Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Mierzyn
Szczecin

Aneta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Aneta

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2016

Dzięki Pani Anecie po 6 latach edukacji w końcu zrozumiałam matematykę i przede wszystkim bardzo dobrze zdałam maturę :-) Nie znam innej osoby, która ma tyle cierpliwości i potrafi w tak dobry sposób przekazać wiedzę :-) Sama miałam ogromnie problemy z matematyką ale po korepetycjach to sie zmieniło ! Serdecznie polecam :-)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2014

Świetna korepetytorka, cierpliwie i zrozumiale tłumaczy. Ja od zawsze miałam problem z matematyką. Dzięki Pani Anecie bezproblemowo zdałam maturę :) Serdecznie polecam :)

Aneta

:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.