Angela Quequesana

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Gdańsk
Sopot
Warszawa
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hi.My name is Angela.I am from Peru (Lima).Spanish is my native language.I also speak English and Portuguese.I have been teaching languages ​​for 5 years.I teach Spanish in a didactic and interesting way.I have all the materials and I will prove to you that you will not be bored during the lesson.

Hola, soy Angela de Perú.Mi idiom nativo es el español.Además hablo inglés y portugués.Me dedico a la enseñanza de idiomas desde hace 5 años.El idioma que ofrezco enseñar en esta oportunidad es el español.Este curso de idioma ofrece el material.Las clases son muy didácticas y entretenidas, para aprender el español de la mejor manera.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
하늘
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2020

Uwielbiam zajęcia z Angelą :)) ! Jest bardzo sympatyczna i lekcje zawsze odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze. Poza tym, udostępnia mnóstwo ciekawych materiałów, z których korzystam w nauce między zajęciami. Naukę zaczynałam od zera, ale dzięki niesamowitym umiejętnościom tłumaczenia gramatyki jestem już w stanie nawiązać krótką konwersację.
Dziękuję i polecam wszystkim najlepszą nauczycielkę hiszpańskiego ^____^

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2020

Angela jest bardzo sympatyczną oraz energiczną osobą przez co na zajęciach nie sposób się nudzić a czas na nich spędzony mija szybko. Co jest istotne Angela ma podejście elastyczne do prowadzenia zajęć i dostosowuje się do potrzeb ucznia. Dodatkowo potrafi zmotywować do nauki utrzymując ciągły kontakt z uczniem. Polecam, są to jedne z najlepszych zajęć nauki języka na jakie uczęszczałem.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2019

Na lekcje chodzę od dwóch miesięcy. Zajęcia prowadzone są z podręcznikiem, a jednocześnie wiele tematów pojawiających się w trakcie, tłumaczonych jest na bieżąco. Kontakt z prowadzącą jest bardzo dobry, jest możliwość dopytania o szczegóły poza lekcjami. Podczas lekcji bazujemy na rozmowach i pisaniu. Terminy są bardzo elastyczne, Polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2017

Lekcje są ciekawe, interesujące materiały, dobre podejście do ucznia.
Naprawdę polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.