Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Online
Częstochowa

Aneta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Aneta

O mnie

Absolwenka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej i Grafiki Komputerowej na UMK w Toruniu, tłumacz j. angielskiego, dziennikarz i nauczyciel z powołania. Pasjonatka historii i języka angielskiego.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - aktualnie
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Magister
Kursy i szkolenia
02.2018
CAE
07.2018
Grafika Komputerowa
Doświadczenie
09.2010 - aktualnie
Doświadczenie dziennikarskie
Dziennikarz „Przeglądu Żużlowego” - 2010-2016 Dziennikarz „UMK TV” - 2013-2018 Dziennikarz „Nowości” - 2018
09.2013 - aktualnie
Korepetytor
Korepetycje z j. angielskiego, j. polskiego i historii - przygotowanie do matury. 100% zadowolonych z wyników swojej matury uczniów :) pięcioletnie doświadczenie

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2019

P. Aneta świetnie przygotowała mnie do matury z języka polskiego i angielskiego. Łączy profesjonalizm z miłą atmosferą i humorem. Korepetycje są prowadzone w sposób ciekawy i łatwo przyswajalny. Polecam P. Anetę zarówno w przygotowaniu do matury jak i przygotowaniu do zajęć i sprawdzianów z historii, polskiego i angielskiego. P. Aneta to przesympatyczna i wykształcona osoba, która potrafi przekazać swoją wiedzę.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2019

Pani Aneta przygotowywała mnie do matury rozszerzonej z j. Angielskiego i historii. Lekcje z p. Anetą były bardzo przydatne, ciekawe, prowadzone aktywnie. Dzięki zajęciom zrozumiałam dużo zagadnień, które do tej pory były dla mnie nie do przejścia. Polecam- a maturę zdałam bardzo dobrze i dzięki temu dostałam się na wymarzone studia prawnicze.

Aneta

Dziękuje Kasiu, praca z Tobą to czysta przyjemność. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.