Tadeusz Pudło

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Toruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski80 - 100 / 60 min

Tadeusz Pudło

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/522 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

WOLNE TERMINY, ZAPRASZAM!

BARDZO ATRAKCYJNA OFERTA ZAJĘĆ GRUPOWYCH (już od 35 PLN za godzinę zegarową od osoby).

Witam serdecznie, ukończyłem Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu z tytułem magistra filologii angielskiej. Posiadam duże doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych na różnych poziomach zaawansowania . Oferuję przede wszystkim zajęcia w formie ONLINE , niemniej jednak, istnieje również możliwość odbywania lekcji osobiście u mnie, lub z dojazdem do ucznia. Dzięki dostosowywaniu programu zajęć oraz materiałów dydaktycznych do indywidualnych cech, potrzeb i aspiracji ucznia, jestem w stanie zapewnić szybkie i łatwe przyswajanie wiedzy oraz optymalne wyniki . Jako że cechuję się przyjaznym nastawieniem do uczniów, dużą cierpliwością i opanowaniem, lekcje odbywają się zawsze w miłej i bezstresowej atmosferze . Oferuję korepetycje dla wszystkich grup wiekowych na poziomach zaawansowania od A1 do C1 włącznie.

Moja oferta obejmuje między innymi:
- kursy ukierunkowane na budowanie i rozwijanie komunikatywności
- przygotowanie do wszelkiego rodzaju testów i egzaminów
- pomoc w przygotowaniu do bieżących zajęć szkolnych, odrabianiu prac domowych oraz nadrobieniu zaległości
- przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych
- kursy dla osób pragnących odświeżyć swoje umiejętności, po latach zastoju
- kursy ukierunkowane na język fachowy
- przyśpieszone kursy dla osób wyjeżdżających za granicę

Korepetycje mogą odbywać się ONLINE za pośrednictwem komunikatora Skype – stawka 80 PLN   za godzinę zegarową ; lub też z wizytą przy  stawce 100 PLN   za godzinę zegarową .

UWAGA !!! Obecnie chciałbym stworzyć kilkuosobowe grupy zajęciowe. Bardzo atrakcyjne ceny (cennik poniżej). Zachęcam do zgłoszeń zbiorowych.

STAWKI GODZINOWE DLA ZAJĘĆ GRUPOWYCH:
2 OSOBY - 55 PLN/OSOBA
3 OSOBY - 40 PLN/OSOBA
4 OSOBY - 35 PLN/OSOBA

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Tadeusz Pudło
Toruń

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 09.2016
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Magister
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
04.2019 - aktualnie
Tutlo

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 22
avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2024

Przez wiele godzin konwersacji i nauki gramatyki z Panem Tadeuszem udało mi się osiągnąć znaczącą poprawę w płynności mówienia i zrozumieniu gramatyki.

Jego talent do personalizacji lekcji, oparty na bogatym doświadczeniu i różnorodności materiałów, pozwolił mi na efektywne przyswajanie wiedzy.

Co więcej, to właśnie dzięki jego profesjonalizmowi zyskałem na tyle zaufania do własnych umiejętności, że zacząłem rozważać możliwość udzielania korepetycji.

Jestem przekonany o wartości naszej dalszej współpracy i z entuzjazmem polecam Pana Tadeusza jako niezrównanego specjalistę, zdolnego pomóc w realizacji każdego celu językowego

avatar
Franek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2023

WIelki profesjonalizm jak i zakres wiedzy. Bezproblemowość na każdej płaszczyźnie oraz wiele dodatkowych materiałów. Świetny wybór dla każdego, kto chce podszkolić wiedzę gramatyczną lub potrzebuje odnalezienia pewności siebie w mówieniu po angielsku. Mimo dzielącego wieku, nie czułem typowej relacji uczeń-nauczyciel, ponieważ Pan Tadeusz świetnie skraca dystans. Gorąco polecam!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2023

Widać, że Pan Tadeusz to człowiek mocno stojący na języku angielskim, wszystko ma w małym paluszku i jest gotów do pomocy, bardzo polecam

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2023

Ach, w końcu po 50 latach uczenia się angielskiego, mogłem dzięki Tadeuszowi przełamać barierę mówienia i chcę to kontynuować "po wsze czasy"
Niezmiernie polecam Tadeusza, ma szerokie horyzonty, można rozmawiać o każdej dziedzinie, ma dar tłumaczenia bezinwazyjnego, uczę się w zasadzie mimowolnie. To coś cudownego

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2022

Prowadzący bardzo wyrozumiały, wszystko tłumaczy używa profesjonalnego sprzętu oraz materiałów do nauki i przede wszystkim ma dużą wiedzę. Gorąco polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2019

Świetne zajęcia! Pan Tadeusz układa zajęcia pod moje braki. W 6 miesięcy zrobiłem ogromny postęp. Przed przystąpieniem do korepetycji bałem się odzywać i nie potrafiłem się wysłowić. Teraz chodzę na spotkania biznesowe i nie jest to żadnym problemem.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2019

Szczerze polecam zajęcia z Tadeuszem! Na początku po określeniu celów jakie chciałabym osiągnąć oraz sprecyzowaniu na czym mi zależy ustaliliśmy wspólną drogę nauki i tego się trzymamy. Forma nauki przez Skype bardzo wygodna. Na bieżąco można poprawiać błędy i zadawać pytania. Tadeusz ma dużą wiedzę, którą umie się podzielić, a do tego jest niezwykle wyrozumiały i cierpliwy. Dzięki temu lekcje są prowadzone w sympatycznej atmosferze, a nawet czasami zabawnej, do tego czas bardzo szybko mija. Kolejnym atutem jest nacisk na dialog jednakże nacisk w pozytywnym tego słowa znaczeniu, ponieważ można przełamać swoje bariery przed mówieniem. Polecam lekcje z Tadeuszem wszystkim osobom, które chcą spróbować a brak im odwagi :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2018

Dzięki lekcjom z Tadeuszem w końcu, po wielu latach nauki, zaczęłam mówić w języku angielskim. na zajęciach poznaję przydatne zwroty i słówka. Popełniane przeze mnie błędy gramatyczne są od razu wychwytywane i korygowane. Tedeusz jest bardzo miłym i cierpliwym nauczycielem. Zawsze czekam z niecierpiwością na kolejne zajęcia.

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2018

Polecam naukę z Tadeuszem. Jestem uczniem 50+ więc nauka języka przebiega inaczej, niż w przypadku młodszych ludzi. Koniecznym uzupełnieniem specyficznej metodologii powinny być cechy nauczyciela takie jak cierpliwość, wyrozumiałość i konsekwencja w działaniu. To wszystko znalazłem u Tadeusza.
Pół roku nauki i są już widoczne postępy.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Zdecydowanie polecam zajęcia z Tadeuszem. Lekcje są prowadzone w miłej i bezstresowej atmosferze. Tadek potrafi w prosty sposób wytłumaczyć niezrozumiałe zagadnienia. Skupia się przy tym na rzeczach istotnych przez co nauka jest bardziej efektywna. Na zajęciach nacisk kładziony jest na dialog co skutecznie przełamuje bariery w mówieniu. Zajęcia mijają w mgnieniu oka;) Tadeusz to profesjonalny i bardzo cierpliwy nauczyciel, a przy tym sympatyczna i kompetentna osoba. Serdecznie poleca naukę z Tadkiem!

avatar
Szczepan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2017

Jestem pod wrażeniem skuteczności lekcji z Tadeuszem. Ma on szerokie zapleczy różnych metod nauczania i jest w stanie dostosować dla każdego optymalne rozwiązanie, które pomoże zaliczyć widzialny progres w nauce języka. Sam byłem sceptycznie nastawiony do lekcji, ponieważ w szkole zawsze miałem problemy z tym językiem, ale okazało się, że było to spowodowane źle dobranymi metodami nauczania.
Z czystym sumieniem polecam każdemu lekcje u Tadeusza.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2017

Z czystym sumieniem polecam. Prowadzący zawsze wykazuje się ogromną wiedzą i cierpliwością do swoich uczniów. Zrozumiale tłumaczy każde zagadnienie. Miła i bezstresowa atmosfera podczas zajęć, indywidualnie podejście. Sympatyczny i wyrozumiały nauczyciel :) Polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2017

Serdecznie polecam zajęcia z Tadeuszem. Lekcje mijają bardzo szybko, co jednocześnie świadczy o dobrej i całkowicie BEZSTRESOWEJ atmosferze. Tadeusz bardzo prosto i cierpliwie przekazuje wiedzę. Program zajęć jest urozmaicony, ciekawy i co dla mnie bardzo ważne elastyczny. Pracując z Tadeuszem bardzo szybko można poszerzyć wiedzę i zmotywować się do działania. Jeszcze raz serdecznie polecam tego nauczyciela!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2017

Zdecydowanie polecam zajęcia z Tadeuszem. W sposób usystematyzowany przekazuje swoją wiedzę. Jest przy tym bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Udziela odpowiedzi na wszelkie zadane przez ucznia pytania. Potrafi słuchać. Lekcje dostosowuje do potrzeb i oczekiwań ucznia. Zapewnia niezbędne materiały dydaktyczne.
Ponadto Tadeusz jest miłą i otwartą osobą, dzięki czemu zajęcia stanowią miłą odskocznię od dnia codziennego, a nie przykry obowiązek

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2017

WSPANIAŁY NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO. Ogromna wiedza, odpowiednia metoda nauki języka. Na efekty nauki u Tadeusza nie trzeba długi czekać !!! Cierpliwie tłumaczy i to w przyjaznej atmosferze. Pełen profesjonalizm !!! Świetnie uczy dorosłych oraz dzieci !!! Polecam wszystkim osobom, które chcą się nauczyć się języka angielskiego !!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2017

Zdecydowanie polecam zajęcia z Tadeuszem. Na wstępie ustaliliśmy jakie są moje oczekiwania i cele nauki. Program zaproponowany przez Tadeusza jest realizowany konsekwentnie, w bezstresowej atmosferze. To profesjonalny i bardzo cierpliwy nauczyciel, potrafi w prosty sposób wytłumaczyć niezrozumiałe zagadnienia. Skupia się przy tym na rzeczach istotnych przez co nauka jest bardziej efektywna. Na zajęciach nacisk kładziony jest na dialog co skutecznie przełamuje bariery w mówieniu. Zajęcia mijają w mgnieniu oka. To idealny nauczyciel dla osób którym brakuje motywacji do nauki. Serdecznie polecam naukę z Tadeuszem!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2017

Polecam bardzo zajęcia z Tadeuszem, profesjonalne podejście do każdych zajęć, bardzo cierpliwie podchodzi do tłumaczenia, także zajęcia przebiegają bezstresowo. Jestem również zadowolona z różnorodności przeprowadzanych zajęć a więc zajęcia nie są nudne. Zdecydowanie polecam

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2017

Lekcje super, bardzo miła atmosfera, indywidualne podejście. Lepiej jak w szkole :D Tadek zawsze miły i sympatyczny, szybko można przyswajać wiedzę z takim nauczycielem. Polecam bardzo :)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2017

Lekcje z Tadkiem przebiegają zawsze w bezstresowej, zabawnej atmosferze. Korepetytor ma szeroką bazę materiałów dydaktycznych. Chętnie dostosowuje się do potrzeb i pomysłów Ucznia. Indywidualne lekcje na pewno, przy czynnym udziale Ucznia po zajęciach, pozwalają na poszerzenie wiedzy i umiejętności. Uśmiech i spokój nauczyciela sprawia, że nawet robiąc błędy i głupoty, nie czujemy presji, tylko staramy się poprawić. Bardzo polecam :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2017

Tadek jest świetnym nauczycielem. Dzieli się kreatywnymi metodami nauki słówek. Konwersacje z Nim to czysta przyjemność. Po miesiącu nauki polecam Go wszystkim. Atrakcyjne ceny, forma przez skype sprawdza się znakomicie.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2017

Zajęcia z Tadeuszem to przyjemne z pożytecznym. Zawsze perfekcyjnie przygotowany do zajęć i z profesjonalnym podejściem. Oferuje szeroką gamę materiałów dydaktycznych, urozmaica je oraz dopasowuje się do potrzeb kursanta. Szczerze polecam.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2017

Zdecydowanie polecam! Osobiście odbywam zajęcia w trybie online. Efekty bardzo szybko zaczęły być widoczne. Osoba bardzo cierpliwa, odpowiada na całe powodzie pytań a w przypadku braku wiedzy w danym temacie, zawsze uzupełnia ją na kolejne zajęcia. Konkretne podejście do tematu, duża elastyczność w dostosowaniu trybu prowadzenia zajęć.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.