie romańskich, co pozwala mi w szybki i łatwy sposób opanować nowy materiał, a także przekazać swoją wiedzę moim uczniom. Studiuję język włoski na uczelni w Polsce oraz podczas mieszkania we Francji. Posiadam już ponad 4 letnie doświadczenie. Do pracy zapraszam dzieci, jak i dorosłych, zarówno pasjonatów języka, którzy stawiają sobie nowe wyzwania, jak i tych, którzy chcą nadrobić materiał ;)
Zapraszam do kontaktu

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.