Aneta Kwiatkowska

Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
 
Online
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chętnie udzielę korepetycji uczniom szkół podstawowych, średnich a także gimnazjalistom oraz maturzystom. Posiadam wieloletnie doświadczenie, gdyż korepetycji udzielam od ponad 6 lat. Lubię to co robię, lubię tłumaczyć i mam cierpliwość nawet do najbardziej opornych uczniów ;) Wychodzę z założenia, że wszytkiego można się nauczyć, tylko czasami tzreba więcej czasu i fachowej pomocy ;) Zapewniam miłą i bezstresową atmosferę! Serdecznie zapraszam do nauki nawet przez SKYPE.

Dostępność

Poniedziałek16:15 - 21:00
Wtorek16:15 - 21:00
Środa16:15 - 21:00
Czwartek16:15 - 21:00
Piątek16:15 - 21:00
Sobota13:00 - 15:00
Niedziela11:00 - 13:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2004 - 06.2009
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny
Magister
Ekonomia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.