Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 - 100 / 60 min

Marta

Opis ogłoszenia

Udzielam lekcji z zakresu gry na fortepianie, śpiewu (klasycznego jak i rozrywkowego) oraz przedmiotów takich jak: harmonia, formy muzyczne, historia muzyki, literatura muzyczna, kształcenie słuchu oraz zasady muzyki.

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej we Wrocławiu oraz ZSM II stopnia. Swoją muzyczna edukację rozpoczęłam w wieku 4 lat. Bardzo pasjonuje mnie teoria muzyki, która przekłada się na rozumienie muzyki i w efekcie sprawniejsze granie czy śpiewanie. Muzyka może dawać nie tylko radość, ale i kształcić przerzutnośc uwagi oraz inne umiejętności przydatne w każdej drodze, jaką człowiek obierze w swoim życiu. W swoim życiu poza muzyką znalazłam też miejsce na psychologię stąd indywidualne podejście do każdego ucznia. Jakikolwiek jest cel w życiu, muzyka ma być towarzyszem, a nie tylko ciążącym obowiązkiem. Posiadam również doświadczenie w pracy z dziećmi, z którymi szybko łapię kontakt i lekcje stają się przyjemnością dla obu stron. Uczę również osoby dorosłe.

Koszt to:
45 minut - 50 zł
60 minut - 60 zł
90 minut - 100 zł
Możliwość ustalenia innej ceny dla stałych uczniów.

Lekcje mogą odbywać się we Wrocławiu w okolicy ul. Pereca lub w innym miejscu z instrumentem, to kwestia do uzgodnienia.
Proszę o kontakt pod wskazanym nr telefonu bądź e-mailowo.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.