Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Wrocław (Śródmieście)
Muzyka40 - 50 / 60 min

Wiktor

Opis ogłoszenia

Udzielam prywatnych lekcji gry na gitarze zarówno elektrycznej jak i akustycznej. Zapraszam osoby początkujące oraz doświadczone w graniu, chcące nabyć większych umiejętności. Chętnie podejmę również pracę z dziećmi.

Zajęcia z gry na gitarze elektrycznej odbywają się w mieszkaniu nieopodal Placu Grunwaldzkiego. Cena: 50 zł za godzinę.

W przypadku lekcji gry na gitarze akustycznej stawka wynosi 40 zł za godzinę. Jest także możliwość dojazdu do ucznia.

Oprócz czysto technicznej nauki gry na instrumencie chcę rozwijać u uczniów również szeroko pojętą muzykalność, kształcenie słuchu i kreatywność muzyczną. W przypadku dzieci oraz osób początkujących zależy mi przede wszystkim na tym żeby czerpały przyjemność z gry.

Zapraszam serdecznie.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.